Шахтинск қаласының аумағын аймақтандыру сызбасын (аймақтар шекаралары және жер участкелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттері) бекіту туралы
Қарағанды облыстық Мәслихатының XI сессиясының 2005 жылғы 17 наурыздағы N 171 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2005 жылғы 6 сәуірде N 1762 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы N 140 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 12.12.2016 N 140 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы N 442-II Жер кодексінің 8-бабының 3-тармағына, 11-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 13-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қаласының аумағын аймақтандырудың ұсынылған сызбасы (аймақтар шекаралары және жер участкелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттері) 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Сессияның осы шешімінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет және қаржы жөніндегі (А.Қ. Бейсенов) және өнеркәсіп, құрылыс, көлік, коммуналдық шаруашылық, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі (Н.Е. Усатов) тұрақты комиссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы
Облыстық Мәслихаттың хатшысы
Облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 17 наурыздағы
XI сессиясының N 171 шешіміне
1 қосымша
Шахтинск қаласы аумағын аймақтандыру (жер учаскелері үшін төлемнің базалық ставкаларына түзету коэффициенті мен аймақтардың шекарасы)
СХЕМАСЫ
қала құрылысы
(Суретті қағаз мәтіннен қараңыз.)
Кадастрлық (бағалық) аймақтың нөмірі
1 шаршы метр жер бағасының базалық ставкасына түзету коэффициенті
I
1.90
II
1.56
III
1.38
IV
1.18
V
0.76
VI
0.50
_______
Бағалық аймақтың шекарасы
Облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 17 наурыздағы
XI сессиясының N 171 шешіміне
2 қосымша
Шахтинск қаласы аумағын аймақтандыру (жер учаскелері үшін төлемнің базалық ставкаларына түзету коэффициенті мен аймақтардың шекарасы) Долинка, Жаңа Долинка, Солтүстік-Батыс поселкелері
СХЕМАСЫ
(Суретті қағаз мәтіннен қараңыз.)
Кадастрлық (бағалық) аймақтың нөмірі
1 шаршы метр жер бағасының базалық ставкасына түзету коэффициенті
I
1.90
II
1.56
III
1.38
IV
1.18
V
0.76
VI
0.50
_______
Бағалық аймақтың шекарасы

Об утверждении схемы зонирования территории города Шахтинска (границы зон и поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки)
Решение XI сессии Карагандинского областного Маслихата от 17 марта 2005 года N 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 апреля 2005 года за N 1762. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 140
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 12.12.2016 № 140 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 8 , пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 442-II, пунктом 13 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областного Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить представленную схему зонирования территории города Шахтинска (границы зон и поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки) согласно приложениям 1, 2.
2. Контроль за исполнением настоящего решения сессии возложить на постоянные комиссии по бюджету и финансам (Бейсенов А.К.) и по промышленности, строительству, транспорту, коммунальному хозяйству, аграрным вопросам и экологии областного Маслихата (Усатов Н.Е.).
Председатель сессии
Секретарь областного Маслихата
Приложение 1
к решению XI сессии
областного Маслихата
от 17 марта 2005 года N 171
СХЕМА
зонирования территории города Шахтинск (границы зон и
поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за
земельные участки), городская застройка
(см. бумажный вариант)
Номер кадастровой (оценочной) зоны
Поправочный коэффициент к базовой ставке платы за 1 кв.метр земли
I
1,90
II
1,56
III
1,38
IV
1,18
V
0,76
VI
0,50
_____
Граница оценочной зоны
Приложение 2
к решению XI сессии
областного Маслихата
от 17 марта 2005 года N 171
СХЕМА
зонирования территории города Шахтинск (границы зон и
поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки),
поселки: Долинка, Новодолинский, Северо-Западный
(см. бумажный вариант)
Номер кадастровой (оценочной) зоны
Поправочный коэффициент к базовой ставке платы за 1 кв.метр земли
I
1,90
II
1,56
III
1,38
IV
1,18
V
0,76
VI
0,50
_____
Граница оценочной зоны