"Қарағанды қаласының аумағын көркейту Қағидасын бекіту туралы" ІІІ шақырылған қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 7 шілдедегі Х сессиясының N 5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының III шақырылған XXIII сессиясының 2005 жылғы 28 қазандағы N 4 шешімі. Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2005 жылғы 10 қарашада N 8-1-11 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XXXIV сессиясының 2010 жылғы 16 маусымдағы N 366 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XXXIV сессиясының 2010.06.16 N 366 шешімімен.
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 3 бабы 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 8 тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 22 бабы 2 тармағы 3 тармақшасына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қарағанды қаласының аумағын көркейту Қағидасын бекіту туралы" ІІІ шақырылған қалалық мәслихаттың Х сессиясының 2004 жылғы 7 шілдедегі N 5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін, (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 1594, "Орталық Қазақстан" газетінің 2004 жылғы 28 тамызында N 168-169 жарияланған):
1) 29 тармақтың 1 тармақшасында "тастауға" сөзінен кейін: "Көшелердің көлік жүретін және жаяу адамдар жүретін бөлігін, құрылыстан бос аумақтар және басқа жалпы пайдалану орындарын қоқыстардың кез-келген түрлерімен (плакаттар, жарқағаздар, парақшалар) және басқа көзбен көретін ақпарат нысандарымен ластауға" сөздерімен толықтырылсын.
2) 29 тармақтың 3 тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"Тұрғын үйлер, үйлер және ғимараттар қасбетінде, су құбырларында, жарық түсіру тіректерінде, инженерлік тораптар және байланыстар ғимараттарында, тиісті нысанның меншік иесінің келісімінсіз және (немесе) жергілікті атқарушы орган осы мақсаттар үшін бөлмеген басқа орындарда хабарландыру, жарнамалық және үгіт баспасөз өнімдерін (плакаттар, жарқағаздар, парақшалар) және басқа көзбен көретін ақпарат нысандарын ілуге".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау құрылыс, экология, көлік, байланыс, халыққа коммуналды-тұрмыстық қызмет көрсету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрағасы Әбдіров Қадырбек Сағашұлы) жүктелсін.
ІІІ шақырылған қалалық мәслихаттың
кезектен тыс ХХІІІ сессиясының төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                Қ. Бексұлтанов
Келісілді:
Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары       Қ. Айтжанов
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы
аудан әкімі                                А. Сәлімбаева
Қарағанды қаласының Октябрь
ауданы әкімі                               А. Ессе
Қарағанды қаласы бойынша мемлекеттік
санитарлы-эпидемиологиялық қадағалау
департаменті филиалының бастығы            Т. Хамитов
Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы
ауданның ішкі істер басқармасының
бастығы                                    М. Қашкеев
Қарағанды қаласы Октябрь ауданының ішкі
істер басқармасының бастығы                Т. Нұрғалиев
Қарағанды қаласы әкімі аппаратының
мемлекеттік-құқықтық бөлім бастығы         Е. Ахметов

О внесении изменений и дополнений в решение N 5 от 07 июля 2004 года Х сессии городского маслихата III созыва "Об утверждении Правил благоустройства территории города Караганды"
Решение внеочередной XXIII сессии III созыва Карагандинского городского Маслихата от 28 октября 2005 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 10 ноября 2005 года за N 8-1-11. Утратило силу - решением XXXIV сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 16 июня 2010 года N 366
Сноска. Утратило силу - решением XXXIV сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 16.06.2010 N 366.
В соответствии с пунктом 2 статьи 3 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", подпунктом 8 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 3 пункта 2 статьи 22 Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение N 5 от 07 июля 2004 года Х сессии городского маслихата III созыва "Об утверждении Правил благоустройства территории города Караганды", (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1594, опубликовано в газете "Индустриальная Караганда" N 100 от 28 августа 2004 года):
1) в подпункте 1 пункта 29 перед словом "сбрасывать" дополнить словами: "Засорять проезжую и пешеходную часть улиц, свободные от застройки территории и другие места общего пользования любыми видами мусора (плакаты, афиши, листовки) и другими объектами визуальной информации";
2) подпункт 3 пункта 29 изложить в следующей редакции "вывешивать объявления, рекламную и агитационную печатную продукцию (плакаты, афиши, листовки) и другие объекты визуальной информации на фасадах домов, зданиях и сооружениях, водосточных трубах, опорах освещения, сооружениях инженерных сетей и коммуникаций и других местах, не отведенных для этих целей местным исполнительным органом и (или) без согласия собственника соответствующего объекта".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам строительства, экологии, транспорта, связи, коммунально-бытовых услуг населению (председатель Абдиров К.С.).
Председатель внеочередной ХХIII сессии
городского маслихата III созыва,
секретарь городского маслихата             К. Бексултанов
Согласовано:
Заместитель акима города Караганды         К. Айтжанов
Аким района имени Казыбек би
города Караганды                           А. Салимбаева
Аким Октябрьского района
города Караганды                           А. Ессе
Начальник филиала Департамента
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Караганды                Т. Хамитов
Начальник Управления внутренних
дел района им. Казыбек би
города Караганды                           М. Кашкеев
Начальник Управления внутренних
дел Октябрьского района
города Караганды                           Т. Нургалиев
Начальник государственно-правового
отдела аппарата Акима города Караганды     Е. Ахметов