"Интегралдық микросхема топологиясын тiркеуге өтiнiм жасау, беру, қарау, тiркеу және куәлiк беру жөнiндегi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінiң Санаткерлік меншiк құқығы жөнiндегi комитетi төрайымының 2002 жылғы 9 қарашадағы N 192 бұйрығына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті Төрайымының 2005 жылғы 30 желтоқсандағы N 70-НҚ Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрігінде 2006 жылғы 23 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4028. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010 жылғы 23 сәуірдегі N 136 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің м.а. 2010.04.23 N 136 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне зияткерлiк меншiк құқықтары мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Интегралдық микросхема топологиясын тiркеуге өтiнiм жасау, беру, қарау, тiркеу және куәлiк беру жөнiндегi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Санаткерлiк меншiк құқығы жөнiндегi комитетi төрайымының 2002 жылғы 9 қарашадағы N 192  бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2002 жылғы 14 қарашада N 2043 тіркелген, 2003 жылғы N 2 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерінің бюллетенiнде жарияланған, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншiк құқығы жөнiндегi комитетi төрайымының мiндетiн атқарушының 2004 жылғы 28 қыркүйектегі N 60-п  бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн.
Аталған бұйрықпен бекiтiлген Интегралдық микросхема топологиясын тiркеуге өтiнiм жасау, беру, қарау, тiркеу және куәлiк беру жөнiндегi Ережеде:
6 тармақтың 4) тармақшасы алып тасталсын;
37 тармақтағы үшінші абзацта "алу құқығына сенімхат" деген сөздерден кейін "және мемлекеттік бажды төлегенін растайтын құжатты" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Өнеркәсiптiк меншiк саласында мемлекеттiк саясатты іске асыру басқармасы осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Зияткерлiк меншiк құқығы комитетi төрайымының орынбасары А.Х.Әмiрғалиевқа жүктелсiн.

О внесении изменения и дополнения в приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 9 ноября 2002 года N 192 "Об утверждении Правил по составлению, подаче, рассмотрению заявки на регистрацию, регистрации и выдаче свидетельства на топологии интегральной микросхемы"
Приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 30 декабря 2005 года N 70-о.д. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 января 2006 года N 4028. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года N 136
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 23.04.2010 N 136 (порядок введения в действие см. п. 4).
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам прав интеллектуальной собственности", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в Приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 9 ноября 2002 года N 192 "Об утверждении Правил по составлению, подаче, рассмотрению заявки на регистрацию, регистрации и выдаче свидетельства на топологии интегральной микросхемы", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2043 от 14 ноября 2002 года, опубликованный в бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., N 2, с внесенными изменениями и дополнениями Приказом И.о. Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 28 сентября 2004 года N 60-п), следующие изменение и дополнение.
В Правилах по составлению, подаче, рассмотрению заявки на регистрацию, регистрации и выдаче свидетельства на топологии интегральной микросхемы, утвержденных указанным приказом:
подпункт 4) пункта 6 исключить;
в абзаце третьем пункта 37 после слов "на право получения свидетельства" дополнить словами "и документа подтверждающего уплату государственной пошлины.".
2. Управлению по реализации государственной политики в сфере промышленной собственности обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на Заместителя Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан Амиргалиева А.Х.

4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төрайым

4. Настоящий Приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель