Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының міндетін атқарушының "Қазақстан Республикасының аумағында киік алуға тыйым салу туралы" 2005 жылғы 22 қыркүйектегі N 206 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2005 жылғы 28 желтоқсандағы N 286 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 25 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4035. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 10 қарашадағы № 704 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010.11.10 № 704 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Киіктер мүйізін жинау мен дайындау фактілерінің алдын алу мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының міндетін атқарушының "Қазақстан Республикасының аумағында киіктер алуға тыйым салу туралы" 2005 жылғы 22 қыркүйектегі N 206  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3880 нөмірмен тіркелген, 2005 жылғы 20 қазанда Юридическая газетаның N 194 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында киіктерді, ғылыми мақсаттарда пайдалануды қоспағанда, 2011 жылға дейін оларды алуға, сондай-ақ олардың мүйіздері мен өнімін жинауға, дайындауға, сатып алуға немесе өткізуге тыйым салынсын.";
4 тармақта "Н.А.Хадыркеевке" деген сөз "Қ.Ш.Мұсабаевқа" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға

О внесении изменений в приказ и.о. Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 сентября 2005 года N 206 "Об установлении запрета на изъятие сайгаков на территории Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2005 года N 286. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2006 года N 4035. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 ноября 2010 года № 704.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 10.11.2010 № 704 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях пресечения фактов сбора и заготовки рогов сайгаков,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  и.о. Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 сентября 2005 года N 206 "Об установлении запрета на изъятие сайгаков на территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3880, опубликован в "Юридической газете" от 20 октября 2005 года N 194) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить запрет на изъятие сайгаков, а также сбор, заготовку, приобретение или сбыт их рогов и продукции на всей территории Республики Казахстан до 2011 года, кроме использования в научных целях.";
в пункте 4 слово "Хадыркеева Н.А." заменить словом "Мусабаева Х.Ш.".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель