"Өнеркәсіптік меншік объектілерін патенттеу мен тіркеуге байланысты қарсылықтарды апелляциялық кеңеске берудің және оны қараудың тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы комитеті төрайымының 2001 жылғы 1 қарашадағы N 69 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы комитеті Төрайымының 2005 жылғы 26 желтоқсандағы N 66-НҚ Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 5 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4012. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 81 бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010.03.12 № 81 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Патент  заңын және "Тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауар шығарылған жерлердің атаулары туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Өнеркәсіптік меншік объектілерін патенттеу мен тіркеуге байланысты қарсылықтарды апелляциялық кеңеске берудің және оны қараудың тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы комитеті төрайымының 2001 жылғы 1 қарашадағы N 69  бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде N 1712 тіркелген, 2004 жылғы 22 қыркүйектегі N 55-б  бұйрықпен енгізілген өзгерістер және толықтыруларды қамтитын, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің 2004 жылғы N 41-44 бюллетенінде, 1032-құжат жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Осы бұйрықпен бекітілген Өнеркәсіптік меншік объектілерін патенттеу мен тіркеуге байланысты қарсылықтарды апелляциялық кеңеске берудің және оны қараудың тәртібі туралы ережеде:
24, 25, 26, 27, 28, 33, 37-тармақтар алып тасталсын.
2. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төрайым

О внесении изменений в приказ Председетеля Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 1 ноября 2001 года № 69 "Об утверждении Правил подачи и рассмотрения в апелляционном совете возражений, связанных с патентованием и регистрацией объектов промышленной собственности"
Приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 26 декабря 2005 года № 66-о.д. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2006 № 4012. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 81
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 12.03.2010 № 81 (порядок введения в действие см. п. 5).
В целях реализации Патентного Закона Республики Казахстан и  Закона Республики Казахстан "О товарных знаках, знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения товаров",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  Приказ  Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 1 ноября 2001 года N 69 "Об утверждении Правил подачи и рассмотрения в апелляционном совете возражений, связанных с патентованием и регистрацией объектов промышленной собственности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1712, с внесенными изменениями и дополнениями Приказом от 22 сентября 2004 года N 55-п, опубликованным в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., N 41-44, ст. 1032), следующие изменения:
в Правилах подачи и рассмотрения в апелляционном совете возражений, связанных с патентованием и регистрацией объектов промышленной собственности, утвержденных указанным приказом:
пункты 24, 25, 26, 27, 28, 33, 37 исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель