"Темір жол көлігінде тасымалдаушылық және басқа да қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға тексерулер жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2001 жылғы 29 мамырдағы N 42-п бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 9 қыркүйектегі N 66-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 26 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3853. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрлігі Көліктік бақылау комитеті Төрағасының 2006 жылғы 19 сәуірдегі N 28-ө бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрлігі Көліктік бақылау комитеті Төрағасының 2006 жылғы 19 сәуірдегі N 28-ө 2006 жылғы 11 тамыздағы N 147 (953) "Заң газеті" газетінде жарияланған) бұйрығымен .
---------------Бұйрықтан үзінді-----------------
"Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының қабылдануына байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. Мынадай нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын:
...
3) "Темір жол көлігінде тасымалдау және басқа да қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға тексеру жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2001 жылғы 29 мамырдағы N 42-ө бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 9 қыркүйектегі N 66-ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3853-нөмірмен тіркелген, "Юридическая газета" газетінің 2005 жылғы 12 қазандағы 188 (922)-нөмірінде жарияланған)...
3. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
------------------------------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  28-бабына сәйкес, шаруашылық субъектілерінің қызметін тексеру есебін одан әрі жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Темір жол көлігінде тасымалдаушылық және басқа да қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға тексерулер жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2001 жылғы 29 мамырдағы N 42-п (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1587 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2001 ж., N 31, 493-құжат, "Темір жол көлігінде тасымалдаушылықты және басқа да қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға тексерулер жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2001 жылғы 29 мамырдағы N 42-п бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 101-п, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1587 нөмірмен тіркелінген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2611 нөмірмен тіркелген, "Официальная газета" газетінде 2004 жылғы 17 мамырдағы 3 (160) нөмірінде жарияланған  бұйрығымен  өзгеріс мен толықтыру енгізілген)  бұйрығына  мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Темір жол көлігінде тасымалдаушылық және басқа да қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға тексерулер жүргізу ережесінде:
9-тармақтың 5) тармақшасында және 1-абзацында "жылжымалы құрамды және қауiптi жүктердi тасымалдауға арналған контейнерлердi жөндеу және жасап шығару" деген сөздер "темір жол жылжымалы құрамын жасап шығару және жөндеу; қауiптi жүктердi тасымалдау үшін арнайы контейнерлердi жасап шығару және жөндеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
17-тармақтың 3-абзацында "қатаң есептегі" деген сөздер "белгіленген үлгідегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
21-тармақтың 1-абзацында "қауiптi жүктердi тасымалдауға арналған жылжымалы құрамды және контейнерлердi жөндеу және жасап шығару" деген сөздер "темір жол жылжымалы құрамын жасап шығару және жөндеу; қауiптi жүктердi тасымалдау үшін арнайы контейнерлердi жасап шығару және жөндеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
22-тармақтың 2-абзацы "Комитетте" деген сөзден кейін "немесе оның аумақтық органдарында" деген сөздермен толықтырылсын;
25-тармақ "Комитет қызметкерлері" деген сөздерден кейін "және оның аумақтық органдары" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 26-тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 42-П "Об утверждении Правил проведения проверок юридических и физических лиц, осуществляющих перевозочную и другую деятельность на железнодорожном транспорте"
Приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 9 сентября 2005 года N 66-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 26 сентября 2005 года N 3853. Утратил силу приказом Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2006 года N 28-п
Извлечение из
приказа Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2006 года N 28-п
В связи с принятием Закона Республики Казахстан "О частном предпринимательстве" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу следующие нормативные правовые акты:
3) приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 9 сентября 2005 года N 66-п "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 42-П "Об утверждении Правил проведения проверок юридических и физических лиц, осуществляющих перевозочную и другую деятельность на железнодорожном транспорте"   (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3853, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 12 октября 2005 года N 188 (922).
....
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель
___________________________________________________________________
В соответствии со  статьей 28  Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", в целях дальнейшего совершенствования учета проверок деятельности хозяйствующих субъектов,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 42-П "Об утверждении Правил проведения проверок юридических и физических лиц, осуществляющих перевозочную и другую деятельность на железнодорожном транспорте" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1587, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 г., N 31, ст. 493, внесены изменения и дополнения  приказом  Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 101-П "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 42-П "Об утверждении Правил проведения проверок юридических и физических лиц, осуществляющих перевозочную и другую деятельность на железнодорожном транспорте", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1587, зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2611, опубликован в газете "Официальная газета" от 17 мая 2004 года N 3(160)) следующие изменения и дополнения:
в Правилах проведения проверок юридических и физических лиц, осуществляющих перевозочную и другую деятельность на железнодорожном транспорте, утвержденных указанным приказом:
в абзаце первом и в подпункте 5) пункта 9 слова "ремонту и изготовлению подвижного состава и контейнеров, предназначенных для перевозки опасных грузов" заменить словами "изготовлению и ремонту железнодорожного подвижного состава; изготовлению и ремонту специальных контейнеров, применяемых для перевозки опасных грузов";
в абзаце третьем пункта 17 слова "строгой отчетности" заменить словами "установленного образца";
в абзаце первом пункта 21 слова "ремонту и изготовлению подвижного состава и контейнеров, предназначенных для перевозок опасных грузов" заменить словами "изготовлению и ремонту железнодорожного подвижного состава; изготовлению и ремонту специальных контейнеров, применяемых для перевозки опасных грузов";
абзац второй пункта 22 после слова "Комитете" дополнить словами "или его территориальных органах";
пункт 25 после слов "Работники Комитета" дополнить словами "и его территориальных органов";
дополнить пунктом 26 следующего содержания:

"26. Комитет қызметкерлері және оның аумақтық органдары тексеруді жүзеге асыру кезінде Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 3 мамырдағы N 1567 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерінің ар-намыс  кодексін  (Мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы ережелері) қатаң сақтаулары тиіс.".
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көліктік бақылау комитетінің Темір жол көлігіндегі бақылау басқармасы (Б.Б.Істлеев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті төрағасының орынбасары Қ.Б.Есжановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған сәттен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға

"26. При осуществлении проверок, работники Комитета и его территориальных органов должны строго соблюдать Кодекс чести государственных служащих Республики Казахстан (Правила служебной этики государственных служащих), утвержденный  Указом  Президента Республики Казахстан от 3 мая 2005 года N 1567.".
2. Управлению контроля на железнодорожном транспорте Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Истлеев Б.Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Есжанова К.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента его первого официального опубликования.
Председатель