"Қазақстан Республикасының жекелеген кеден органдарында тауарлардың жекелеген санаттарын декларациялау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі - Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 5 мамырдағы N 167 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 30 шілдедегі N 286 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 25 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3813. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2007 жылғы 14 қарашадағы N 344 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2007 жылғы 14 қарашадағы N 344   бұйрығымен.
Үзінді:
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 27 және 40-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Осы бұйрықтың тізбесіне сәйкес кеден ісі саласындағы бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
3. ...
4. ...

О внесении дополнений в приказ Вице-Министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 5 мая 2005 года N 167 "О декларировании отдельных категорий товаров в определенных таможенных органах Республики Казахстан"
Приказ Вице-Министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 30 июля 2005 года N 286. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2005 года за N 3813. Утратил силу приказом Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов РК от 14 ноября 2007 года N 344
Извлечение из   приказа Председателя Комитета
таможенного контроля Министерства финансов РК
от 14 ноября 2007 года N 344
В соответствии со статьями  27_  и  40_  Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. ....
2. Признать утратившими силу приказы в сфере таможенного дела, согласно перечню к настоящему приказу.
3. ....
4. ....

5. ...
6. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Кедендік бақылау
комитеті төрағасының 2007 жылғы
14 қарашадағы N 344 бұйрығына
қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. ...
2. ...
3. "Қазақстан Республикасының жекелеген кеден органдарында
тауарлардың жекелеген санаттарын декларациялау туралы" Қазақстан
Республикасының Қаржы вице-министрі - Қаржы министрлігінің Кедендік
бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 5 мамырдағы N 167 бұйрығына
толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 30 шілдедегі N 286
бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 25 тамызда N 3813 болып тіркелген, 2005 жылғы 13 қазандағы N 189 (923) "Заң газетінде" жарияланған).
_______________________________________________
Тауарлардың жекелеген санаттарын кедендік ресімдеу мен кедендік бақылауды жетілдіру мақсатында, сондай-ақ сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар үшін қолайлы жағдай жасау мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының жекелеген кеден органдарында тауарлардың жекелеген санаттарын декларациялау туралы" Қаржы вице-министрі - Комитет төрағасының 2005 жылғы 5 мамырдағы N 167  бұйрығына  мынадай толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрыққа 2-қосымша:
мынадай мазмұндағы 20-43-тармақтарымен толықтырылсын:
"20. Астана қаласы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Әуежай - Астана" кеден бекеті.
21. Алматы қаласы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Жетісу" кеден бекеті.
22. Ақмола облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Ақсу" кеден бекеті.
23. Шығыс Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Оба" кеден бекеті.
24. Ақтөбе облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Ембі" кеден бекеті.
25. Ақтөбе облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Мұғалжар" кеден бекеті.
26. Ақтөбе облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Шұбар-Құдық" кеден бекеті.
27. Атырау облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Теңіз" кеден бекеті.
28. Атырау облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Әуежай - Атырау" кеден бекеті.
29. Батыс Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Ақсай" кеден бекеті.

5. ....
6. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель
Приложение
к приказу Председателя Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
от 14 ноября 2007 года N 344
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. ....;
2. ....;
3. приказ Вице-Министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 30 июля 2005 года N 286 "О внесении дополнений в приказ Вице-Министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 5 мая 2005 года N 167 "О декларировании отдельных категорий товаров в определенных таможенных органах Республики Казахстан"   (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 25 августа 2005 года за N 3813, опубликованный в "Юридической газете", 13 октября 2005 года, N 189 (923)).
__________________________________________________________________________
В целях совершенствования таможенного оформления и таможенного контроля за товарами отдельной категории, а также в целях создания благоприятных условий для участников внешнеэкономической деятельности,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Вице-Министра финансов - Председателя Комитета от 5 мая 2005 года N 167 "О декларировании отдельных категорий товаров в определенных таможенных органах Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3647, опубликован "Юридическая газета" от 8 июня 2005 г. N 100 (834) следующие дополнения:
Приложение 2 к указанному приказу:
дополнить пунктами 20-43 следующего содержания:
"20. Таможенный пост "Ауежай - Астана" Департамента таможенного контроля по городу Астана.
21. Таможенный пост "Жетысу" Департамента таможенного контроля по городу Алматы.
22. Таможенный пост "Аксу" Департамента таможенного контроля по Акмолинской области.
23. Таможенный пост "Уба" Департамента таможенного контроля по Восточно-Казахстанской области.
24. Таможенный пост "Эмба" Департамента таможенного контроля по Актюбинской области.
25. Таможенный пост "Мугалжар" Департамента таможенного контроля по Актюбинской области.
26. Таможенный пост "Шубар - Кудык" Департамента таможенного контроля по Актюбинской области.
27. Таможенный пост "Тенiз" Департамента таможенного контроля по Атырауской области.
28. Таможенный пост "Ауежай - Атырау" Департамента таможенного контроля по Атырауской области.
29. Таможенный пост "Аксай" Департамента таможенного контроля по Западно-Казахстанской области.

30. Қарағанды облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Теміртау" кеден бекеті.
31. Қарағанды облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Әуежай - Қарағанды" кеден бекеті.
32. Қостанай облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Қаратомар" кеден бекеті.
33. Маңғыстау облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Қара-Шекпен" кеден бекеті.
34. Маңғыстау облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Әуежай - Ақтау" кеден бекеті.
35. Павлодар облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Ақсу" кеден бекеті.
36. Павлодар облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Екібастұз" кеден бекеті.
37. Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Түркістан" кеден бекеті.
38. Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Әуежай - Шымкент" кеден бекеті.
39. Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Сарыағаш" кеден бекеті.
40. "Қорғас" кедені.
41. "Қордай" кедені.
42. "Бақты" кедені.
43. "Майқапшағай" кедені".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасы (Ө.К.Бейіспеков) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Ұйымдастырушылық жұмыс және бақылау басқармасы (К.І.Махамбетов) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының орынбасары Б.Т.Әбдішевке жүктелсін.
5. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күннен он күн өтуі бойынша қолданысқа енеді.
Қаржы вице-министрі -
Төраға

30. Таможенный пост "Темиртау" Департамента таможенного контроля по Карагандинской области.
31. Таможенный пост "Ауежай - Караганда" Департамента таможенного контроля по Карагандинской области.
32. Таможенный пост "Каратомар" Департамента таможенного контроля по Костанайской области.
33. Таможенный пост "Кара - Шекпен" Департамента таможенного контроля по Мангистауской области.
34. Таможенный пост "Ауежай - Актау" Департамента таможенного контроля по Мангистауской области.
35. Таможенный пост "Аксу" Департамента таможенного контроля по Павлодарской области.
36. Таможенный пост "Экибастуз" Департамента таможенного контроля по Павлодарской области.
37. Таможенный пост "Туркестан" Департамента таможенного контроля по Южно-Казахстанской области.
38. Таможенный пост "Ауежай - Шымкент" Департамента таможенного контроля по Южно-Казахстанской области.
39. Таможенный пост "Сарыагаш" Департамента таможенного контроля по Южно-Казахстанской области.
40. Таможня "Коргас".
41. Таможня "Кордай".
42. Таможня "Бахты".
43. Таможня "Майкапчагай".".
2. Управлению организации таможенного контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Бейспеков О.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению организационной работы и контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Махамбетов К.И.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан Абдишева Б.Т.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти дней со дня его первого официального опубликования.
Вице-Министр финансов -
Председатель