2005-2006 жылдары күзгi-қысқы аңшылықты ашу туралы
Маңғыстау облысы әкімиятының 2005 жылғы 28 қыркүйектегі N 274 қаулысы. Маңғыстау облыстық Әділет департаментінде 2005 жылғы 14 қазанда N 1924 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 01-30-1018 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.11  № 01-30-1018 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі N 593  Заңына , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Жануарлар дүниесi объектiлерiн алып қоюға 2005 жылға арналған лимиттердi бекiту туралы" 2005 жылғы 19 наурыздағы  N 253 , "Жануарлар дүниесiн пайдалануға рұқсат беру ережесiн бекiту туралы" 2004 жылғы 31 желтоқсандағы  N 1469 , "Қазақстан Республикасының аумағында аң аулау ережесiн бекiту туралы" 2004 жылғы 31 желтоқсандағы  N 1458 қаулыларына сәйкес, облыс әкiмияты  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшада көрсетiлген аумақта және  мерзiмде жабайы құстар мен терiсi бағалы аңдарды күзгi-қысқы маусымдарда аулауға рұқсат етілсін.
2. Маңғыстау облыстық орман және аңшылық шаруашылығы аумақтық басқармасына (келісім бойынша):
1) аңшылық шаруашылығын жүргiзушiлер арасында жабайы құстар мен терiсi бағалы аңдарды аулау лимитiн бөлiп беру;
2) облыстың жабайы аңдарын қорғау мен өсімін молайтуды қамтамасыз ету;
3) жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат берудi ұйымдастыру  ұсынылсын.
3. Қалалар мен аудандардың әкiмдерiне, облыстық iшкi iстер департаментіне (келісім бойынша) сенiп тапсырылған аумақтарында заңды және жеке тұлғалардың Қазақстан Республикасының табиғатты қорғау заңнамаларын сақтауына қатаң бақылау орнату ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнің орынбасары С.Б. Керелбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы мемлекеттік тіркелген кезден бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкiмi                             Б. Палымбетов
Маңғыстау облысы әкiмиятының
2005 жылғы 28 қыркүйекте
N 274 қаулысына қосымша
2005-2006 жылдары Маңғыстау облысындағы күзгi-қысқы аңшылық
МЕРЗІМІ
N
Аң-құс түрлері
Мерзiмi
Аумақ
1
Көгершiн, кептерлер
2005 жылдың 15 қазаннан бастап 30 қарашаны қоса
Бостанқұм
Қаратау тауы
Голубая бухта
Ащысор
Теңіз жағалауы
Қаражанбас
Желтау-Көлеңкелі
Қияқты
2
Үйректер, қаздар, суқұзғыны,
Шәукiлдек
2005ж. 15 қазаннан бастап 30 қарашаны қоса (жабайы үйректрге көктемгі аңшылық мерзімде 15 күнтізбелік күннен асырмай 2006 жылдың 1 наурыздан 10 мамырға дейінгі кезеңде рұқсат етіледі )
2005ж. 15 қазаннан бастап 30 қарашаны  қоса (шәукілдіктерге аңшылық аң аулайтын иттердiң тұқымымен 2006 жылдың 15 наурызынан  бастап 10 мамырын қоса)
Бостанқұм
Қаратау тауы
Голубая бухта
Ащысор
Теңіз жағалауы
Қаражанбас
Желтау-Көлеңкелі
Қияқты
3
Кекiлiктер

Об открытии осенне-зимней охоты на 2005-2006 годы
Постановление акимата Мангистауской области от 28 сентября 2005 года N 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 октября 2005 года N 1924. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года N 593 "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2005 года  N 253 "Об утверждении лимитов на изьятие объектов животного мира на 2005 год", от 31 декабря 2004 года  N 1469 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на пользование животным миром", от 31 декабря 2004 года  N 1458 "Об утверждении Правил охоты на территории Республики Казахстан", акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить осенне-зимнюю охоту на пернатую дичь и пушных зверей на территоиях и в сроки указанные в приложении.
2. Рекомендовать Мангистаускому областному территориальному управлению лесного и охотничьего хозяйства (по согласованию):
1) распределить лимит добычи на пернатую дичь и пушных зверей между охотпользователями;
2) обеспечить охрану и воспроизводство диких животных области;
3) организовать выдачу разрешений на пользование животным миром.
3. Рекомендовать акимам городов и районов, областному Департаменту внутренних дел (по согласованию) обеспечить строгий контроль за соблюдением юридическими и физическими лицами природоохранного законодательства Республики Казахстан на вверенных территориях.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Керелбаева С.Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие с момента государственной регистрации.
Аким области                              Б. Палымбетов
Приложение
к постановлению
акимата Мангистауской области
N 274 от 28 ентября 2005г.
СРОКИ
осенне-зимней охоты в Мангистауской области на 2005-2006 годы
N
Виды
животных и птиц
Сроки
Территория
1
Голуби, горлицы
с  15 октября по 30 ноября 2005 года
Бостанкум
Каратау
Голубая бухта
Ащысор
Прибрежная
Каражанбас
Желтау-Коленкели
Киякты
2
Гуси, утки, лысухи
Кулик
с  15 октября по 30 ноября 2005 года (весенняя охота на селезней уток разрешается на срок не более 15 календарных  дней в период с 1 марта по 10 мая 2006 года)
с  15 октября по30 ноября 2005 года (с охотничьими собаками с 15 марта по 10 мая 2006 года)
Бостанкум
Каратау
Голубая бухта
Ащысор
Прибрежная
Каражанбас
Желтау-Коленкели
Киякты
3
Кеклик

2005 жылдың 15  қазаннан 30 қарашаны қоса
Бостанқұм
Қаратау тауы
Голубая бухта
Ащысор
Теңіз жағалауы
Қаражанбас
Желтау-Көлеңкелі
Қияқты
4
Түлкi, қарсақтар
2005 жылғы 1 қарашадан бастап 2006 жылғы 15 ақпанын қоса
Бостанқұм
Қаратау тауы
Голубая бухта
Ащысор
Теңіз жағалауы
Қаражанбас
Желтау-Көлеңкелі
Қияқты
5
Қоян
2005 жылғы 1 қарашадан бастап 2006 жылғы 15 ақпанын қоса
Бостанқұм
Қаратау тауы
Голубая бухта
Ащысор
Теңіз жағалауы
Қаражанбас
Желтау-Көлеңкелі
Қияқты
6
Қабан
2005 жылдың 15 қазаннан 31 желтоқсанды қоса
Желтау-Көлеңкелі
7
Қасқыр шиебөрі
жыл бойы
Қаратау тауы
Голубая бухта
Ащысор
Теңіз жағалауы
Қаражанбас
Желтау-Көлеңкелі
Қияқты

с  15 октября по 30 ноября 2005 года
Бостанкум
Каратау
Голубая бухта
Ащысор
Прибрежная
Каражанбас
Желтау-Коленкели
Киякты
4
Лисы, корсак
с 1 ноября по  15 февраля 2005-2006 года
Бостанкум
Каратау
Голубая бухта
Ащысор
Прибрежная
Каражанбас
Желтау-Коленкели
Киякты
5
Заяц
с 1  ноября по 15 февраля 2005-2006 года
Бостанкум
Каратау
Голубая бухта
Ащысор
Прибрежная
Каражанбас
Желтау-Коленкели
Киякты
6
Кабан
с  15 октября по 31 декабря 2005 года
Желтау-Коленкели
7
Волк, шакал
в течение года
Бостанкум
Каратау
Голубая бухта
Ащысор
Прибрежная
Каражанбас
Желтау-Коленкели
Киякты