2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 124/26-II "Астана қаласының жерін аймақтандыру кестесі туралы" шешіміне (Астана қаласының әділет басқармасында 2002 жылғы 29 қаңтарда тіркелген N 164) өзгерістер енгізу туралы
Астана қалалық мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 152/18-III шешімі. Астана қалалық Әдiлет Департаментінде 2005 жылғы 9 маусымда тіркелді. Тіркеу N 391. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 184/30-IV шешімімен
Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009.01.29 N 184/30-IV шешімімен
Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Астана қаласы мәслихатының 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 124/26-II "Астана қаласының жерін аймақтандыру кестесі туралы" шешіміне (Астана қаласының әділет басқармасында 2002 жылғы 29 қаңтарда тіркелген N 164, "Вечерняя Астана" газетінде 2002 жылғы 2 ақпанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Преамбуладағы "Жер туралы" 2001 жылғы 24 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабымен" сөздері "Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабымен " сөздерімен ауыстырылсын.
Астана қаласының мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 25 декабря 2001 года N 124/26-II "О схеме зонирования земель города Астаны" (зарегистрировано управлением юстиции города Астаны 29 января 2002 года за N 164)
Решение Маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 152/18-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны от 9 июня 2005 года N 391. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 29 января 2009 года N 184/30-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 29.01.2009 N 184/30-IV
Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата города Астаны от 25 декабря 2001 года N 124/26-II "О схеме зонирования земель города Астаны" (зарегистрировано управлением юстиции города Астаны 29 января 2002 года за N 164; опубликовано в газете "Вечерняя Астана" 2 февраля 2002 года), следующие изменения:
В преамбуле слова "статьей 7 Закона Республики Казахстан от 24 января 2001 года "О земле" заменить словами " статьей 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года".
Председатель сессии
маслихата города Астаны                 Б.А. Смаилов
Секретарь маслихата
города Астаны                           В.Н. Редкокашин