"Ғылыми-медциналық сараптама жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі N 661 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 22 қыркүйектегі N 467 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 13 қазанда тіркелді. Тіркеу N 3888. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 12 қарашадағы N 696 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009.11.12 N 696 бұйрығымен.
"Қолданыстағы заңға тәуелдi нормативтiк құқықтық кесiмдерге оларда сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарға жағдай туғызатын нормалардың болуы тұрғысында тексерiс жүргiзу жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы" және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес саласындағы заңнаманы жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ғылыми-медициналық сараптама жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі N 661  бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2511 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ғылыми-медициналық сараптама жүргізу ережесінде:
13-тармақ алынып тасталсын.
2. Білім, ғылым және халықаралық ынтымақтастық департаменті (Хамзина Н.Қ.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Ұйымдастыру-құқықтық жұмыс департаменті (Акрачкова Д.В.) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін оны заңнамада белгіленген тәртіппен ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау бірінші вице-министрі А.Ақановқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 661 "Об утверждении Правил проведения научно-медицинской экспертизы"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 сентября 2005 года № 467. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2005 года № 3888. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 ноября 2009 года № 696
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 12.11.2009 № 696 (порядок введения в действие см. п. 6).
В соответствии с  распоряжением  Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года N 82-р "О создании рабочей группы по проведению ревизии действующих подзаконных нормативных правовых актов на предмет наличия в них норм, создающих условия для коррупционных правонарушений" и в целях совершенствования законодательства в сфере борьбы с коррупцией,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 661 "Об утверждении Правил проведения научно-медицинской экспертизы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2511) следующее изменение:
в Правилах проведения научно-медицинской экспертизы, утвержденных указанным приказом:
второе предложение пункта 13 исключить.
2. Департаменту образования, науки и международного сотрудничества (Хамзина Н.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту организационно-правовой работы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Акрачкова Д.В.) после государственной регистрации настоящего приказа направить в установленном законодательством порядке на его официальное опубликование.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Аканова А.А.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр