Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 30 мамырдағы N А-5/177 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 9 маусымда N 3142 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына , Ақмола облысының әділет департаментінде 2003 жылы 30 қазанда 2081 нөмірмен тіркелген Ақмола облыстық мәслихатының және Ақмола облысы әкімдігінің 2003 жылғы 22 қазандағы "Тілекей селосы мен Тілекей округының қайта аталуы туралы" N 3С-1-20 бірлескен  шешіміне  сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы "Облыстың денсаулық сақтау бюджетін біріктіру туралы" "Акмолинская правда" газетіне 2005 жылғы 31 наурызда жарияланған және Ақмола облысының әділет департаментінде 205 жылғы 10 қаңтарда 2979 нөмірмен тіркелген N а-1/317  қаулысына , "Акмолинская правда" газетінде 2005 жылғы 31 наурызда жарияланған және (Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 10қаңтарда 2979 нөмірмен тіркелген) Ақмола облысы әкімдігінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы "Облыстың денсаулық сақтау бюджетін біріктіру туралы" N а-1/317 қаулысына өзгерту енгізу туралы" әкімдік қаулысына енгізген өзгерістер ескеріле отырылып, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Ақмола облысы әкімдігінің жоғарыда аталған қаулысының 1-қосымшасындағы 4-тармағында "Тілекей" сөзі "Есенгелді" сөзімен ауыстырылсын.
19-тармақта "Болашақ" Орталығы" сөзі "Болашақ" орталық жүйке жүйесі зақымданған балаларды қалпына келтіре емдеу орталығы" сөзімен ауыстырылсын.
2) Ақмола облысы әкімдігінің жоғарыда аталған қаулысының 2-қосымшасында 3-тармақтағы "Болашақ" орталығы" сөзі "Болашақ" орталық жүйке жүйесі зақымданған балаларды қалпына келтіре емдеу орталығы" сөзімен ауыстырылсын.
2. Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 14 ақпандағы "Облыстың қалалары мен аудандарының медициналық ұйымдарын қайта құру туралы" N А-3/49 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Ақмола облысы әкімдігінің жоғарыда аталған қаулысының 1-қосымшасындағы 5-тармақта "Тілекей" сөзі "Есенгелді" сөзімен ауыстырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімдігінің орынбасары Ғ.М.Бекмағанбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Облыс әкімі

О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области
Постановление Акимата Акмолинской области от 30 мая 2005 года N А-5/177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июня 2005 года N 3142.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", совместным решением Акмолинского областного маслихата и акимата Акмолинской области от 22 октября 2003 года N 3С-1-20 "О переименований села Тлекей и Тлекейского округа", зарегистрированным в Управлении юстиции Акмолинской области от 30 октября 2003 года N 2081 акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "О консолидации бюджета здравоохранения области" от 30 декабря 2004 года N А-1/317 (зарегистрированное в департаменте юстиции Акмолинской области от 10 января 2005 года N 2979 и опубликованное 31 марта 2005 года в газете "Акмолинская правда", с учетом внесенных изменений в постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области" от 30 декабря 2004 года N А-1/317 "О консолидации бюджета здравоохранения области" от 24 января 2005 года N А-1/22, зарегистрированное в департаменте юстиции Акмолинской области от 25 января 2005 года N 3005 и опубликованное 31 марта 2005 года в газете "Акмолинская правда") следующие изменения:
1) в приложении 1 вышеуказанного постановления акимата Акмолинской области в пункте 4 слово "Тлекеевская" заменить словом "Есенгельдинская";
в пункте 19 слова "Центр "Болашак" заменить словами "Центр восстановительного лечения детей с поражением центральной нервной системы "Болашак".
2) в приложении 2 вышеуказанного постановления акимата Акмолинской области в пункте 3 слова "Центр "Болашак" заменить словами "Центр восстановительного лечения детей с поражением центральной нервной системы "Болашак".
2. Внести в постановление акимата Акмолинской области "О реорганизации медицинских организаций районов и городов области" от 14 февраля 2005 года N А-3/49 следующие изменения:
1) в приложении 1 вышеуказанного постановления акимата Акмолинской области в пункте 5 слово "Тлекеевская" заменить словом "Есенгельдинская".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бекмагамбетова Г.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и подлежит опубликованию.
Аким области