"2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық Мәслихатының 2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының N 149 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық Мәслихатының XII сессиясының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 183 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2005 жылғы 06 маусымда N 1788 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес облыстық Мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық Мәслихатының 2004 жылғы 11 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - 1678 болып тіркелген) 2005 жылғы 8 қаңтардағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 6-7 (19675) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2005 жылғы 8 қаңтардағы N 4 (20087) санында жарияланған Х сессиясының N 149 шешіміне, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 17 наурыздағы "Қарағанды облыстық мәслихатының 2004 жылғы 11 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Х сессиясының N 149 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" ХІ сессиясының N 169  шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді, мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нормативтік-құқықтық актілердің тіркеу нөмірі - 1678", мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген нормативтік-құқықтық актілері - 1761 "Орталық Қазақстан" газетінің 2005 жылғы 9 сәуірдегі N 71-72 (19740) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2005 жылғы 9 сәуірдегі N 43 (20126) санында жарияланған, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
"27673127" деген сандар "35983223" деген сандармен ауыстырылсын;
"13235338" деген сандар "14161802" деген сандармен ауыстырылсын;
"97121" деген сандар "55387" деген сандармен ауыстырылсын;
"14340668" деген сандар "21766034" деген сандармен ауыстырылсын;
"29299741" деген сандар "36448997" деген сандармен ауыстырылсын;
"363314" деген сандар "465774" деген сандармен ауыстырылсын;
"350686" деген сандар "1613986" деген сандармен ауыстырылсын;
"700000" деген сандар "1963300" деген сандармен ауыстырылсын;
"1263300" деген сандар "1365760" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 1365760 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсуі -1263300 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы -102460 мың теңге.";
2) 3-2 тармақ мынандай мазмұнмен толықтырылсын:
"3-2. Облыстық бюджеттің кіріс құрамында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері 7664834 мың теңге сомасында қаралғанын есепке алу, оның ішінде:
мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне жалақыны ұлғайтуға - 2814429 мың теңге,
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студенттер стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға - 91293 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу орындарында оқитындарға жол жүруге өтемақыларды төлеуге - 29021 мың теңге;
жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге - 158933 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға -314832 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке қосуға және олардың трафигін төлеуге - 32924 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу - әдістемелік кешендерін сатып алуға және жеткізуге - 68031 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға - 113209 мың теңге;
кәсіптік бастауыш білім беретін мемлекеттік мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 17882 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың біліктілігін арттыру институттарында педагог қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға - 31141 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың біліктілігін арттыру институттарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 4600 мың теңге;
білім беру объектілерін қалпына келтіру және салуға - 924160 мың теңге;
арнаулы (түзету) білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және орнын толтырушы құралдармен қамтамасыз етуге - 29900 мың теңге;
медициналық кадрлардың, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлердің біліктілігін арттыруға және оларды қайта даярлауға - 9216 мың теңге;
жергілікті деңгейдегі қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 12500 мың теңге;
халық иммунитетінің алдын-алуды өткізу үшін вакциналарды және басқа да медициналық иммунды биологиялық дәрі - дәрмектерді сатып алуға - 92080 мың теңге;
туберкулезбен ауыратын адамдар үшін туберкулезге қарсы дәрі-дәрмектер сатып алуға - 54473 мың теңге;
қант диабетімен ауыратындар үшін диабетке қарсы дәрі-дәрмектер сатып алу және оларды жеткізуге - 154307 мың теңге;
онкологиялық аурулармен ауыратын сырқаттар үшін химиялық дәрі-дәрмектер сатып алуға - 21684 мың теңге;
жасанды бүйрек салынған науқас адамдар үшін және бүйректері ауыратындардың шығын материалдарына, диализаторлар, дәрілік заттар сатып алуға - 25605 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение X сессии Карагандинского областного Маслихата от 11 декабря 2004 года N 149 "Об областном бюджете на 2005 год"
Решение XII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30 мая 2005 года N 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 июня 2005 года за N 1788
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год", областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение X сессии Карагандинского областного Маслихата от 11 декабря 2004 года N 149 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1678), опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 8 января 2005 года N 6-7 (19675), "Индустриальная Караганда" от 8 января 2005 года N 4 (20087), внесены изменения и дополнения решением XI сессии Карагандинского областного Маслихата от 17 марта 2005 года N 169 "О внесении изменений и дополнений в решение X сессии Карагандинского областного Маслихата от 11 декабря 2004 года N 149 "Об областном бюджете на 2005 год", регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1678", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1761 опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 9 апреля 2005 года N 71-72 (19740), "Индустриальная Караганда" от 9 апреля 2005 года N 43 (20126), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "27673127" заменить цифрами "35983223";
цифры "13235338" заменить цифрами "14161802";
цифры "97121" заменить цифрами "55387";
цифры"14340668" заменить цифрами "21766034";
цифры "29299741" заменить цифрами "36448997";
цифры "363314" заменить цифрами "465774";
цифры "350686" заменить цифрами "1613986";
цифры "700000" заменить цифрами "1963300";
цифры "1263300" заменить цифрами "1365760";
подпункт 7) изложить в новой редакции:
"7) финансирование дефицита бюджета 1365760 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 1263300 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств-102460 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в составе доходов областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 7664834 тысяч тенге, в том числе:
на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работниками казенных предприятий - 2814429 тысяч тенге;
на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов - 91293 тысяч тенге;
на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов - 29021 тысяч тенге;
на обеспечение содержания типовых штатов государственных организаций образования - 158933 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов образования - 314832 тысяч тенге;
на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования - 32924 тысяч тенге;
на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования - 68031 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования - 113209 тысяч тенге;
на укрепление материально - технической базы государственных учреждений начального профессионального образования - 17882 тысяч тенге;
на переподготовку и повышение квалификации педагогических работников в областных (городских) институтах повышения квалификации педагогических кадров - 31141 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы областных (городских) институтов повышения квалификации педагогических кадров - 4600 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования - 924160 тысяч тенге;
на обеспечение специальных (коррекционных) организаций образования специальными техническими и компенсаторными средствами - 29900 тысяч тенге;
на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения - 9216 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне - 12500 тысяч тенге;
на закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения - 92080 тысяч тенге;
на закуп противотуберкулезных препаратов для больных туберкулезом - 54473 тысяч тенге;
на закуп противодиабетических препаратов и средств доставки для больных сахарным диабетом - 154307 тысяч тенге;
на закуп химиопрепаратов для больных онкологическими заболеваниями - 21684 тысяч тенге;
на закуп лекарственных средств, диализаторов, расходных материалов больным с почечной недостаточностью и лекарственных средств для больных после трансплантации почек - 25605 тысяч тенге;

5 жасқа дейінгі балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге - 81588 мың теңге;
жүкті әйелдерді құрамында темір және йоды бар препараттармен қамтамасыз етуге - 51175 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын медициналық алдын-алу тексерулерін жүзеге асыруға - 74711 мың теңге;
жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 190362 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін қалпына келтіруге және салуға - 641080 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға - 5383 мың теңге;
мемлекеттік тапсырыс шеңберінде кәсіптік орта білім беру бойынша оқыту құнын ұлғайту жөніндегі шығыстарды өтеуге - 7409 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы көмек төлеуге - 88894 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз етуге - 9302 мың теңге;
мемлекеттік мекемелер мен қазыналық кәсіпорындардың бірінші және екінші разрядты жұмысшылардың лауазымдық жалақыларын есептеу үшін коэффициент мөлшерін ұлғайтуға - 41807 мың теңге;
қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге - 819 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысын дамытуға - 393750 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 544775 мың теңге;
ауданаралық (қалааралық) және ішкі қатынастарда әлеуметтік маңызы бар темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға - 473559 мың теңге;
экономикасы күйзеліске ұшыраған шағын қалаларды дамытуға - 60000 мың теңге.";
3) 5 тармақта:
"9214515" деген сандар "8975047" деген сандармен ауыстырылсын;
"643502" деген сандар "637880" сандармен ауыстырылсын;
"2160379" деген сандар "2035400" деген сандармен ауыстырылсын;
"2852153" деген сандар "2785184" деген сандармен ауыстырылсын;
"3558481" деген сандар "3516583" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 6 тармақта:
"3810264" деген сандар "3970324" деген сандармен ауыстырылсын;
"244391" деген сандар "293326" деген сандармен ауыстырылсын;
"425818" деген сандар "430351" деген сандармен ауыстырылсын;
"43991" деген сандар "88510" деген сандармен ауыстырылсын;
"197546" деген сандар "210619" деген сандармен ауыстырылсын;
"108542" деген сандар "133542" деген сандармен ауыстырылсын;
"305415" деген сандар "314415" деген сандармен ауыстырылсын;
"208585" деген сандар "223585" деген сандармен ауыстырылсын;
5) 7 тармақ келесідегідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің қоғамдық транспортта жүрулеріне жолақыны қоса, коммуналдық қызметтеріне төлеуге әлеуметтік көмек көрсетуге шығындар.";

на лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста - 81588 тысяч тенге;
на обеспечение беременных железо- и йодосодержащими препаратами - 51175 тысяч тенге;
на осуществление профилактических медицинских осмотров отдельных категорий граждан - 74711 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне - 190362 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения - 641080 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения - 5383 тысяч тенге;
на возмещение расходов по увеличению стоимости обучения по среднему профессиональному образованию в рамках государственного заказа - 7409 тысяч тенге;
на выплату единовременной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - 88894 тысяч тенге;
на обеспечение проезда инвалидам и участникам Великой Отечественной войны - 9302 тысяч тенге;
на увеличение размеров коэффициентов для исчисления должностных окладов (ставок) рабочих первого и второго разрядов государственных учреждений и казенных предприятий - 41807 тысяч тенге;
на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций - 819 тысяч тенге;
на развитие на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда - 393750 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения - 544775 тысяч тенге;
на субсидирование социально значимых железнодорожных пассажирских перевозок и межрайонных (междугородных) и внутренних сообщениях - 473559 тысяч тенге;
на развитие малых городов с депрессивной экономикой - 60000 тысяч тенге.";
3) в пункте 5:
цифры "9214515" заменить цифрами "8975047";
цифры "643502" заменить цифрами "637880";
цифры"2160379" заменить цифрами "2035400";
цифры "2852153" заменить цифрами "2785184";
цифры "3558481" заменить цифрами "3516583.";
4) в пункте 6:
цифры "3810264" заменить цифрами "3970324";
цифры "244391" заменить цифрами "293326";
цифры "425818" заменить цифрами "430351";
цифры "43991" заменить цифрами "88510";
цифры "197546" заменить цифрами "210619";
цифры "108542" заменить цифрами "133542";
цифры "305415" заменить цифрами "314415";
цифры "208585" заменить цифрами "223585.";
5) пункт 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"затраты на оказание социальной помощи по оплате коммунальных услуг, проезд на общественном транспорте участникам и инвалидам Великой Отечественной войны.";

6) 12-1 тармағына келесідей мазмұнмен толықтырылсын:
"12-1. 2005 жылға арналған облыстық бюджеттің шығындарында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері есебінен шығындар қарастырылатыны анықталсын:
мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне жалақыны ұлғайтуға - 1345229 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студенттер стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға - 91293 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу орындарында оқитындарға жол жүруге өтемақыларды төлеуге - 29021 мың теңге;
жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге - 10694 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға -55203 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға - 82444 мың теңге;
кәсіптік бастауыш білім беретін мемлекеттік мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 17882 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың біліктілігін арттыру институттарында педагогикалық қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға - 31141 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың біліктілігін арттыру институттарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 4600 мың теңге;
арнаулы (түзету) білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және орнын толтырушы құралдармен қамтамасыз етуге - 29900 мың теңге;
медициналық кадрлардың, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлердің біліктілігін арттыруға және оларды қайта даярлауға - 9216 мың теңге;
жергілікті деңгейдегі қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 12500 мың теңге;
халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға - 92080 мың теңге;
туберкулезбен ауыратын адамдар үшін туберкулезге қарсы препараттарды сатып алуға - 54473 мың теңге;
қант диабетімен ауыратындар үшін диабетке қарсы препараттарды сатып алуға және оларды жеткізуге - 154307 мың теңге;
онкологиялық ауруларға химиялық препараттарды сатып алуға - 21684 мың теңге;
бүйрегі жетімсіз ауруларға дәрілік заттарды, диализаторларды, шығыс материалдарының және бүйрегі трансплантацияланғаннан кейінгі аурулар үшін дәрілік заттар сатып алуға - 25605 мың теңге;
5 жасқа дейінгі балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге - 81588 мың теңге;
жүкті әйелдерді темір және құрамында йоды бар препараттармен қамтамасыз етуге - 51175 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын медициналық алдын-алу тексерулерін жүзеге асыруға - 74711 мың теңге;
жергілікті деңгейдегі медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 190362 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңартуға - 641080 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға - 5383 мың теңге;
мемлекеттік тапсырыс шеңберінде кәсіптік орта білім беру бойынша оқыту құнын ұлғайту жөніндегі шығыстарды өтеуге - 7409 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз етуге - 9302 мың теңге;
мемлекеттік мекемелер мен қазыналық кәсіпорындардың бірінші және екінші разрядтағы жұмысшыларының айлықақыларын есептеу үшін коэффициенттердің мөлшерін ұлғайтуға - 13464 мың теңге;
ауданаралық (қалааралық) және ішкі қатынастарда әлеуметтік маңызы бар темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға -473559 мың теңге.";

6) дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Установить, что в расходах областного бюджета на 2005 год предусматриваются затраты за счет целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работниками казенных предприятий - 1345229 тысяч тенге;
на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов - 91293 тысяч тенге;
на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов - 29021 тысяч тенге;
на обеспечение содержания типовых штатов государственных организаций образования - 10694 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов образования - 55203 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования - 82444 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы государственных учреждений начального профессионального образования - 17882 тысяч тенге;
на переподготовку и повышение квалификации педагогических работников в областных (городских) институтах повышения квалификации педагогических кадров - 31141 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы областных (городских) институтов повышения квалификации педагогических кадров - 4600 тысяч тенге;
на обеспечение специальных (коррекционных) организаций образования специальными техническими и компенсаторными средствами - 29900 тысяч тенге;
на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения - 9216 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне - 12500 тысяч тенге;
на закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения - 92080 тысяч тенге;
на закуп противотуберкулезных препаратов для больных туберкулезом - 54473 тысяч тенге;
на закуп противодиабетических препаратов и средств доставки для больных сахарным диабетом - 154307 тысяч тенге;
на закуп химиопрепаратов для больных онкологическими заболеваниями - 21684 тысяч тенге;
на закуп лекарственных средств, диализаторов, расходных материалов больным с почечной недостаточностью и лекарственных средств для больных после трансплантации почек - 25605 тысяч тенге;
на лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста - 81588 тысяч тенге;
на обеспечение беременных железо- и йодосодержащими препаратами - 51175 тысяч тенге;
на осуществление профилактических медицинских осмотров отдельных категорий граждан - 74711 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне - 190362 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения - 641080 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения - 5383 тысяч тенге;
на возмещение расходов по увеличению стоимости обучения по среднему профессиональному образованию в рамках государственного заказа - 7409 тысяч тенге;
на обеспечение проезда инвалидам и участникам Великой Отечественной Войны - 9302 тысяч тенге;
на увеличение размеров коэффициентов для исчисления должностных окладов (ставок) рабочих первого и второго разрядов государственных учреждений и казенных предприятий - 13464 тысяч тенге;
на субсидирование социально значимых железнодорожных пассажирских перевозок и межрайонных (междугородных) и внутренних сообщениях - 473559 тысяч тенге.";

7) 16-2 тармағы келесідей мазмұнмен толықтырылсын:
"16-2. облыстық бюджеттің шығындарының құрамында облыстық мағынадағы аудандар мен қалалардың ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғанын есепке алу:
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне жалақыны ұлғайтуға;
осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне әлеуметтік салықты ұлғайтуға;
осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы көмек көрсетуге;
осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге;
осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес экономикасы күйзеліске ұшыраған шағын қалаларды дамытуға;
осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй құрылысын дамытуға;
осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес білім беру объектілерін қалпына келтіру мен салуға;
осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге;
осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға;
осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке қосуға және олардың трафигін төлеуге;
осы шешімнің 13 қосымшасына сәйкес жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерін сатып алуға және жеткізуге;
осы шешімнің 14 қосымшасына сәйкес жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға;
осы шешімнің 15 қосымшасына сәйкес мемлекеттік мекемелер мен қазыналық кәсіпорындардың бірінші және екінші разрядтағы жұмысшыларының айлықақыларын есептеу үшін коэффициенттердің мөлшерлерін ұлғайтуға.";
8) 17 тармақта:
бірінші абзацта "300000" деген сандар "250000" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "100000" деген сандар "50000" деген сандармен ауыстырылсын;
9) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.";

7) дополнить пунктом 16-2 следующего содержания:
"16-2. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов и городов областного значения:
на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работниками казенных предприятий согласно приложению 2 к настоящему решению;
на увеличение социального налога государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работниками казенных предприятий согласно приложению 3 к настоящему решению;
на выплату единовременной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны согласно приложению согласно приложению 4 к настоящему решению;
на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций согласно приложению 5 к настоящему решению;
на развитие системы водоснабжения согласно приложению 6 к настоящему решению;
на развитие малых городов с депрессивной экономикой согласно приложению 7 к настоящему решению;
на развитие на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда согласно приложению 8 к настоящему решению;
на строительство и реконструкцию объектов образования согласно приложению 9 к настоящему решению;
на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования согласно приложению 10 к настоящему решению;
на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 11 к настоящему решению;
на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования согласно приложению 12 к настоящему решению;
на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования согласно приложению 13 к настоящему решению;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования согласно приложению 14 к настоящему решению;
на увеличение размеров коэффициентов для исчисления должностных окладов (ставок) рабочих первого и второго разрядов государственных учреждений и казенных предприятий согласно приложению 15 к настоящему решению.";
8) в пункте 17:
в абзаце первом цифры "300000" заменить цифрами "250000";
в абзаце третьем цифры "100000" заменить цифрами "50000".;
9) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.";

10) осы шешімнің 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 қосымшалар толықтырылсын.
2. Оcы шешім 2005 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық Мәслихаттың хатшысы
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
1 қосымша
2005 жылға арналған облыстық бюджет
--------------------------------------------------------------
Санаты                      Атауы                   | Сома
|Сыныбы                                           | (мың
|   |Ішкі сыныбы                                  | теңге)
--|---|---|-----------------------------------------|---------
1 | 2 | 3 |                   4                     |     5
--|---|---|-----------------------------------------|---------
|   |   |Кірістер                                 |35983223
1 |   |   |Салықтық түсімдер                        |14161802
| 03|   |Әлеуметтiк салық                         |13307012
|   | 1 |Әлеуметтік салық                         |13307012
| 05|   |Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер    |
|   |   |көрсетуге салынатын iшкi салықтар        |  854790
|   | 3 |Табиғи және басқа ресурстарды            |
|   |   |пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер       |  854790
2 |   |   |Салықтық емес түсiмдер                   |   55387
| 01|   |Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер     |   21044
|   | 7 |Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер |
|   |   |бойынша сыйақылар (мүдделер)             |   21041
|   | 9 |Мемлекеттік меншіктен түсетін өзге де    |
|   |   |кірістер                                 |       3
| 02|   |Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын  |
|   |   |мемлекеттік мекемелердің тауарларды      |
|   |   |(жұмыстарды, қызметтер көрсетуді)        |
|   |   |өткізуінен түсетін түсімдер              |       3
|   | 1 |Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын  |
|   |   |мемлекеттік мекемелердің тауарларды      |
|   |   |(жұмыстарды, қызметтер көрсетуді)        |
|   |   |өткізуінен түсетін түсімдер              |       3
| 04|   |Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, |
|   |   |сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық  |
|   |   |Банкінің бюджетінен (шығыстар            |
|   |   |сметасынан) ұсталатын және               |
|   |   |қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер  |
|   |   |салатын айыппұлдар, өсімпұлдар,          |
|   |   |санкциялар, өндіріп алулар               |   33897
|   | 1 |Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, |
|   |   |сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық  |
|   |   |Банкінің бюджетінен (шығыстар            |
|   |   |сметасынан) ұсталатын және               |
|   |   |қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер  |
|   |   |салатын айыппұлдар, өсімпұлдар,          |
|   |   |санкциялар, өндіріп алулар               |   33897

10) дополнить приложениями 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 согласно приложениям 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2005 года.
Председатель сессии
Секретарь областного Маслихата
Приложение 1
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 1
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Областной бюджет на 2005 год
------------------------------------------------------------
Категория              Наименование               |  Сумма
|Класс                                          | (тысяч
|   |Подкласс                                   |  тенге)
--|---|---|---------------------------------------|---------
1 | 2 | 3 |                4                      |    5
------------------------------------------------------------
|   |   |I. Доходы                              | 35983223
1 |   |   |Налоговые поступления                  | 14161802
|03 |   |Социальный налог                       | 13307012
|   |1  |Социальный налог                       | 13307012
|05 |   |Внутренние налоги на товары, работы и  |
|   |   |услуги                                 |   854790
|   |3  |Поступления за использование природных |
|   |   |и других ресурсов                      |   854790
2 |   |   |Неналоговые поступления                |    55387
|01 |   |Доходы от государственной собственности|    21044
|   |7  |Вознаграждения (интересы) по кредитам, |
|   |   |выданным из государственного бюджета   |    21041
|   |9  |Прочие доходы от государственной       |
|   |   |собственности                          |        3
|02 |   |Поступления от реализации товаров      |
|   |   |(работ, услуг) государственными        |
|   |   |учреждениями, финансируемыми из        |
|   |   |государственного бюджета               |        3
|   |1  |Поступления от реализации товаров      |
|   |   |(работ, услуг) государственными        |
|   |   |учреждениями, финансируемыми из        |
|   |   |государственного бюджета               |        3
|04 |   |Штрафы, пеня, санкции, взыскания,      |
|   |   |налагаемые государственными            |
|   |   |учреждениями, финансируемыми из        |
|   |   |государственного бюджета, а также      |
|   |   |содержащимися и финансируемыми из      |
|   |   |бюджета (сметы расходов) Национального |
|   |   |Банка Республики Казахстан             |    33897
|   |1  |Штрафы, пеня, санкции, взыскания,      |
|   |   |налагаемые государственными            |
|   |   |учреждениями, финансируемыми из        |
|   |   |государственного бюджета, а также      |
|   |   |содержащимися и финансируемыми из      |
|   |   |бюджета (сметы расходов) Национального |
|   |   |Банка Республики Казахстан             |    33897

| 06|   |Басқа да салықтық емес түсiмдер          |     443
|   | 1 |Басқа да салықтық емес түсiмдер          |     443
4 |   |   |Ресми трансферттерден түсетін түсімдер   |21766034
| 01|   |Төмен тұрған мемлекеттiк басқару         |
|   |   |органдарынан алынатын трансферттер       | 8975047
|   | 2 |Аудандық (қалалық) бюджеттерден          |
|   |   |трансферттер                             | 8975047
| 02|   |Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған     |
|   |   |органдарынан түсетiн трансферттер        |12790987
|   | 1 |Республикалық бюджеттен түсетiн          |
|   |   |трансферттер                             |12790987
--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------
Функционалдық топ             Атауы                 |  Сома
|Кіші функция                                     |  (мың
|   |Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi          |  теңге)
|   |   |Бағдарлама                               |
--|---|---|---|----------------------------------------------
1 | 2 | 3 | 4 |                5                    |    6
--|---|---|---|----------------------------------------------
|   |   |   |ІІ. Шығындар                         |36448997
01|   |   |   |Жалпы сипаттағы мемлекеттiк          |
|   |   |   |қызметтер көрсету                    |  500134
| 1 |   |   |Мемлекеттiк басқарудың жалпы         |
|   |   |   |функцияларын орындайтын өкiлдi,      |
|   |   |   |атқарушы және басқа органдар         |  270827
|   |110|   |Облыс мәслихатының аппараты          |   34045
|   |   |001|Облыс мәслихатының қызметін          |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |   34045
|   |120|   |Облыс әкімінің аппараты              |  236782
|   |   |001|Облыс әкімнің қызметін қамтамасыз    |
|   |   |   |ету                                  |  236782
| 2 |   |   |Қаржылық қызмет                      |  140257
|   |257|   |Облыстың қаржы департаменті          |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  140257
|   |   |001|Қаржы департаментінің                |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   86411
|   |   |003|Біржолғы талондарды беруді           |
|   |   |   |ұйымдастыру және біржолға талондарды |
|   |   |   |өткізуден түсетін сомаларды толық    |
|   |   |   |жиналуын қамтамасыз ету              |   38146
|   |   |009|Коммуналдық меншікті жекешелендіруді |
|   |   |   |ұйымдастыру                          |    4500
|   |   |010|Коммуналдық меншікке түскен мүлікті  |
|   |   |   |есепке алу, сақтау, бағалау және     |
|   |   |   |сату                                 |   11200
| 5 |   |   |Жоспарлау және статистикалық қызмет  |   89050
|   |258|   |Облыстың экономика және бюджеттік    |
|   |   |   |жоспарлау департаменті (басқармасы)  |   89050
|   |   |001|Экономика және бюджеттік жоспарлау   |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   89050

|06 |   |Прочие неналоговые поступления         |      443
|   |1  |Прочие неналоговые поступления         |      443
4 |   |   |Поступления официальных трансфертов    | 21766034
|01 |   |Трансферты из нижестоящих органов      |
|   |   |государственного управления            |  8975047
|   |2  |Трансферты из районных (городских)     |
|   |   |бюджетов                               |  8975047
|02 |   |Трансферты из вышестоящих органов      |
|   |   |государственного управления            | 12790987
|   |1  |Трансферты из республиканского бюджета | 12790987
------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------
Функциональная группа        Наименование         |  Сумма
|Функциональная подгруппа                       | (тысяч
|   |Администратор бюджетных программ           |  тенге)
|   |   |Программа                              |
--|---|---|---|-----------------------------------|----------
1 | 2 | 3 | 4 |                5                  |    6
------------------------------------------------------------
|   |   |   |II. Затраты                        |36448997
01|   |   |   |Государственные услуги общего      |
|   |   |   |характера                          |  500134
| 1 |   |   |Представительные, исполнительные и |
|   |   |   |другие органы, выполняющие общие   |
|   |   |   |функции государственного           |
|   |   |   |управления                         |  270827
|   |110|   |Аппарат маслихата области          |   34045
|   |   |001|Обеспечение деятельности маслихата |
|   |   |   |области                            |   34045
|   |120|   |Аппарат акима области              |  236782
|   |   |001|Обеспечение деятельности акима     |
|   |   |   |области                            |  236782
| 2 |   |   |Финансовая деятельность            |  140257
|   |257|   |Департамент (Управление) финансов  |
|   |   |   |области                            |  140257
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления) финансов |   86411
|   |   |003|Организация работы по выдаче       |
|   |   |   |разовых талонов и обеспечение      |
|   |   |   |полноты сбора сумм от реализации   |
|   |   |   |разовых талонов                    |   38146
|   |   |009|Организация приватизации           |
|   |   |   |коммунальной собственности         |    4500
|   |   |010|Учет, хранение, оценка и           |
|   |   |   |реализация имущества,              |
|   |   |   |поступившего в коммунальную        |
|   |   |   |собственность                      |   11200
| 5 |   |   |Планирование и статистическая      |
|   |   |   |деятельность                       |   89050
|   |258|   |Департамент (Управление) экономики |
|   |   |   |и бюджетного планирования области  |   89050
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |экономики и бюджетного             |
|   |   |   |планирования                       |   89050

02|   |   |   |Қорғаныс                             |  130047
| 1 |   |   |Әскери мұқтаждар                     |   12448
|   |250|   |Облыстың жұмылдыру дайындығы және    |
|   |   |   |төтенше жағдайлар департаменті       |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   12448
|   |   |003|Жалпыға бірдей әскери міндетті       |
|   |   |   |атқару шеңберіндегі іс-шаралар       |   12448
| 2 |   |   |Төтенше жағдайлар жөнiндегi          |
|   |   |   |жұмыстарды ұйымдастыру               |  117599
|   |250|   |Облыстың жұмылдыру дайындығы және    |
|   |   |   |төтенше жағдайлар департаменті       |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  117599
|   |   |001|Жұмылдыру дайындығы және төтенше     |
|   |   |   |жағдайлар департаментінің            |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   29595
|   |   |005|Облыстық ауқымдағы жұмылдыру         |
|   |   |   |дайындығы және жұмылдыру             |   31160
|   |   |006|Облыстық ауқымдағы төтенше           |
|   |   |   |жағдайлардың алдын алу және оларды   |
|   |   |   |жою                                  |   56844
03|   |   |   |Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, |
|   |   |   |сот, қылмыстық-атқару қызметі        | 2880506
| 1 |   |   |Құқық қорғау қызметi                 | 2880506
|   |252|   |Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын |
|   |   |   |атқарушы ішкі істер органының        | 2880506
|   |   |001|Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын |
|   |   |   |атқарушы ішкі істер органы           |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              | 2769666
|   |   |002|Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi    |
|   |   |   |қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi   |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |  109441
|   |   |003|Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын |
|   |   |   |азаматтарды көтермелеу               |     999
|   |   |005|Ақпараттық жүйелер құру              |     400
04|   |   |   |Бiлiм беру                           | 5483025
| 2 |   |   |Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы |
|   |   |   |орта бiлiм беру                      | 1837363
|   |260|   |Облыстың дене шынықтыру және спорт   |
|   |   |   |басқармасы (бөлімі)                  |  751045
|   |   |006|Балалар мен жеткіншектерге спорт     |
|   |   |   |бойынша қосымша білім беру           |  637341
|   |   |007|Мамандандырылған білім беру          |
|   |   |   |ұйымдарында спорттағы дарынды        |
|   |   |   |балаларға жалпы білім беру           |  113704
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         | 1086318
|   |   |003|Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша  |
|   |   |   |жалпы білім беру                     |  485913
|   |   |004|Орта білім жүйесін ақпараттандыру    |   22443
|   |   |005|Білім берудің мемлекеттік облыстық   |
|   |   |   |ұйымдары үшін оқулықтар сатып алу    |
|   |   |   |және жеткізу                         |    9350
|   |   |006|Мамандандырылған білім беру          |
|   |   |   |ұйымдарында дарынды балаларға жалпы  |
|   |   |   |білім беру                           |  280653
|   |   |007|Облыстық ауқымда мектеп              |
|   |   |   |олимпиадаларын және мектептен тыс    |
|   |   |   |іс-шараларды өткізу                  |    8000
| 3 |   |   |Бастауыш кәсiптік бiлiм беру         |  993338
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  993338
|   |   |008|Бастауыш кәсіптік білім беру         |  993338
| 4 |   |   |Орта кәсіби бiлiм беру               |  765247
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   72077
|   |   |002|Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар       |
|   |   |   |даярлау                              |   72077
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  693170
|   |   |009|Орта кәсіптік білімді мамандар       |
|   |   |   |даярлау                              |  693170
| 5 |   |   |Қосымша кәсіби білім беру            |  103597
|   |252|   |Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын |
|   |   |   |атқарушы ішкі істер органы           |   24453
|   |   |007|Кадрлардың біліктілігін арттыру және |
|   |   |   |оларды қайта даярлау                 |   24453
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |    9216
|   |   |003|Кадрлардың біліктілігін арттыру және |
|   |   |   |оларды қайта даярлау                 |    9216
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   69928
|   |   |010|Кадрлардың біліктілігін арттыру және |
|   |   |   |оларды қайта даярлау                 |   69928
| 9 |   |   |Бiлiм беру саласындағы өзге де       |
|   |   |   |қызметтер                            | 1783480
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  329799
|   |   |001|Білім беру департаментінің           |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   32912
|   |   |011|Балалар мен жеткіншектердiң          |
|   |   |   |психикалық денсаулығын зерттеу және  |
|   |   |   |халыққа психологиялық - медициналық  |
|   |   |   |-педагогикалық консультациялық көмек |
|   |   |   |көрсету                              |   14208
|   |   |012|Дамуында проблемалары бар балалар    |
|   |   |   |мен жеткіншектерді оңалту және       |
|   |   |   |әлеуметтік бейімдеу                  |   23050
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    | 1453681

02|   |   |   |Оборона                            |  130047
| 1 |   |   |Военные нужды                      |   12448
|   |250|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |мобилизационной подготовки и       |
|   |   |   |чрезвычайных ситуаций области      |   12448
|   |   |003|Мероприятия в рамках исполнения    |
|   |   |   |всеобщей воинской обязанности      |   12448
| 2 |   |   |Организация работы по чрезвычайным |
|   |   |   |ситуациям                          |  117599
|   |250|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |мобилизационной подготовки и       |
|   |   |   |чрезвычайных ситуаций области      |  117599
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |мобилизационной подготовки         |
|   |   |   |и чрезвычайных ситуаций            |   29595
|   |   |005|Мобилизационная подготовка и       |
|   |   |   |мобилизация областного масштаба    |   31160
|   |   |006|Предупреждение и ликвидация        |
|   |   |   |чрезвычайных ситуаций областного   |
|   |   |   |масштаба                           |   56844
03|   |   |   |Общественный порядок,              |
|   |   |   |безопасность, правовая,            |
|   |   |   |судебная, уголовно-                |
|   |   |   |исполнительная деятельность        | 2880506
| 1 |   |   |Правоохранительная деятельность    | 2880506
|   |252|   |Исполнительный орган внутренних    |
|   |   |   |дел, финансируемый из областного   |
|   |   |   |бюджета                            | 2880506
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |исполнительного органа внутренних  |
|   |   |   |дел, финансируемого из областного  |
|   |   |   |бюджета                            | 2769666
|   |   |002|Охрана общественного порядка и     |
|   |   |   |обеспечение общественной           |
|   |   |   |безопасности на территории области |  109441
|   |   |003|Поощрение граждан, участвующих в   |
|   |   |   |охране общественного порядка       |     999
|   |   |005|Создание информационных систем     |     400
04|   |   |   |Образование                        | 5483025
| 2 |   |   |Начальное общее, основное общее,   |
|   |   |   |среднее общее образование          | 1837363
|   |260|   |Управление (Отдел) физической      |
|   |   |   |культуры и спорта области          |  751045
|   |   |006|Дополнительное образование для     |
|   |   |   |детей и юношества по спорту        |  637341
|   |   |007|Общеобразовательное обучение       |
|   |   |   |одаренных в спорте детей в         |
|   |   |   |специализированных организациях    |
|   |   |   |образования                        |  113704
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                | 1086318
|   |   |003|Общеобразовательное обучение по    |
|   |   |   |специальным образовательным        |
|   |   |   |программам                         |  485913
|   |   |004|Информатизация системы среднего    |
|   |   |   |образования                        |   22443
|   |   |005|Приобретение и доставка учебников  |
|   |   |   |для государственных областных      |
|   |   |   |организаций образования            |    9350
|   |   |006|Общеобразовательное обучение       |
|   |   |   |одаренных детей в                  |
|   |   |   |специализированных организациях    |
|   |   |   |образования                        |  280653
|   |   |007|Проведение школьных олимпиад и     |
|   |   |   |внешкольных мероприятий областного |
|   |   |   |масштаба                           |    8000
| 3 |   |   |Начальное профессиональное         |
|   |   |   |образование                        |  993338
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |  993338
|   |   |008|Начальное профессиональное         |
|   |   |   |образование                        |  993338
| 4 |   |   |Среднее профессиональное           |
|   |   |   |образование                        |  765247
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            |   72077
|   |   |002|Подготовка специалистов со средним |
|   |   |   |профессиональным образованием      |   72077
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |  693170
|   |   |009|Подготовка специалистов со средним |
|   |   |   |профессиональным образованием      |  693170
| 5 |   |   |Дополнительное профессиональное    |
|   |   |   |образование                        |  103597
|   |252|   |Исполнительный орган внутренних    |
|   |   |   |дел, финансируемый из областного   |
|   |   |   |бюджета                            |   24453
|   |   |007|Повышение квалификации и           |
|   |   |   |переподготовка кадров              |   24453
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения                    |    9216
|   |   |003|Повышение квалификации и           |
|   |   |   |переподготовка кадров              |    9216
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |   69928
|   |   |010|Повышение квалификации и           |
|   |   |   |переподготовка кадров              |   69928
| 9 |   |   |Прочие услуги в области            |
|   |   |   |образования                        | 1783480
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |  329799
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |образования                        |   32912
|   |   |011|Обследование психического здоровья |
|   |   |   |детей и подростков и оказание      |
|   |   |   |психолого-медико-педагогической    |
|   |   |   |консультативной помощи населению   |   14208
|   |   |012|Реабилитация и социальная          |
|   |   |   |адаптация детей и подростков       |
|   |   |   |с проблемами в развитии            |   23050
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              | 1453681

|   |   |016|Білім беру объектілерін дамыту       |  529521
|   |   |017|Білім беру объектілерін салуға және  |
|   |   |   |қайта жаңартуға аудандар (облыстық   |
|   |   |   |маңызы бар қалалар) бюджеттеріне     |
|   |   |   |берілетін нысаналы даму трансферттер |  924160
05|   |   |   |Денсаулық сақтау                     |13644447
| 1 |   |   |Кең бейінді ауруханалар              | 5073319
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            | 5073319
|   |   |004|Бастапқы медициналық-санитарлық      |
|   |   |   |көмек және денсаулық сақтау ұйымдары |
|   |   |   |мамандарының жолдамасы бойынша       |
|   |   |   |стационарлық медициналық көмек       |
|   |   |   |көрсету                              | 5073319
| 2 |   |   |Халықтың денсаулығын қорғау          | 1644677
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            | 1007703
|   |   |005|Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары |
|   |   |   |үшiн қан, оның құрамдас бөліктері    |
|   |   |   |мен препараттарын өндiру             |   97288
|   |   |006|Ана мен баланы қорғау                |  160507
|   |   |007|Салауатты өмір салтын насихаттау     |   12978
|   |   |008|Аурулардың жеке түрлері бойынша      |
|   |   |   |халықты арнаулы тағам өнімдерімен    |
|   |   |   |және дәрілік заттармен қамтамасыз    |
|   |   |   |ету                                  |  736930
|   |269|   |Облыстың мемлекеттік санитарлық -    |
|   |   |   |эпидемиологиялық қадағалау           |
|   |   |   |департаменті (Басқармасы)            |  636974
|   |   |001|Мемлекеттік санитарлық -             |
|   |   |   |эпидемиологиялық қадағалау           |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |  311120
|   |   |002|Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық |
|   |   |   |салауаттылығы                        |  325202
|   |   |003|Індетке қарсы күрес                  |     652
| 3 |   |   |Мамандандырылған медициналық көмек   | 2660335
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            | 2660335
|   |   |009|Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар |
|   |   |   |үшін қауіп төндіретін аурулармен     |
|   |   |   |ауыратын адамдарға медициналық көмек |
|   |   |   |көрсету                              | 2660335

|   |   |016|Развитие объектов образования      |  529521
|   |   |017|Целевые трансферты на развитие     |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на            |
|   |   |   |строительство и реконструкцию      |
|   |   |   |объектов образования               |  924160
05|   |   |   |Здравоохранение                    |13644447
| 1 |   |   |Больницы широкого профиля          | 5073319
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            | 5073319
|   |   |004|Оказание стационарной медицинской  |
|   |   |   |помощи по направлению специалистов |
|   |   |   |первичной медико-санитарной помощи |
|   |   |   |и организаций здравоохранения      | 5073319
| 2 |   |   |Охрана здоровья населения          | 1644677
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            | 1007703
|   |   |005|Производство крови, ее компонентов |
|   |   |   |и препаратов для местных           |
|   |   |   |организаций здравоохранения        |   97288
|   |   |006|Охрана материнства и детства       |  160507
|   |   |007|Пропаганда здорового образа жизни  |   12978
|   |   |008|Обеспечение специализированными    |
|   |   |   |продуктами питания и               |
|   |   |   |лекарственными средствами          |
|   |   |   |населения по отдельным видам       |
|   |   |   |заболеваний                        |  736930
|   |269|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |государственного                   |
|   |   |   |санитарно-эпидемиологического      |
|   |   |   |надзора области                    |  636974
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |государственного                   |
|   |   |   |санитарно-эпидемиологического      |
|   |   |   |надзора                            |  311120
|   |   |002|Санитарно-эпидемиологическое       |
|   |   |   |благополучие населения             |  325202
|   |   |003|Борьба с эпидемиями                |     652
| 3 |   |   |Специализированная медицинская     |
|   |   |   |помощь                             | 2660335
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            | 2660335
|   |   |009|Оказание медицинской помощи лицам, |
|   |   |   |страдающим социально-значимыми     |
|   |   |   |заболеваниями и заболеваниями,     |
|   |   |   |представляющими опасность для      |
|   |   |   |окружающих                         | 2660335

| 4 |   |   |Емханалар                            | 2601009
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            | 2601009
|   |   |010|Халыққа бастапқы медициналық -       |
|   |   |   |санитарлық көмек көрсету             | 2601009
| 5 |   |   |Медициналық көмектiң басқа түрлерi   |  490585
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  490585
|   |   |011|Жедел және шұғыл көмек көрсету       |  465525
|   |   |012|Төтенше жағдайларда халыққа          |
|   |   |   |медициналық көмек көрсету            |   25060
| 9 |   |   |Денсаулық сақтау саласындағы өзге де |
|   |   |   |қызметтер                            | 1174522
|   |253|   |Облыстың денсаулық сақтау            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   78582
|   |   |001|Денсаулық сақтау департаментінің     |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   72262
|   |   |013|Патологоанатомиялық союды жүргізу    |    6320
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    | 1095940
|   |   |019|Денсаулық сақтау объектілерін дамыту | 1095940
06|   |   |   |Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк     |
|   |   |   |қамсыздандыру                        | 1243673
|1  |   |   |Әлеуметтiк қамсыздандыру             |  968534
|   |256|   |Облыстың жұмыспен қамтылу мен        |
|   |   |   |әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  463594
|   |   |002|Жалпы үлгідегі мүгедектер мен        |
|   |   |   |қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету   |  463594
|   |261|   |Облыстың білім беру департаменті     |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  479040
|   |   |015|Жетiм балаларды, ата-анасының        |
|   |   |   |қамқорлығынсыз қалған балаларды      |
|   |   |   |әлеуметтік қамсыздандыру             |  479040
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   25900
|   |   |020|Әлеуметтік қамсыздандыру ету         |
|   |   |   |объектілерін дамыту                  |   25900
| 2 |   |   |Әлеуметтiк көмек                     |  194380
|   |256|   |Облыстың жұмыспен қамтылу мен        |
|   |   |   |әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  194380
|   |   |003|Мүгедектерге жергілікті деңгейде     |
|   |   |   |әлеуметтік қолдау көрсету            |   95365
|   |   |006|Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен   |
|   |   |   |қатысушыларына біржолғы материалдық  |
|   |   |   |көмек көрсету үшін аудандар          |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттеріне ағымдағы нысаналы       |
|   |   |   |трансферттер                         |   88894
|   |   |009|Қалалық телекоммуникация желілерінің |
|   |   |   |абоненттері болып табылатын,         |
|   |   |   |әлеуметтік жағынан қорғалатын        |
|   |   |   |азаматтардың телефон үшін абоненттік |
|   |   |   |төлем тарифінің көтерілуін өтеуге    |
|   |   |   |аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттеріне ағымдағы       |
|   |   |   |нысаналы трансферттер                |     819
|   |   |010|Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен   |
|   |   |   |қатысушыларының жол жүруін           |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |    9302
| 9 |   |   |Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк     |
|   |   |   |қамтамасыз ету салаларындағы өзге де |
|   |   |   |қызметтер                            |   80759
|   |256|   |Облыстың жұмыспен қамтылу мен        |
|   |   |   |әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   80759
|   |   |001|Жұмыспен қамту мен әлеуметтік        |
|   |   |   |бағдарламаларды үйлестіру            |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   52293
|   |   |008|Мемлекеттік мекемелер мен қазыналық  |
|   |   |   |кәсіпорындардың бірінші және екінші  |
|   |   |   |разрядтағы жұмыскерлердің            |
|   |   |   |жалақыларын (ставкаларын) есептеу    |
|   |   |   |үшін коэффициенттердің мөлшерін      |
|   |   |   |ұлғайтуға аудандар (облыстық маңызы  |
|   |   |   |бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы   |
|   |   |   |нысаналы трансферттер                |   28343
|   |   |011|Жәрдемақыларды және басқа да         |
|   |   |   |әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу |
|   |   |   |мен жеткізу бойынша қызметтерге      |
|   |   |   |төлеу                                |     123

| 4 |   |   |Поликлиники                        | 2601009
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            | 2601009
|   |   |010|Оказание первичной                 |
|   |   |   |медико-санитарной помощи населению | 2601009
| 5 |   |   |Другие виды медицинской помощи     |  490585
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            |  490585
|   |   |011|Оказание скорой и неотложной       |
|   |   |   |помощи                             |  465525
|   |   |012|Оказание медицинской помощи        |
|   |   |   |населению в чрезвычайных ситуациях |   25060
| 9 |   |   |Прочие услуги в области            |
|   |   |   |здравоохранения                    | 1174522
|   |253|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |здравоохранения области            |   78582
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |здравоохранения                    |   72262
|   |   |013|Проведение патологоанатомического  |
|   |   |   |вскрытия                           |    6320
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              | 1095940
|   |   |019|Развитие объектов здравоохранения  | 1095940
06|   |   |   |Социальная помощь и социальное     |
|   |   |   |обеспечение                        | 1243673
| 1 |   |   |Социальное обеспечение             |  968534
|   |256|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |координации занятости и социальных |
|   |   |   |программ области                   |  463594
|   |   |002|Социальное обеспечение престарелых |
|   |   |   |и инвалидов общего типа            |  463594
|   |261|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |образования области                |  479040
|   |   |015|Социальное обеспечение сирот,      |
|   |   |   |детей, оставшихся без попечения    |
|   |   |   |родителей                          |  479040
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |   25900
|   |   |020|Развитие объектов социального      |
|   |   |   |обеспечения                        |   25900
| 2 |   |   |Социальная помощь                  |  194380
|   |256|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |координации занятости и социальных |
|   |   |   |программ области                   |  194380
|   |   |003|Социальная поддержка инвалидов     |   95365
|   |   |006|Целевые текущие трансферты         |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) для выплаты   |
|   |   |   |единовременной помощи участникам и |
|   |   |   |инвалидам Великой Отечественной    |
|   |   |   |войны                              |   88894
|   |   |009|Целевые текущие трансферты         |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на            |
|   |   |   |компенсацию повышения тарифа       |
|   |   |   |абонентской платы за телефон       |
|   |   |   |социально-защищаемым гражданам,    |
|   |   |   |являющимся абонентами городских    |
|   |   |   |сетей телекоммуникаций             |     819
|   |   |010|Обеспечение проезда инвалидам      |
|   |   |   |и участникам Великой               |
|   |   |   |Отечественной войны                |    9302
| 9 |   |   |Прочие услуги в области социальной |
|   |   |   |помощи и социального обеспечения   |   80759
|   |256|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |координации занятости и социальных |
|   |   |   |программ области                   |   80759
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |координации занятости и социальных |
|   |   |   |программ                           |   52293
|   |   |008|Целевые текущие трансферты         |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на            |
|   |   |   |увеличение размеров                |
|   |   |   |коэффициентов для исчисления       |
|   |   |   |должностных окладов (ставок)       |
|   |   |   |рабочих первого и второго          |
|   |   |   |разрядов государственных           |
|   |   |   |учреждений и казенных предприятий  |   28343
|   |   |011|Оплата услуг по зачислению,        |
|   |   |   |выплате и доставке пособий         |
|   |   |   |и других социальных выплат         |     123

07|   |   |   |Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық     | 1320000
| 1 |   |   |Тұрғын үй шаруашылығы                |  393750
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |  393750
|   |   |006|Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй    |
|   |   |   |қорының тұрғын үйін салуға аудандар  |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттеріне нысаналы даму           |
|   |   |   |трансферттер                         |  393750
| 2 |   |   |Коммуналдық шаруашылық               |  926250
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |  926250
|   |   |007|Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға     |
|   |   |   |аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттеріне нысаналы       |
|   |   |   |даму трансферттер                    |  826250
|   |   |013|Приозерск қаласының инфрақұрылымын   |
|   |   |   |қолдауға аудан (облыстық маңызы бар  |
|   |   |   |қала) бюджетіне ресми ағымдағы       |
|   |   |   |нысаналы трансферттер                |  100000
08|   |   |   |Мәдениет, спорт, туризм және         |
|   |   |   |ақпараттық кеңістiк                  | 1376311
| 1 |   |   |Мәдениет саласындағы қызмет          |  650997
|   |262|   |Облыстың мәдениет департаменті       |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  640997
|   |   |001|Мәдениет департаментінің             |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   17339
|   |   |003|Мәдени-демалыс жұмысын қолдау        |  113080
|   |   |005|Жергілікті маңызы бар тарихи-мәдени  |
|   |   |   |мұралардың сақталуын және оған қол   |
|   |   |   |жетімді болуын қамтамасыз ету        |  107533
|   |   |007|Жергілікті маңызы бар театр және     |
|   |   |   |музыка өнерін қолдау                 |  403045
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   10000
|   |   |021|Мәдениет объектілерін дамыту         |   10000
| 2 |   |   |Спорт                                |  353020
|   |260|   |Облыстың дене шынықтыру және спорт   |
|   |   |   |басқармасы (бөлімі)                  |  270020
|   |   |001|Дене шынықтыру және спорт            |
|   |   |   |басқармасының (бөлімінің) қызметін   |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |   22048
|   |   |003|Облыстық деңгейде спорт жарыстарын   |
|   |   |   |өткізу                               |   16622
|   |   |004|Әртүрлі спорт түрлері бойынша        |
|   |   |   |облыстық құрама командаларының       |
|   |   |   |мүшелерін дайындау және олардың      |
|   |   |   |республикалық және халықаралық спорт |
|   |   |   |жарыстарына қатысуы                  |  231350
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   83000
|   |   |022|Дене шынықтыру және спорт            |
|   |   |   |объектілерін дамыту                  |   83000

07|   |   |   |Жилищно-коммунальное хозяйство     | 1320000
| 1 |   |   |Жилищное хозяйство                 |  393750
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства    |
|   |   |   |и строительства                    |  393750
|   |   |006|Целевые трансферты на развитие     |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на            |
|   |   |   |строительство жилья                |
|   |   |   |государственного коммунального     |
|   |   |   |жилищного фонда                    |  393750
| 2 |   |   |Коммунальное хозяйство             |  926250
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |  926250
|   |   |007|Целевые трансферты на развитие     |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на развитие   |
|   |   |   |системы водоснабжения              |  826250
|   |   |013|Целевые текущие трансферты бюджету |
|   |   |   |района (города областного          |
|   |   |   |значения) на поддержание           |
|   |   |   |инфраструктуры города Приозерска   |  100000
08|   |   |   |Культура, спорт, туризм и          |
|   |   |   |информационное пространство        | 1376311
| 1 |   |   |Деятельность в области культуры    |  650997
|   |262|   |Департамент (Управление) культуры  |  640997
|   |   |   |области                            |
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления) культуры |   17339
|   |   |003|Поддержка культурно-досуговой      |
|   |   |   |работы                             |  113080
|   |   |005|Обеспечение сохранности            |
|   |   |   |историко-культурного наследия и    |
|   |   |   |доступа к ним                      |  107533
|   |   |007|Поддержка театрального и           |
|   |   |   |музыкального искусства             |  403045
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |   10000
|   |   |021|Развитие объектов культуры         |   10000
| 2 |   |   |Спорт                              |  353020
|   |260|   |Управление (Отдел) физической      |
|   |   |   |культуры и спорта области          |  270020
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Управления (Отдела) физической     |
|   |   |   |культуры и спорта                  |   22048
|   |   |003|Проведение спортивных соревнований |
|   |   |   |на областном уровне                |   16622
|   |   |004|Подготовка и участие членов        |
|   |   |   |областных сборных команд по        |
|   |   |   |различным видам спорта на          |
|   |   |   |республиканских и международных    |
|   |   |   |спортивных соревнованиях           |  231350
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |   83000
|   |   |022|Развитие объектов физической       |
|   |   |   |культуры и спорта                  |   83000

| 3 |   |   |Ақпараттық кеңiстiк                  |  302569
|   |259|   |Облыстың мұрағат және құжаттама      |
|   |   |   |басқармасы (бөлімі)                  |  116188
|   |   |001|Мұрағат және құжаттама басқармасының |
|   |   |   |(бөлімінің) қызметін қамтамасыз ету  |   11167
|   |   |002|Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз |
|   |   |   |ету                                  |  105021
|   |262|   |Облыстың мәдениет департаменті       |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   70933
|   |   |008|Облыстық кітапханалардың жұмыс       |
|   |   |   |істеуін қамтамасыз ету               |   70933
|   |263|   |Облыстың ішкі саясат департаменті    |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   98484
|   |   |002|Бұқаралық ақпарат құралдары арқылы   |
|   |   |   |мемлекеттік ақпарат саясатын жүргізу |   98484
|   |264|   |Облыстың тілдерді дамыту жөніндегі   |
|   |   |   |басқарма                             |   16964
|   |   |001|Тілдерді дамыту басқарманың          |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   12464
|   |   |002|Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан     |
|   |   |   |халықтарының басқа да тiлдерiн       |
|   |   |   |дамыту                               |    4500
| 4 |   |   |Туризм                               |    4600
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |    4600
|   |   |005|Туристік қызметті реттеу             |    4600
| 9 |   |   |Мәдениет, спорт, туризм және         |
|   |   |   |ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру    |
|   |   |   |жөнiндегi өзге де қызметтер          |   65125
|   |263|   |Облыстың ішкі саясат департаменті    |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   65125
|   |   |001|Ішкі саясат департаментінің          |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   48125
|   |   |003|Жастар саясаты саласында өңірлік     |
|   |   |   |бағдарламаларды іске асыру           |   17000
10|   |   |   |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,  |
|   |   |   |ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,   |
|   |   |   |қоршаған ортаны және жануарлар       |
|   |   |   |дүниесін қорғау, жер қатынастары     |  439133
| 1 |   |   |Ауыл шаруашылығы                     |   27240
|   |255|   |Облыстың ауыл шаруашылығы            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   27240
|   |   |001|Ауыл шаруашылығы департаментінің     |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   25940
|   |   |005|Республикалық меншікке жатпайтын     |
|   |   |   |ауыл шаруашылығы ұйымдарының         |
|   |   |   |банкроттық рәсімдерін жүргізу        |    1300

| 3 |   |   |Информационное пространство        |  302569
|   |259|   |Управление (Отдел) архивов и       |
|   |   |   |документации области               |  116188
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Управления (Отдела) архивов и      |
|   |   |   |документации                       |   11167
|   |   |002|Обеспечение сохранности архивного  |
|   |   |   |фонда                              |  105021
|   |262|   |Департамент (Управление) культуры  |
|   |   |   |области                            |   70933
|   |   |008|Обеспечение функционирования       |
|   |   |   |областных библиотек                |   70933
|   |263|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |внутренней политики области        |   98484
|   |   |002|Проведение государственной         |
|   |   |   |информационной политики через      |
|   |   |   |средства массовой информации       |   98484
|   |264|   |Управление по развитию языков      |
|   |   |   |области                            |   16964
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Управления по развитию языков      |   12464
|   |   |002|Развитие государственного языка и  |
|   |   |   |других языков народов Казахстана   |    4500
| 4 |   |   |Туризм                             |    4600
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |    4600
|   |   |005|Регулирование туристской           |
|   |   |   |деятельности                       |    4600
| 9 |   |   |Прочие услуги по организации       |
|   |   |   |культуры, спорта, туризма и        |
|   |   |   |информационного пространства       |   65125
|   |263|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |внутренней политики области        |   65125
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |внутренней политики                |   48125
|   |   |003|Реализация региональных программ в |
|   |   |   |сфере молодежной политики          |   17000
10|   |   |   |Сельское, водное, лесное, рыбное   |
|   |   |   |хозяйство, особоохраняемые         |
|   |   |   |природные территории, охрана       |
|   |   |   |окружающей среды и животного мира, |
|   |   |   |земельные отношения                |  439133
| 1 |   |   |Сельское хозяйство                 |   27240
|   |255|   |Департамент (Управление) сельского |
|   |   |   |хозяйства области                  |   27240
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |сельского хозяйства                |   25940
|   |   |005|Проведение процедур банкротства    |
|   |   |   |сельскохозяйственных организаций,  |
|   |   |   |не находящихся в республиканской   |
|   |   |   |собственности                      |    1300

| 2 |   |   |Су шаруашылығы                       |    7394
|   |254|   |Облыстың табиғи ресурстар және       |
|   |   |   |табиғатты пайдалануды реттеу         |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |    7394
|   |   |002|Су қорғау аймақтары мен су           |
|   |   |   |объектiлерi белдеулерiн белгiлеу     |    7394
| 3 |   |   |Орман шаруашылығы                    |   86411
|   |254|   |Облыстың табиғи ресурстар және       |
|   |   |   |табиғатты пайдалануды реттеу         |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   86411
|   |   |005|Ормандарды сақтау, қорғау, молайту   |
|   |   |   |және орман өсiру                     |   86411
| 5 |   |   |Қоршаған ортаны қорғау               |  303353
|   |254|   |Облыстың табиғи ресурстар және       |
|   |   |   |табиғатты пайдалануды реттеу         |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  133531
|   |   |001|Табиғи ресурстар және табиғатты      |
|   |   |   |пайдалануды реттеу департаментінің   |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   25136
|   |   |008|Қоршаған ортаны қорғау жөнінде       |
|   |   |   |іс-шаралар өткізу                    |  100000
|   |   |010|Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды  |
|   |   |   |күтіп-ұстау және қорғау              |    8395
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |  169822
|   |   |026|Қоршаған ортаны қорғау объектілерін  |
|   |   |   |дамыту                               |  169822
| 6 |   |   |Жер қатынастары                      |   14735
|   |251|   |Облыстың жер қатынастары басқармасы  |   14735
|   |   |001|Жер қатынастарын басқармасының       |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   14735
11|   |   |   |Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы     |
|   |   |   |және құрылыс қызметі                 |   61856
| 2 |   |   |Сәулет, қала құрылысы және құрылыс   |
|   |   |   |қызметі                              |   61856
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   47606
|   |   |001|Сәулет, қала құрылысы және құрылыс   |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   37606
|   |   |002|Елді мекендер құрылысының бас        |
|   |   |   |жоспарын әзірлеу                     |   10000
|   |267|   |Облыстың мемлекеттік                 |
|   |   |   |сәулет-құрылыс бақылау               |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   14250
|   |   |001|Мемлекеттік сәулет-құрылыс           |
|   |   |   |бақылау департаментінің              |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін қамтамасыз  |
|   |   |   |ету                                  |   14250

| 2 |   |   |Водное хозяйство                   |    7394
|   |254|   |Департамент (Управление) природных |
|   |   |   |ресурсов и регулирования           |
|   |   |   |природопользования области         |    7394
|   |   |002|Установление водоохранных зон и    |
|   |   |   |полос водных объектов              |    7394
| 3 |   |   |Лесное хозяйство                   |   86411
|   |254|   |Департамент (Управление) природных |
|   |   |   |ресурсов и регулирования           |
|   |   |   |природопользования области         |   86411
|   |   |005|Охрана, защита, воспроизводство    |
|   |   |   |лесов и лесоразведение             |   86411
| 5 |   |   |Охрана окружающей среды            |  303353
|   |254|   |Департамент (Управление) природных |
|   |   |   |ресурсов и регулирования           |
|   |   |   |природопользования области         |  133531
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |природных ресурсов и регулирования |
|   |   |   |природопользования                 |   25136
|   |   |008|Проведение мероприятий по охране   |
|   |   |   |окружающей среды                   |  100000
|   |   |010|Содержание и защита особо          |
|   |   |   |охраняемых природных территорий    |    8395
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |  169822
|   |   |026|Развитие объектов охраны           |
|   |   |   |окружающей среды                   |  169822
| 6 |   |   |Земельные отношения                |   14735
|   |251|   |Управление земельных отношений     |
|   |   |   |области                            |   14735
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Управления земельных отношений     |   14735
11|   |   |   |Промышленность, архитектурная,     |
|   |   |   |градостроительная и строительная   |
|   |   |   |деятельность                       |   61856
| 2 |   |   |Архитектурная, градостроительная и |
|   |   |   |строительная деятельность          |   61856
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства области              |   47606
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управление)          |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства                      |   37606
|   |   |002|Разработка генеральных планов      |
|   |   |   |застройки населенных пунктов       |   10000
|   |267|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |государственного                   |
|   |   |   |архитектурно-строительного         |
|   |   |   |контроля области                   |   14250
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |государственного                   |
|   |   |   |архитектурно-строительного         |
|   |   |   |контроля                           |   14250

12|   |   |   |Көлiк және коммуникациялар           | 1916810
| 1 |   |   |Автомобиль көлiгi                    |  558620
|   |268|   |Облыстың жолаушылар көлігі және      |
|   |   |   |автомобиль жолдары департаменті      |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  558620
|   |   |003|Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін  |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |  558620
| 9 |   |   |Көлiк және коммуникациялар           |
|   |   |   |саласындағы өзге де қызметтер        | 1358190
|   |268|   |Облыстың жолаушылар көлігі және      |
|   |   |   |автомобиль жолдары департаменті      |
|   |   |   |(басқармасы)                         | 1358190
|   |   |001|Жолаушылар көлігі және автомобиль    |
|   |   |   |жолдары департаментінің              |
|   |   |   |(басқармасының) қызметін             |
|   |   |   |қамтамасыз ету                       |   32580
|   |   |002|Көлік инфрақұрылымын дамыту          |  381100
|   |   |005|Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық    |
|   |   |   |(қалааралық) қатынастар бойынша      |
|   |   |   |жолаушылар тасымалын ұйымдастыру     |  944510
13|   |   |   |Басқалар                             | 1815911
| 1 |   |   |Экономикалық қызметтерді реттеу      |   45258
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   45258
|   |   |001|Кәсіпкерлік және өнеркәсіп           |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   45258
| 3 |   |   |Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және     |
|   |   |   |бәсекелестікті қорғау                |    9000
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |    9000
|   |   |003|Кәсіпкерлік қызметті қолдау          |    9000
| 4 |   |   |Табиғи монополияларды реттеу         |   27453
|   |270|   |Облыстың табиғи монополиялар         |
|   |   |   |қызметін реттеу және бәсекелестікті  |
|   |   |   |қорғау департаменті (басқармасы)     |   27453
|   |   |001|Табиғи монополиялар қызметін         |
|   |   |   |реттеу және бәсекелестікті қорғау    |
|   |   |   |департаментінің (басқармасының)      |
|   |   |   |қызметін қамтамасыз ету              |   27453

12|   |   |   |Транспорт и коммуникации           | 1916810
| 1 |   |   |Автомобильный транспорт            |  558620
|   |268|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |пассажирского транспорта и         |
|   |   |   |автомобильных дорог области        |  558620
|   |   |003|Обеспечение функционирования       |
|   |   |   |автомобильных дорог                |  558620
| 9 |   |   |Прочие услуги в сфере транспорта и |
|   |   |   |коммуникаций                       | 1358190
|   |268|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |пассажирского транспорта и         |
|   |   |   |автомобильных дорог области        | 1358190
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |пассажирского транспорта и         |
|   |   |   |автомобильных дорог                |   32580
|   |   |002|Развитие транспортной              |
|   |   |   |инфраструктуры                     |  381100
|   |   |005|Организация пассажирских перевозок |
|   |   |   |по социально значимым межрайонным  |
|   |   |   |(междугородним) сообщениям         |  944510
13|   |   |   |Прочие                             | 1815911
| 1 |   |   |Регулирование экономической        |
|   |   |   |деятельности                       |   45258
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |   45258
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности                     |   45258
| 3 |   |   |Поддержка предпринимательской      |
|   |   |   |деятельности и защита конкуренции  |    9000
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |    9000
|   |   |003|Поддержка предпринимательской      |
|   |   |   |деятельности                       |    9000
| 4 |   |   |Регулирование естественных         |
|   |   |   |монополий                          |   27453
|   |270|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |регулирования деятельности         |
|   |   |   |естественных монополий и защиты    |
|   |   |   |конкуренции области                |   27453
|   |   |001|Обеспечение деятельности           |
|   |   |   |Департамента (Управления)          |
|   |   |   |регулирования деятельности         |
|   |   |   |естественных монополий и защиты    |
|   |   |   |конкуренции                        |   27453

| 9 |   |   |Басқалар                             | 1734200
|   |257|   |Облыстың қаржы департаменті          |
|   |   |   |(басқармасы)                         | 1619200
|   |   |013|Шұғыл шығындарға арналған облыстық   |
|   |   |   |жергілікті атқарушы органының        |
|   |   |   |резерві                              |   50000
|   |   |014|Табиғи және техногендік сипаттағы    |
|   |   |   |төтенше жағдайларды жою үшін         |
|   |   |   |облыстың жергілікті атқарушы         |
|   |   |   |органының төтенше резерві            |  100000
|   |   |015|Мемлекеттік қызметшілерге,           |
|   |   |   |мемлекеттік қызметшілер болып        |
|   |   |   |табылмайтын мемлекеттік мекемелердің |
|   |   |   |қызметкерлеріне және қазыналық       |
|   |   |   |кәсіпорындардың қызметкерлеріне      |
|   |   |   |жалақыны ұлғайтуға аудандар          |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттерінің ағымдағы нысаналы      |
|   |   |   |трансферттері                        | 1469200
|   |258|   |Облыстың экономика және бюджеттік    |
|   |   |   |жоспарлау департаменті               |
|   |   |   |(басқармасы)                         |   55000
|   |   |003|Жергілікті бюджеттік инвестициялық   |
|   |   |   |жобалардың (бағдарламалардың)        |
|   |   |   |техникалық-экономикалық              |
|   |   |   |негіздемелерін әзірлеу және оған     |
|   |   |   |сараптама жүргізу                    |   55000
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    |   60000
|   |   |012|Экономикасы күйзеліске ұшыраған      |
|   |   |   |шағын қалаларды дамытуға аудандық    |
|   |   |   |(облыстық маңызы бар қалалар)        |
|   |   |   |бюджеттеріне берілетін нысаналы даму |
|   |   |   |трансферттері                        |   60000
15|   |   |   |Ресми трансферттер                   | 5637144
| 1 |   |   |Ресми трансферттер                   | 5637144
|   |257|   |Облыстың қаржы департаменті          |
|   |   |   |(басқармасы)                         | 5637144
|   |   |005|Жергілікті бюджеттерден алынатын     |
|   |   |   |трансферттер                         | 1666820
|   |   |007|Субвенциялар                         | 3970324
|   |   |   |III. Операциялық сальдо              | -465774
|   |   |   |IV. Таза бюджеттік несиелеу          | 1613986
|   |   |   |Бюджеттік несиелеу                   | 1963300
07|   |   |   |Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық     | 1263300
| 1 |   |   |Тұрғын үй шаруашылығы                | 1263300
|   |266|   |Облыстың сәулет, қала құрылысы және  |
|   |   |   |құрылыс департаменті (басқармасы)    | 1263300
|   |   |005|Тұрғын үй салуға аудандар (облыстық  |
|   |   |   |маңызы бар қалалар) бюджеттеріне     |
|   |   |   |кредит беру                          | 1263300
10|   |   |   |Ауыл, су, орман, балық               |
|   |   |   |шаруашылығы, ерекше қорғалатын       |
|   |   |   |табиғи аумақтар, қоршаған ортаны     |
|   |   |   |және жануарлар дүниесін қорғау,      |
|   |   |   |жер қатынастары                      |  400000

| 9 |   |   |Прочие                             | 1734200
|   |257|   |Департамент (Управление) финансов  |
|   |   |   |области                            | 1619200
|   |   |013|Резерв местного исполнительного    |
|   |   |   |органа области на неотложные       |
|   |   |   |затраты                            |   50000
|   |   |014|Чрезвычайный резерв местного       |
|   |   |   |исполнительного органа области для |
|   |   |   |ликвидации чрезвычайных ситуаций   |
|   |   |   |природного и техногенного          |
|   |   |   |характера                          |  100000
|   |   |015|Целевые текущие трансферты         |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на увеличение |
|   |   |   |заработной платы государственным   |
|   |   |   |служащим, работникам               |
|   |   |   |государственных учреждений, не     |
|   |   |   |являющимся государственными        |
|   |   |   |служащими, и работниками казенных  |
|   |   |   |предприятий                        | 1469200
|   |258|   |Департамент (Управление) экономики |
|   |   |   |и бюджетного планирования          |   55000
|   |   |003|Разработка технико-экономического  |
|   |   |   |обоснования местных бюджетных      |
|   |   |   |инвестиционных проектов (программ) |
|   |   |   |и проведение его экспертизы        |   55000
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства                      |   60000
|   |   |012|Целевые трансферты на развитие     |
|   |   |   |бюджетам районов (городов          |
|   |   |   |областного значения) на развитие   |
|   |   |   |малых городов с депрессивной       |
|   |   |   |экономикой                         |   60000
15|   |   |   |Официальные трансферты             | 5637144
| 1 |   |   |Официальные трансферты             | 5637144
|   |257|   |Департамент (Управление) финансов  |
|   |   |   |области                            | 5637144
|   |   |005|Трансферты из местных бюджетов     | 1666820
|   |   |007|Субвенции                          | 3970324
|   |   |   |III. Операционное сальдо           | -465774
|   |   |   |IV. Чистое бюджетное кредитование  | 1613986
|   |   |   |Бюджетные кредиты                  | 1963300
07|   |   |   |Жилищно-коммунальное хозяйство     | 1263300
| 1 |   |   |Жилищное хозяйство                 | 1263300
|   |266|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |архитектуры, градостроительства и  |
|   |   |   |строительства                      | 1263300
|   |   |005|Кредитование бюджетов районов      |
|   |   |   |(городов областного значения) на   |
|   |   |   |строительство жилья                | 1263300
10|   |   |   |Сельское, водное, лесное, рыбное   |
|   |   |   |хозяйство, особоохраняемые         |
|   |   |   |природные территории, охрана       |
|   |   |   |окружающей среды и животного мира, |
|   |   |   |земельные отношения                |  400000

| 1 |   |   |Ауыл шаруашылығы                     |  400000
|   |255|   |Облыстың ауыл шаруашылығы            |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  400000
|   |   |003|Ауыл шаруашылығының тауар            |
|   |   |   |өндірушілеріне кредит беру           |  400000
13|   |   |   |Басқалар                             |  300000
| 1 |   |   |Экономикалық қызметтерді реттеу      |  150000
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |  150000
|   |   |002|Экономика салаларын қолдау мен       |
|   |   |   |дамыту үшін кредит беру              |  150000
| 3 |   |   |Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және     |
|   |   |   |бәсекелестікті қорғау                |   50000
|   |265|   |Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп  |
|   |   |   |департаменті (басқармасы)            |   50000
|   |   |004|Шағын кәсіпкерлікті дамыту үшін      |
|   |   |   |кредит беру                          |   50000
| 9 |   |   |Басқалар                             |  100000
|   |257|   |Облыстың қаржы департаменті          |
|   |   |   |(басқармасы)                         |  100000
|   |   |012|Аудандар (облыстық маңызы бар        |
|   |   |   |қалалар) бюджеттерінің кассалық      |
|   |   |   |алшақтықты жабуға арналған           |
|   |   |   |облыстың жергілікті атқарушы         |
|   |   |   |органының резерві                    |  100000
|   |   |   |Бюджеттік кредиттерді өтеу           |  349314
| 5 |   |   |Бюджеттік кредиттерді өтеу           |  349314
|   | 01|   |Бюджеттік кредиттерді өтеу           |  349314
|   |   | 1 |Мемлекеттік бюджеттен берілген       |
|   |   |   |бюджеттік кредиттерді өтеу           |  349314
|   |   |   |V. Қаржы активтерімен операциялар    |
|   |   |   |бойынша сальдо                       | -714000
|   |   |   |Қаржы активтерін сатып алу           |       0
| 6 |   |   |Мемлекеттің қаржы активтерін         |
|   |   |   |сатудан түсетін түсімдер             |  714000
|   | 01|   |Мемлекеттің қаржы активтерін         |
|   |   |   |сатудан түсетін түсімдер             |  714000
|   |   | 1 |Қаржы активтерін ел ішінде сатудан   |
|   |   |   |түсетін түсімдер                     |  714000
|   |   |   |VI. Бюджеттің дефициті (профициті)   |-1365760
|   |   |   |VII. Бюджеттің дефицитін             |
|   |   |   |(профицитін пайдалану) қаржыландыру  | 1365760
| 7 |   |   |Қарыздар түсімі                      | 1263300
|   | 01|   |Мемлекеттік ішкі қарыздар            | 1263300

| 1 |   |   |Сельское хозяйство                 |  400000
|   |255|   |Департамент (Управление) сельского |
|   |   |   |хозяйства области                  |  400000
|   |   |003|Кредитование                       |
|   |   |   |сельхозтоваропроизводителей        |  400000
13|   |   |   |Прочие                             |  300000
| 1 |   |   |Регулирование экономической        |
|   |   |   |деятельности                       |  150000
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |  150000
|   |   |002|Кредитование для поддержки и       |
|   |   |   |развития отраслей экономики        |  150000
| 3 |   |   |Поддержка предпринимательской      |
|   |   |   |деятельности и защита конкуренции  |   50000
|   |265|   |Департамент (Управление)           |
|   |   |   |предпринимательства и              |
|   |   |   |промышленности области             |   50000
|   |   |004|Кредитование для развития малого   |
|   |   |   |предпринимательства                |   50000
| 9 |   |   |Прочие                             |  100000
|   |257|   |Департамент (Управление) финансов  |
|   |   |   |области                            |  100000
|   |   |012|Резерв местного исполнительного    |
|   |   |   |органа области на покрытие         |
|   |   |   |кассового разрыва бюджетов районов |
|   |   |   |(городов областного значения)      |  100000
|   |   |   |Погашение бюджетных кредитов       |  349314
| 5 |   |   |Погашение бюджетных кредитов       |  349314
|   | 01|   |Погашение бюджетных кредитов       |  349314
|   |   | 1 |Погашение бюджетных кредитов,      |
|   |   |   |выданных из государственного       |
|   |   |   |бюджета                            |  349314
|   |   |   |V. Сальдо по операциям с           |
|   |   |   |финансовыми активами               | -714000
|   |   |   |Приобретение финансовых активов    |       0
| 6 |   |   |Поступление от продажи финансовых  |
|   |   |   |активов государства                |  714000
|   | 01|   |Поступления от продажи финансовых  |
|   |   |   |активов государства                |  714000
|   |   | 1 |Поступления от продажи финансовых  |
|   |   |   |активов внутри страны              |  714000
|   |   |   |VI. Дефицит (профицит) бюджета     |-1365760
|   |   |   |VII. Финансирование дефицита       |
|   |   |   |(использование профицита) бюджета  | 1365760
| 7 |   |   |Поступление займов                 | 1263300
|   | 01|   |Внутренние государственные займы   | 1263300

|   |   | 2 |Қарыз алу келісім-шарттары           | 1263300
|   |   |   |Бюджеттік қаражаттар қалдығының      |
|   |   |   |қозғалысы                            | -102460
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
2 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
20 қосымша
Мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметші болып табылмайтын ММ қызметкерлерінің және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне жалақыны ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N   |               Атауы             |  Барлығы
----|---------------------------------|----------------------
1   |              2                  |     3
----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         | 1469200
1   | Абай ауданы                     |   85413
2   | Ақтоғай ауданы                  |   59751
3   | Балқаш қ.                       |   67212
4   | Бұқар-жырау ауданы              |  147027
5   | Жаңаарқа ауданы                 |   44070
6   | Жезқазған қ.                    |   83722
7   | Қарағанды қ.                    |  334639
8   | Қаражал қ.                      |   12802
9   | Қарқаралы ауданы                |   90338
10  | Нұра ауданы                     |   79724
11  | Осакаров ауданы                 |   81586
12  | Приозерск қ.                    |   10766
13  | Саран қ.                        |   39206
14  | Сәтпаев қ.                      |   64701
15  | Теміртау қ.                     |  113837
16  | Ұлытау ауданы                   |   31045
17  | Шахтинск қ.                     |   58786
18  | Шет ауданы                      |   64575
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
21 қосымша
Мемлекеттік қызметшілерге мемлекеттік қызметшілер болып
табылмайтын ММ қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың
қызметкерлеріне әлеуметтік салықты ұлғайтуға нысаналы
ағымдағы трансферттер
-------------------------------------------------------------
N  |               Атауы             |  Барлығы
---|---------------------------------|----------------------
1  |              2                  |     3
---|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |   66639

|   |   | 2 |Договоры займа                     | 1263300
|   |   |   |Движение остатков бюджетных        |
|   |   |   |средств                            | -102460
-------------------------------------------------------------
Приложение 2
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 20
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые текущие трансферты на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам ГУ, не являющимися государственными служащими, и работниками казенных предприятий
тысяч тенге
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |  Всего
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 1469200
1    | Абайский                         |  85413
2    | Актогайский                      |  59751
3    | Балхаш                           |  67212
4    | Бухар-Жырауский                  | 147027
5    | Жанааркинский                    |  44070
6    | Жезказган                        |  83722
7    | Караганды                        | 334639
8    | Каражал                          |  12802
9    | Каркаралинский                   |  90338
10   | Нуринский                        |  79724
11   | Осакаровский                     |  81586
12   | Приозерск                        |  10766
13   | Сарань                           |  39206
14   | Сатпаев                          |  64701
15   | Темиртау                         | 113837
16   | Улытауский                       |  31045
17   | Шахтинск                         |  58786
18   | Шетский                          |  64575
-------------------------------------------------------------
Приложение 3
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 21
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые текущие трансферты на увеличение социального налога государственным служащим, работникам ГУ, не являющимися государственными служащими, и работниками казенных предприятий
тысяч тенге
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            | Всего
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 66639

1  | Абай ауданы                     |    3438
2  | Ақтоғай ауданы                  |    3637
3  | Балқаш қ.                       |    4199
4  | Бұқар-жырау ауданы              |    9595
5  | Жаңаарқа ауданы                 |    2209
6  | Жезқазған қ.                    |    4732
7  | Қарағанды қ.                    |    1609
8  | Қаражал қ.                      |     718
9  | Қарқаралы ауданы                |    4534
10 | Нұра ауданы                     |    4743
11 | Осакаров ауданы                 |    3132
12 | Приозерск қ.                    |     974
13 | Саран қ.                        |    2585
14 | Сәтпаев қ.                      |    4315
15 | Теміртау қ.                     |    6974
16 | Ұлытау ауданы                   |    1562
17 | Шахтинск қ.                     |    4269
18 | Шет ауданы                      |    3414
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
4 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
22 қосымша
Ұлы Отан сoғысына қатысушылар мен мүгедектеріне бір жолғы көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-------------------------------------------------------------
N |    Атауы         |Соғысқа    |Сома  |Комиссиондық|Сома  |
|                  |қатысушылар|(мың  |сыйақы (мың |(мың  |
|                  |саны       |теңге)|теңге)      |теңге)|
--|------------------------------|------|------------|------|
1 |      2           |   3       |  4   |     5      |  6   |
--|------------------------------|------|------------|------|
|Барлығы           | 2937      |88110 |  784       |88894 |
1 |Абай ауданы       |  145      | 4350 |   39       | 4389 |
2 |Ақтоғай ауданы    |   30      |  900 |    8       |  908 |
3 |Балқаш қ.         |  156      | 4680 |   42       | 4722 |
4 |Бұқар-жырау ауданы|  110      | 3300 |   30       | 3330 |
5 |Жаңаарқа ауданы   |   30      |  900 |    8       |  908 |
6 |Жезқазған қ.      |  159      | 4770 |   42       | 4812 |
7 |Қарағанды қ.      | 1274      |38220 |  340       |38560 |
8 |Қаражал қ.        |   14      |  420 |    4       |  424 |
9 |Қарқаралы ауданы  |   55      | 1650 |   15       | 1665 |
10|Нұра ауданы       |   46      | 1380 |   12       | 1392 |
11|Осакаров ауданы   |   80      | 2400 |   21       | 2421 |
12|Приозерск қ.      |    9      |  270 |    2       |  272 |
13|Саран қ.          |  139      | 4170 |   37       | 4207 |
14|Сәтпаев қ.        |  115      | 3450 |   31       | 3481 |

1    | Абайский                         |  3438
2    | Актогайский                      |  3637
3    | Балхаш                           |  4199
4    | Бухар-Жырауский                  |  9595
5    | Жанааркинский                    |  2209
6    | Жезказган                        |  4732
7    | Караганды                        |  1609
8    | Каражал                          |   718
9    | Каркаралинский                   |  4534
10   | Нуринский                        |  4743
11   | Осакаровский                     |  3132
12   | Приозерск                        |   974
13   | Сарань                           |  2585
14   | Сатпаев                          |  4315
15   | Темиртау                         |  6974
16   | Улытауский                       |  1562
17   | Шахтинск                         |  4269
18   | Шетский                          |  3414
-------------------------------------------------------------
Приложение 4
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 22
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые текущие трансферты на выплату единовременной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
-------------------------------------------------------------
N  |Наименование     |Количество|Сумма |Комиссионное  |Сумма |
п/п|                 |участников|(тысяч|вознаграждение|(тысяч|
|                 | войны    |тенге)|(тысяч тенге) |тенге)|
-------------------------------------------------------------
1  |       2         |    3     |  4   |    5         |  6   |
-------------------------------------------------------------
1  | Абайский        |   145    | 4350 |    39        | 4389 |
2  | Актогайский     |    30    |  900 |     8        |  908 |
3  | Балхаш          |   156    | 4680 |    42        | 4722 |
4  | Бухар-Жырауский |   110    | 3300 |    30        | 3330 |
5  | Жанааркинский   |    30    |  900 |     8        |  908 |
6  | Жезказган       |   159    | 4770 |    42        | 4812 |
7  | Караганды       |  1274    |38220 |   340        |38560 |
8  | Каражал         |    14    |  420 |     4        |  424 |
9  | Каркаралинский  |    55    | 1650 |    15        | 1665 |
10 | Нуринский       |    46    | 1380 |    12        | 1392 |
11 | Осакаровский    |    80    | 2400 |    21        | 2421 |
12 | Приозерск       |     9    |  270 |     2        |  272 |
13 | Сарань          |   139    | 4170 |    37        | 4207 |
14 | Сатпаев         |   115    | 3450 |    31        | 3481 |

15|Теміртау қ.       |  390      |11700 |  104       |11804 |
16|Ұлытау ауданы     |   13      |  390 |    3       |  393 |
17|Шахтинск қ.       |  125      | 3750 |   33       | 3783 |
18|Шет ауданы        |   47      | 1410 |   13       | 1423 |
-------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
5 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
23 қосымша
Қала телекоммуникация желісінің абоненттері болып табылатын әлеуметтік қорғалған азаматтардың телефонның абоненттік төлемақысының тарифін жоғарылату өтемақысына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |      3
-----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |     819
1    | Абай ауданы                     |      16
2    | Балқаш қ.                       |      10
3    | Бұқар-жырау ауданы              |       1
4    | Жаңа арқа ауданы                |       6
5    | Жезқазған қ.                    |      36
6    | Қарағанды қ.                    |     500
7    | Қаражал қ.                      |       5
8    | Қарқаралы ауданы                |      11
9    | Осакаров ауданы                 |       5
10   | Приозерск қ.                    |       2
11   | Саран қ.                        |      79
12   | Сәтпаев қ.                      |       2
13   | Теміртау қ.                     |      73
14   | Шахтинск қ.                     |      61
15   | Шет ауданы                      |      12
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
6 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
24 қосымша
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға берілетін нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |     3
-----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |  544775
1    | Абай ауданы                     |  220140
2    | Жаңаарқа ауданы                 |   32165

15 | Темиртау        |   390    |11700 |   104        |11804 |
16 | Улытауский      |    13    |  390 |     3        |  393 |
17 | Шахтинск        |   125    | 3750 |    33        | 3783 |
18 | Шетский         |    47    | 1410 |    13        | 1423 |
| Всего           |  2937    |88110 |   784        |88894 |
-------------------------------------------------------------
Приложение 5
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 23
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые текущие трансферты на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |Сумма (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |   819
1    | Абайский                         |    16
2    | Балхаш                           |    10
3    | Бухар-Жырауский                  |     1
4    | Жанааркинский                    |     6
5    | Жезказган                        |    36
6    | Караганды                        |   500
7    | Каражал                          |     5
8    | Каркаралинский                   |    11
9    | Осакаровский                     |     5
10   | Приозерск                        |     2
11   | Сарань                           |    79
12   | Сатпаев                          |     2
13   | Темиртау                         |    73
14   | Шахтинск                         |    61
15   | Шетский                          |    12
-------------------------------------------------------------
Приложение 6
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 24
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые трансферты на развитие системы водоснабжения
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |Сумма (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |     3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |   544775
1    | Абайский                         |   220140
2    | Жанааркинский                    |    32165

3    | Қарқаралы ауданы                |   68387
4    | Осакаров ауданы                 |   84083
5    | Приозерск қ.                    |   90000
6    | Шет ауданы                      |   50000
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
7 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
25 қосымша
Экономикасы күйзеліске ұшыраған шағын қалалардың дамуына берілетін нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |     3
-----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |   60000
1    | Абай ауданы                     |   30000
2    | Қарқаралы ауданы                |   30000
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
8 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
26 қосымша
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй құрылысының дамуына берілетін нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N    |             Атауы               |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |     3
-----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |  393750
1    | Қарағанды қ.                    |  250090
2    | Осакаров ауданы                 |   29970
3    | Саран қ.                        |   18580
4    | Сәтпаев қ.                      |   25940
5    | Теміртау қ.                     |   69170
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
9 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
27 қосымша
Құрылысты дамытуға және білім беру объектілерін қайта жаңғыртуға арналған нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |     3
-----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |  924160

3    | Каркаралинский                   |    68387
4    | Осакаровский                     |    84083
5    | Приозерск                        |    90000
6    | Шетский                          |    50000
-------------------------------------------------------------
Приложение 7
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 25
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые трансферты на развитие малых городов с депрессивной экономикой
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            | Сумма (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |   60000
1    | Абайский                         |   30000
2    | Каркаралинский                   |   30000
-------------------------------------------------------------
Приложение 8
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 26
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые трансферты на развитие на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |    Сумма
|                                  | (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |   393750
1    | Караганды                        |   250090
2    | Осакаровский                     |    29970
3    | Сарань                           |    18580
4    | Сатпаев                          |    25940
5    | Темиртау                         |    69170
-------------------------------------------------------------
Приложение 9
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 27
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые трансферты на развитие на строительство и реконструкцию объектов образования
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |   Сумма
|                                  |(тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |   924160

1    | Жезқазған қ.                    |  100000
2    | Қарағанды қ.                    |  394160
3    | Теміртау қ.                     |  430000
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
10 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
28 қосымша
Жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |       3
-----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |    148239
1    | Абай ауданы                     |      2397
2    | Ақтоғай ауданы                  |      4004
3    | Балқаш қ.                       |      5247
4    | Бұқар-жырау ауданы              |     12784
5    | Жаңаарқа ауданы                 |      4793
6    | Жезқазған қ.                    |      7330
7    | Қарағанды қ.                    |     41376
8    | Қаражал қ.                      |      3254
9    | Қарқаралы ауданы                |     13196
10   | Нұра ауданы                     |      8401
11   | Осакаров ауданы                 |     12008
12   | Приозерск қ.                    |       559
13   | Саран қ.                        |      4036
14   | Сәтпаев қ.                      |      5338
15   | Теміртау қ.                     |      7002
16   | Ұлытау ауданы                   |      3263
17   | Шахтинск қ.                     |      3954
18   | Шет ауданы                      |      9297
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
11 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
29 қосымша
Білім берудің жаңадан енгізілген объектілерін ұстауға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
--------------------------------------------------------------
N    |            Атауы                |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|----------------------
1    |              2                  |     3
-----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |    259629
1    | Абай ауданы                     |      9701
2    | Балқаш қ.                       |     11188

1    | Жезказган                        |   100000
2    | Сатпаев                          |   394160
3    | Темиртау                         |   430000
-------------------------------------------------------------
Приложение 10
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 28
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые текущие трансферты на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |Сумма (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |148239
1    | Абайский                         |  2397
2    | Актогайский                      |  4004
3    | Балхаш                           |  5247
4    | Бухар-Жырауский                  | 12784
5    | Жанааркинский                    |  4793
6    | Жезказган                        |  7330
7    | Караганды                        | 41376
8    | Каражал                          |  3254
9    | Каркаралинский                   | 13196
10   | Нуринский                        |  8401
11   | Осакаровский                     | 12008
12   | Приозерск                        |  559
13   | Сарань                           |  4036
14   | Сатпаев                          |  5338
15   | Темиртау                         |  7002
16   | Улытауский                       |  3263
17   | Шахтинск                         |  3954
18   | Шетский                          |  9297
-------------------------------------------------------------
Приложение 11
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 29
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые текущие трансферты на содержание вновь вводимых объектов образования
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |Сумма (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            |259629
1    | Абайский                         |  9701
2    | Балхаш                           | 11188

1    | Абай ауданы                     |     1653
2    | Ақтоғай ауданы                  |      952
3    | Балқаш қ.                       |      778
4    | Бұқар-жырау ауданы              |     3041
5    | Жаңаарқа ауданы                 |     1253
6    | Жезқазған қ.                    |     7130
7    | Қарағанды қ.                    |    24877
8    | Қаражал қ.                      |      209
9    | Қарқаралы ауданы                |     3818
10   | Нұра ауданы                     |     1544
11   | Осакаров ауданы                 |     1040
12   | Приозерск қ.                    |      266
13   | Саран қ.                        |     1540
14   | Сәтпаев қ.                      |     6836
15   | Теміртау қ.                     |     3610
16   | Ұлытау ауданы                   |      937
17   | Шахтинск қ.                     |     2359
18   | Шет ауданы                      |     6188
--------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
14 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
32 қосымша
Жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
-------------------------------------------------------------
N    |             Атауы               |  Сома (мың теңге)
-----|---------------------------------|---------------------
1    |              2                  |       3
-----|---------------------------------|---------------------
| Барлығы                         |     30765
1    | Балқаш қ.                       |      1246
2    | Бұқар-жырау ауданы              |       411
3    | Жаңаарқа ауданы                 |      1460
4    | Жезқазған қ.                    |      5476
5    | Қарағанды қ.                    |      9621
6    | Қаражал қ.                      |      1780
7    | Нұра ауданы                     |       828
8    | Осакаров ауданы                 |      1149
9    | Саран қ.                        |      1955
10   | Теміртау қ.                     |       332
11   | Ұлытау ауданы                   |      1849
12   | Шахтинск қ.                     |      4658
-------------------------------------------------------------
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 30 мамырдағы XII сессиясының
N 183 шешіміне
15 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 11 желтоқсандағы Х сессиясының
N 149 шешіміне
33 қосымша
Мемлекеттік мекемелер мен қазыналық кәсіпорындардың бірінші және екінші разрядтағы жұмысшыларының лауазымдық айлықтарын (мөлшерлемесін) есептеу үшін коэффициенттердің мөлшерін ұлғайтуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
-------------------------------------------------------------
N   |            Атауы                |  Сома (мың теңге)
----|---------------------------------|----------------------

1    | Абайский                         |  1653
2    | Актогайский                      |   952
3    | Балхаш                           |   778
4    | Бухар-Жырауский                  |  3041
5    | Жанааркинский                    |  1253
6    | Жезказган                        |  7130
7    | Караганды                        | 24877
8    | Каражал                          |   209
9    | Каркаралинский                   |  3818
10   | Нуринский                        |  1544
11   | Осакаровский                     |  1040
12   | Приозерск                        |   266
13   | Сарань                           |  1540
14   | Сатпаев                          |  6836
15   | Темиртау                         |  3610
16   | Улытауский                       |   937
17   | Шахтинск                         |  2359
18   | Шетский                          |  6188
-------------------------------------------------------------
Приложение 14
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 32
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые текущие трансферты на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |Сумма (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------
1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 30765
1    | Балхаш                           |  1246
2    | Бухар-Жырауский                  |   411
3    | Жанааркинский                    |  1460
4    | Жезказган                        |  5476
5    | Караганды                        |  9621
6    | Каражал                          |  1780
7    | Нуринский                        |   828
8    | Осакаровский                     |  1149
9    | Сарань                           |  1955
10   | Темиртау                         |   332
11   | Улытауский                       |  1849
12   | Шахтинск                         |  4658
-------------------------------------------------------------
Приложение 15
к решению XII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 30 мая 2005 года N 183
Приложение 33
к решению X сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 11 декабря 2004 года N 149
Целевые текущие трансферты на увеличение размеров коэффициентов для исчисления должностных окладов (ставок) рабочих первого и второго разрядов государственных учреждений и казенных предприятий
-------------------------------------------------------------
N п/п|          Наименование            |Сумма (тысяч тенге)
-------------------------------------------------------------

1   |              2                  |       3
----|---------------------------------|----------------------
| Барлығы                         |     28343
1   | Абай ауданы                     |      1553
2   | Ақтоғай ауданы                  |      1171
3   | Балқаш қ.                       |      1041
4   | Бұқар-жырау ауданы              |      1621
5   | Жаңаарқа ауданы                 |       497
6   | Жезқазған қ.                    |      1083
7   | Қарағанды қ.                    |      6094
8   | Қаражал қ.                      |       328
9   | Қарқаралы ауданы                |      3558
10  | Нұра ауданы                     |      1858
11  | Осакаров ауданы                 |      1366
12  | Приозерск қ.                    |       302
13  | Саран қ.                        |      1228
14  | Сәтпаев қ.                      |       701
15  | Теміртау қ.                     |      1645
16  | Ұлытау ауданы                   |       780

1    |                2                 |    3
-------------------------------------------------------------
| Всего                            | 28343
1    | Абайский                         |  1553
2    | Актогайский                      |  1171
3    | Балхаш                           |  1041
4    | Бухар-Жырауский                  |  1621
5    | Жанааркинский                    |   497
6    | Жезказган                        |  1083
7    | Караганды                        |  6094
8    | Каражал                          |   328
9    | Каркаралинский                   |  3558
10   | Нуринский                        |  1858
11   | Осакаровский                     |  1366
12   | Приозерск                        |   302
13   | Сарань                           |  1228
14   | Сатпаев                          |   701
15   | Темиртау                         |  1645
16   | Улытауский                       |   780

17  | Шахтинск қ.                     |      1185
18  | Шет ауданы                      |      2332
-------------------------------------------------------------

17   | Шахтинск                         |  1185
18   | Шетский                          |  2332
-------------------------------------------------------------