2005-2006 оқу жылына бастауыш және орта кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар дайындауға мемлекеттік білім тапсырысын бекіту туралы
Алматы облысының Әкімдігінің 2005 жылғы 14 қазанда N 223 қаулысы. Алматы облыстық әділет басқармасында 2005 жылғы 25 қарашада N 1949 тіркелген. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2007 жылғы 04 маусымдағы N 118 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2007.06.04 N 118 қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 27 бабындағы 1-тармақтың 15-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 31 бабындағы 2-тармақтың 7-тармақшасына және облыс әкімдігінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы "Бюджеттік бағдарламаның паспортын бекіту туралы" N 195 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2005-2006 оқу жылына бастауыш және орта білім беру ұйымдарында мамандар дайындауға мемлекеттік білім тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Облыстық қаржы басқармасы (С.Қ.Қасымов), бағдарламаның әкімгері болып табылатын Алматы облысы білім департаментінің кадр даярлауға ескерілген қаржыландыру жоспары шегінде қаржыландырылуын қамтамасыз етсін.
3. Алматы облысының білім департаменті (Т.Е. Естенов) мемлекеттік сатып алу заңнамасына сәйкес 2005-2006 оқу жылына бастауыш және орта білім беру ұйымдарында мамандар дайындауға мемлекеттік білім тапсырысының таратылып үлестірілуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің кеңесшісі С. Мұқановқа жүктелсін.
Облыс әкімі
Облыс әкімдігінің
"2005-2006 оқу жылына
бастауыш және орта кәсiптiк
бiлiм беру ұйымдарында
мамандар даярлауға мемлекеттiк
білім тапсырысын бекіту туралы"
2005 жылғы "14" қазандағы
N 223 қаулысына қосымша
N
р/с
Оқу орындары, кодтар, мамандықтар
Оқушылар
саны
Базалық
білімі
Оқу тілі
Оқу мерзімі
Талдықорған қаласындағы N 1 кәсіптік мектеп
1.
0801001 "Радиотелеаппаратураларға қызмет көрсету және оларды жөндеу жөніндегі радиотелемеханигі (радио-, теле-, аудио-, видео-)"
25
9 сынып
орысша
2 ж.10 ай
2.
0817001 "Шаштараз"
25
9 сынып
орысша
2ж.10ай
3.
4121001 "Модельер-пішуші"
50
11 сынып
қазақша - 25, орысша - 25
2 ж.10 ай 10 ай
4.
2916001 "Электрмен, газбен темір дәнекерлеушi"
25
11 сынып
орысша
10 ай
5.
3705001 "Электронды-есептеу және есептеу машиналарының операторы"
25
9 сынып
орысша
2 ж.10 ай
6.
3310001 "Электр жүйелерін және электр жабдықтарын электрмонтаждаушы"
25
11 сынып
орысша
10 ай
7.
4120001 "Әмбебап-тiгiншi"
25
9 сынып
қазақша
2 ж.10 ай
8.
3701001 "Компьютерлік құрылғыларға қызмет көрсету технигі"
25
9 сынып
орысша
2 ж.10 ай
Барлығы:

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2005-2006 учебный год
Постановление акимата Алматинской области от 14 октября 2005 года N 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 ноября 2005 года за N 1949. Утратило силу - постановлением акимата Алматинской области от 04 июня 2007 года N 118
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Алматинской области от 04.06.2007 года N 118
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 7 пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "Об образовании" и постановлением акимата области "Об утверждении паспортов бюджетных программ" от 31 декабря 2004 года N 195, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2005-2006 учебный год согласно приложению.
2. Областному финансовому управлению (Касымов С.К.) обеспечить финансирование департамента образования Алматинской области - администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
3. Департаменту образования Алматинской области (Естенов Т.Е.) обеспечить размещение государственный образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2005-2006 учебный год в соответствии с действующим законодательством о государственных закупках.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня их первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на советника Акима области С. Муканова.
Аким области                               С. Умбетов
Приложение
к постановлению акимата области
"Об утверждении государственного
образовательного заказа на подготовку
специалистов в учебных заведениях
начального и среднего профессионального
образования на 2005-2006 учебный год
от 14 октября 2005 года N 223
N
п/п
Учебные заведения, коды, профессии и специальности
Количество учащихся
Базовое образование
Язык обучения
Срок обучения
Профессиональная школа N 1 г. Талдыкоргана
1.
0801001 "Радиомеханик по ремонту и обслуживанию аппаратуры
(радио-, теле-, аудио-, видео-)"
25
9 классов
русский
2 г. 10 мес.
2.
0817001 "Парикмахер"
25
9 классов
русский
2 г. 10 мес.
3.
4121001 "Модельер-
закройщик"
50
11 классов
казахский - 25,
русский - 25
2 г. 10 мес.
10 мес.
4.
2916001 "Газоэлектро-
сварщик"
25
11 классов
русский
10 мес.
5.
3705001 "Оператор электронно-
вычислительных и
вычислительных машин"
25
9 классов
русский
2 г. 10 мес.
6.
3310001 "Электромонтаж-
ник электричес-
ких сетей и электрообору-
дования"
25
11 классов
русский
10 мес.
7.
4120001 "Портной-
универсал"
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
8.
3701001 "Техник по обслуживанию компьютерных устройств"
25
9 классов
русский
2 г. 10 мес.
Всего: