Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қор биржасында айналысқа жіберілетін (жіберілген) эмитенттерге және олардың бағалы қағаздарына, сондай-ақ қор биржасының тізіміндегі жеке санаттарға қойылатын талаптар туралы" 2004 жылғы 15 наурыздағы N 63 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі басқармасының 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 355 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 3 қарашада тіркелді. Тіркеу N 3919. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 200703.30. N 73 қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.03.30.  N 73  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Акционерлік қоғамдары туралы"   Заңына  нормативтік құқықтық актілерін сәйкес келтіру мақсатында, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қор биржасында айналысқа жіберілетін (жіберілген) эмитенттерге және олардың бағалы қағаздарына, сондай-ақ қор биржасының тізіміндегі жеке санаттарға қойылатын талаптар туралы" 2004 жылғы 15 наурыздағы N 63  қаулысына  (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2803 тіркелген, 2004 жылы N 4-5(5) "Қаржы хабаршысы" журналында жарияланған), (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде
N 3122 тіркелген, 2004 жылы N 11(11) "Қаржы хабаршысы" журналында жарияланған) Агенттік Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы  N 246  қаулысымен (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3330 тіркелген, 2005 жылы N 2(14) "Қаржы хабаршысы" журналында жарияланған) 2004 жылғы 27 қарашадағы  N 336  қаулысымен, (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде
N 3569 тіркелген, 2005 жылы N 5(17) "Қаржы хабаршысы" журналында жарияланған) 2005 жылғы 26 наурыздағы N 106  қаулысымен , (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде
N 3697 тіркелген, 2005 жылы N 7(19) "Қаржы хабаршысы" журналында жарияланған) 2005 жылғы 28 мамырдағы N 163  қаулысымен  енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен) мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года N 63 "О требованиях к эмитентам и их ценным бумагам, допускаемым (допущенным) к обращению на фондовой бирже, а также к отдельным категориям списка фондовой биржи"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 сентября 2005 года N 355. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 3 ноября 2005 года N 3919. Утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 марта 2007 года N 73 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации)
Сноска. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 сентября 2005 года N 355 утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 марта 2007 года  N 73  (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
В целях приведения нормативных правовых актов в соответствие с  Законом  Республики Казахстан "Об акционерных обществах" Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правления Агентства от 15 марта 2004 года N 63 "О требованиях к эмитентам и их ценным бумагам, допускаемым (допущенным) к обращению на фондовой бирже, а также к отдельным категориям списка фондовой биржи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2803, опубликованное в журнале "Финансовый вестник" N 4-5(5) в 2004 году), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями Правления Агентства от 21 августа 2004 года  N 246  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3122, опубликованное в журнале "Финансовый вестник" N 11(11) в 2004 году), от 27 ноября 2004 года  N 336  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3330, опубликованное в журнале "Финансовый вестник" N 2(14) в 2005 году), от 26 марта 2005 года  N 106  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3569, опубликованное в журнале "Финансовый вестник" N 5(17) в 2005 году), от 28 мая 2005 года  N 163  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3697, опубликованное в журнале "Финансовый вестник" N 7(19) в 2005 году), следующие изменения:

3-тармақтың 8-1)-тармақшасында және 4-тармақтың 4-1) тармақшасында "эмитенттің ішкі құжаттарында сақтау қажеттілігі көзделеді" деген сөздер "ережелері бар корпоративтік басқару кодексінің заңнамамен белгіленген тәртіппен акционерлердің жалпы жиналысында бекітілген эмитенттің болуы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Листинг компаниялары 2006 жылғы 1 қазанға дейінгі мерзімде өз ішкі құжаттарын осы қаулының талабына сәйкес келтірсін.
Қор биржасы осы қаулыны алған күннен бастап он төрт күн ішінде өз ішкі құжаттарын осы қаулының талабына сәйкес келтірсін.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
4. Бағалы қағаздар рыногының субъектілерін және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаменті (Тоқобаев Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп, осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, қор биржасына және "Қазақстанның қаржыгерлер қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлесітігіне жіберсін.
5. Агенттіктің Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға  жүктелсін.
Төраға

в подпункте 8-1) пункта 3 и в подпункте 4-1) пункта 4 слова "во внутренних документах эмитента предусматривается необходимость соблюдения им" заменить словами "наличие утвержденного общим собранием акционеров эмитента в установленном законодательством порядке кодекса корпоративного управления, содержащего положения".
2. Листинговым компаниям привести свои внутренние документы в соответствие с требованием настоящего постановления в срок до 1 октября 2006 года.
Фондовой бирже в течение четырнадцати календарных дней со дня получения данного постановления привести свои внутренние документы в соответствие с требованием настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами (Токобаев Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, фондовой биржи и Объединения юридических лиц в форме ассоциации "Ассоциация финансистов Казахстана".
5. Отделу международных отношений и связей с общественностью Агентства (Пернебаев Т.Ш.) принять меры к официальной публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель