Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2006 жылғы 12 қаңтарда N 1809 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1804 болып тіркелген), 2005 жылғы 10 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 245-246 (19914) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 149 (20232) санында жарияланған, келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"34507675" деген сандар "34870866" деген сандарға ауыстырылсын;
"20244826" деген сандар "20608017" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"34601743" деген сандар "34975754" деген сандарға ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"94068" деген сандар "104888" деген сандарға ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы "94068" деген сандар "471368" деген сандарға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "94068" деген сандар "471368" деген сандарға ауыстырылсын;
5), 6), 7) тармақшалармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"5) бюджеттің дефициті (профициті) - 366480 мың теңге;
6) бюджеттің профицитін пайдалану - - 377300 мың теңге, оның ішінде:
қарыздарды өтеу - 377300 мың теңге;
7) бюджет дефицитін қаржыландыру - 10820 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражаты қалдығының қозғалысы - 10820.";
2) 3-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"3-1. 2006 жылға арналған облыстық бюджет кірістерінің құрамында аз қамтылған отбасылардан шыққан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге республикалық бюджеттен 340600 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
3) 3-2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"3-2. 2006 жылға арналған облыс бюджеті кірістерінің құрамында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттерінің пайдаланылмаған (пайдаланып бітпеген) 22591 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттерін қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
4) 6 тармақта:
"4410748" деген сандар "4430748" деген сандарға ауыстырылсын;
"412617" деген сандар "432617" деген сандарға ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение XVIII сессии Карагандинского областного маслихата от 27 декабря 2005 года N 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 января 2006 года за N 1809
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан,  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в  решение  XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1804, опубликовано в газетах "Орталык Казакстан" от 10 декабря 2005 года N 245-246 (19914), "Индустриальная Караганда" от 13 декабря 2005 года N 149 (20232) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "34507675" заменить цифрами "34870866";
цифры "20244826" заменить цифрами "20608017";
в подпункте 2):
цифры "34601743" заменить цифрами "34975754";
в подпункте 3):
цифры "94068" заменить цифрами "104888";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "94068" заменить цифрами "471368";
в абзаце втором цифры "94068" заменить цифрами "471368";
дополнить подпунктами 5), 6), 7) следующего содержания:
"5) дефицит (профицит) бюджета - 366480 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета - -377300 тысяч тенге, в том числе:
погашение займов - 377300 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 10820 тысяч тенге, в том числе:
движение остатков бюджетных средств - 10820.";
2) дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в составе доходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме 340600 тысяч тенге.";
3) дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в составе доходов областного бюджета на 2006 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов бюджетами районов и городов областного значения в сумме 22591 тысяч тенге.";
4) в пункте 6:
цифры "4410748" заменить цифрами "4430748";
цифры "412617" заменить цифрами "432617";

5) 8-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"8-1. Облыстық бюджеттің 2006 жылға арналған шығыстарының құрамында облыс әкімдігіне республикалық бюджеттен ипотекалық тұрғын үй құрылысына 2004 жылы бөлінген кредиттерін өтеу үшін 377300 мың теңге сомасында қаражат қарастырылғаны ескерілсін.";
6) 8-2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"8-2. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында пайдаланылмаған (пайдаланып бітпеген) 2005 жылы республикалық бюджеттен бөлінген 33411 мың теңге нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
7) 10 тармақта:
"осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес" деген сөз алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттеріне трансферттерді бөлу облыс әкімдігінің қаулысымен анықталады.";
8) 11 тармақта:
"осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес" деген сөз алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттеріне трансферттерді бөлу облыс әкімдігінің қаулысымен анықталады.";
9) 15-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"15-1. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттеріне аз қамтылған жанұялардан шыққан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге, осы шешімнің 7-1 қосымшасына сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
10) 15-2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"15-2. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттеріне кәсіпкерлік қызметтерді қолдауға 11808 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттеріне трансферттерді бөлу облыс әкімдігінің қаулысымен анықталады.";
11) 15-3 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"15-3. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттеріне үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек-балаларды материалдық қамтамасыз етуге 10542 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттеріне трансферттерді бөлу облыс әкімдігінің қаулысымен анықталады.";
12) көрсетілген шешімнің 1,2,8,9 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3,4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
13) көрсетілген шешімнің 3 және 4 қосымшалары алынып тасталсын.;
14) осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес 7-1 қосымшасымен толықтырылсын;
15) 16 тармақта:

5) дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены средства в сумме 377300 тысяч тенге для погашения кредита, выделенного акимату области в 2004 году на строительство ипотечного жилья из республиканского бюджета.";
6) дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2005 году в сумме 33411 тысяч тенге.";
7) в пункте 10:
слова "согласно приложению 3 к настоящему решению" исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"Распределение трансфертов бюджетам районов и городов областного значения определяется постановлением акимата области.";
8) в пункте 11:
слова "согласно приложению 4 к настоящему решению" исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"Распределение трансфертов бюджетам районов и городов областного значения определяется постановлением акимата области.";
9) дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов областного значения на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей, согласно приложению 7-1 к настоящему решению.";
10) дополнить пунктом 15-2 следующего содержания:
"15-2. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов областного значения на поддержку предпринимательской деятельности в сумме 11808 тысяч тенге.
Распределение трансфертов бюджетам районов и городов областного значения определяется постановлением акимата области.";
11) дополнить пунктом 15-3 следующего содержания:
"15-3. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов областного значения на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому в сумме 10542 тысячи тенге.
Распределение трансфертов бюджетам районов и городов областного значения определяется постановлением акимата области.";
12) приложения 1,2,8,9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4 к настоящему решению;
13) приложения 3 и 4 к указанному решению исключить;
14) дополнить приложением 7-1 согласно приложению 5 к настоящему решению;
15) в пункте 16:

261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
253
Облыстық денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
014
Халықтың жекелеген санаттарының амбулаторлы деңгейде дәрі-дәрмектермен және балалардың мамандандырылған өнімдерімен және емдеу тағамдарымен қамтамасыз ету
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 27 желтоқсандағы
XVIII сессиясының N 272 шешіміне
4 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 02 желтоқсандағы
XVII сессиясының N 233 шешіміне
9 қосымша
2006 жылға арналған облыстық маңызы бар аудандық және
қалалық бюджеттерді орындау барысында секвестрлеуге
жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
04
Бiлiм беру
464
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 27 желтоқсандағы
XVIII сессиясының N 272 шешіміне
5 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 02 желтоқсандағы
XVII сессиясының N 233 шешіміне
7-1 қосымша
Аз қамтылған отбасылардан шыққан 18 жасқа дейінгі
балаларға берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың
бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
N
Атауы
Сома
(мың теңге)
1
2
3
Барлығы

261
Департамент (Управление) образования области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
05
Здравоохранение
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Приложение 4
к решению XVIII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 27 декабря 2005 года N 272
Приложение 9
к решению XVII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 02 декабря 2005 года N 233
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов районов и городов областного значения на 2006 год
Функциональная группа
Администратор программы
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению XVIII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 27 декабря 2005 года N 272
Приложение 7-1
к решению XVII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 02 декабря 2005 года N 233
Целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов областного значения на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей.
N
п/п
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
2
3
Всего