Облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 19 желтоқсандағы №С-22-6 "Көкшетау қаласының жерлерін аймақтау схемасы мен түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысытық мәслихатының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 3С-12-27 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 14 маусымда N 3144 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 12.12.2014 № 5С-32-10 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Жер  Кодексінің күшіне енуіне байланысты облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2003 жылдың 20 қаңтарында N 1503 тіркелген облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 19 желтоқсандағы N С-22-6 "Көкшетау қаласының жерлерін аймақтау схемасы мен түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспе бөлігінде "Қазақстан Республикасының Жер туралы" Заңының 7 бабының 6,3 тармақтарымен" сөздері "Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 11 бабының 1 тармағымен" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Облыстық мәслихат                Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы              хатшысы

О внесении изменения в решение областного маслихата N С-22-6 от 19 декабря 2002 года "Об утверждении схемы зонирования земель города Кокшетау и поправочных коэффициентов"
Решение Акмолинского областного Маслихата от 30 мая 2005 года N 3С-12-27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 июня 2005 года N 3144. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 5С-32-10
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 12.12.2014 № 5С-32-10 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и в связи вступлением в силу Земельного Кодекса Республики Казахстан областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата N С-22-6 от 19 декабря 2002 года "Об утверждении схемы зонирования земель города Кокшетау и поправочных коэффициентов", зарегистрированного в Департаменте юстиции Акмолинской области N 1508 от 20 января 2003 года, следующее изменение:
в вступительной части решения слова "пунктами 6, 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О земле"»заменить словами "пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан".
2. Решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии            Секретарь областного
областного маслихата            маслихата