Астана қаласы мәслихатының«"Астана қаласында жер учаскелеріне құқық беру ережесі туралы"»2004 жылғы 29 сәуірдегі N 39/7-ІІІ шешіміне (Астана қаласының әділет департаменті 2004 жылғы 11 мамырда N 328 тіркелген) өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 29 наурыздағы N 129/17-III шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 14 сәуірде N 383 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 12 қазандағы N 294/37-ІІІ шешімімен
Ескерту - Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 12 қазандағы N 294/37-ІІІ шешімінен
Үзінді:
Жер учаскелеріне құқық беру тәртібін реттеу жөніндегі заң шығару ережесінің өзгеруіне байланысты Астана қаласының мәслихаты былай деп ШЕШТІ:
1. Мынадай шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
...
"Астана қаласында жер учаскелеріне құқық беру ережесі туралы" 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 39/7-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 29 наурыздағы N 129/17-ІІІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде N 383 тіркеген, "Астана хабары" және "Вечерняя Астана" газеттерінде 2005 жылғы 21 сәуірде жарияланған);
...
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрайымы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
________________________________________________________
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңының  6-бабын және Қазақстан Республикасының  Жер кодексін  басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты былай деп  ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының "Астана қаласында жер учаскелеріне құқық беру ережесі туралы" 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 39/7-ІІІ  шешіміне  (Астана қаласының әділет департаменті 2004 жылғы 11 мамырда N 328 тіркеген, "Астана хабары" және "Вечерняя Астана" газеттерінде 2004 жылғы 15 мамырда жарияланған) және "Астана қаласы мәслихатының "Астана қаласында жер учаскелеріне құқық беру ережесі туралы" 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 39/7-ІІІ шешімімен бекітілген Жер учаскелеріне құқық беру ережесіне өзгерістер енгізу туралы" 2004 жылғы 19 қарашадағы  N 97/14-ІІІ  шешіміне (Астана қаласының әділет департаменті 2004 жылғы 23 желтоқсанда N 363 тіркеген, "Астана хабары" газетінде 2005 жылғы 8 қаңтарда және "Вечерняя Астана" газетінде 2005 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімдермен бекітілген Астана қаласында жер учаскелеріне құқық беру ережесінде:
1-бөлімнің 2-тармағында "оларда орналасқан қозғалмайтын мүлік объектілерін, уақытша құрылыстарды және т.б. алу (сатып алу) және бұзу нәтижесінде босаған жер учаскелерін беру арқылы" деген сөздер "жер учаскелерін мемлекеттік қажеттіліктер үшін алу және алынған жер учаскелерін пайдаланумен тікелей байланысты жерлерді сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 29 апреля 2004 года N 39/7-III "О Правилах предоставления прав на земельные участки в городе Астане" (зарегистрировано департаментом юстиции г. Астаны 11 мая 2004 года за N 328)
Решение Маслихата города Астаны от 29 марта 2005 года N 129/17-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 апреля 2005 года N 383. Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 12 октября 2006 года N 294/37-III
Извлечение из решения маслихата города Астаны
от 12 октября 2006 года N 294/37-III
В связи с изменением норм законодательства, регулирующего порядок предоставления земельных участков, маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
...
решение маслихата города Астаны от 29 марта 2005 года N 129/17-III "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 29 апреля 2004 года N 39/7-III "О Правилах  предоставления прав на земельные участки в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 383, опубликовано в газетах "Астана хабары" 21 апреля 2005 года, "Вечерняя Астана" 21 апреля 2005 года);
...
Председатель сессии
маслихата города Астаны                  С. Муканова
Секретарь маслихата
города Астаны                            В. Редкокашин
_____________________________________________________________
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь  статьей 6  закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и  Земельным  кодексом Республики Казахстан, маслихат города Астаны   РЕШИЛ :
1. Внести в  решение  маслихата города Астаны от 29 апреля 2004 года N 39/7-III "О Правилах предоставления прав на земельные участки в городе Астане" (зарегистрировано департаментом юстиции г. Астаны 11 мая 2004 года за N 328, опубликовано в газетах "Астана хабары", "Вечерняя Астана" 15 мая 2004 года), от 19 ноября 2004 года  N 97/14-III  "О внесении изменений в Правила предоставления прав на земельные участки, утвержденные решением маслихата города Астаны от 29 апреля 2004 года N 39/7-III "О Правилах предоставления прав на земельные участки в городе Астане" (зарегистрировано департаментом юстиции г. Астаны 23 декабря 2004 года за N 363, опубликовано в газетах "Астана хабары" 8 января 2005 года, "Вечерняя Астана" 11 января 2005 года) следующее изменение:
в Правилах предоставления прав на земельные участки в городе Астане, утвержденных указанными решениями:
в пункте 2 главы 1 слова "предоставлением земельных участков, освобожденных в результате изъятия (выкупа) и сноса находящихся на них объектов недвижимости, временных сооружений и т.п." заменить словами "изъятием земельных участков для государственных надобностей и выкупом земель, неразрывно связанных с использованием изъятых земельных участков".

2. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрайымы                      Б. Сыздықова
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                      В. Редкокашин
КЕЛІСІЛГЕН:
Астана қалалық жер
ресурстарын басқару жөніндегі
комитеттің төрағасы                       Т. Нүркенов

2. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                  Б. Сыздыкова
Секретарь маслихата
города Астаны                            В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Астанинского
городского комитета по
управлению земельными ресурсами          Т. Нуркенов