Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 4 мамырдағы N А-5/152 "Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық-курорттық емдеуді ұсыну Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 29 қарашадағы N А-12/357 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 7 желтоқсанда N 3164 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № А-3/161 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 22.04.2013 № А-3/161 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының " Қазақстан Республикасында  мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", " Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 4 мамырдағы N А-5/152 "Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық-курорттық емдеуді ұсыну Ережесін бекіту туралы" (Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 18 мамырда N 3132 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін.
Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық-курорттық емдеуді ұсыну Ережесінің 2 тармағы 4 тармақшамен толықтырылсын: "4) мүгедек балаларға".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Ғ.М.Бекмағамбетовке жүктелсін.
Облыс әкімі

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 4 мая 2005 года N А-5/152 "Об утверждении Правил предоставления санаторно-курортного лечения отдельным категориям граждан"
Постановление акимата Акмолинской области от 29 ноября 2005 года N А-12/357. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 7 декабря 2005 года N 3164. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 22 апреля 2013 года № А-3/161
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 22.04.2013 № А-3/161.
В соответствии с Законами Республики Казахстан " О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", " О местном государственном управлении в Республике Казахстан", " О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении Правил предоставления санаторно-курортного лечения отдельным категориям граждан" от 4 мая 2005 года N А-5/152 (зарегистрированное департаментом юстиции Акмолинской области 18 мая 2005 года N 3132) следующие изменения и дополнения:
в Правилах предоставления санаторно-курортного лечения отдельным категориям граждан пункт 2 дополнить подпунктом 4:
"4) детям-инвалидам".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бекмагамбетова Г.М.
Аким области