Қостанай қаласының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемдерінің базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 8 шілдедегі N 208 шешімі. Қостанай облыстық әділет департаментінде 2005 жылғы 2 тамызда N 3502 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 93 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы мәслихатының 08.12.2016 № 93 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границы зон в городе Костанае
Решение Костанайского областного Маслихата от 8 июля 2005 года N 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 августа 2005 года за N 3502. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 8 декабря 2016 года № 93
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 08.12.2016 № 93 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 11-бабының 1-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ :
Мемлекеттік жеке меншікке сатылатын жер үшін төлемдерінің түзету коэффициенттерінің базалық мөлшерлемелерін белгілей отырып, 1,2 қосымшаға сәйкес Қостанай қаласы жерлерінің шекаралары бекітілсін.
Қостанай облыстық
мәслихатының төрайымы
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
Мәслихатының
2005 жылғы 8 шілдедегі
N 208 шешіміне 1 қосымша
Қостанай қаласының бағалау аймақтарын орналастыру СЫЗБАСЫ
(Жоспарды қағаз мәтінінен қараңыз)
Мәслихатының
2005 жылғы 8 шілдедегі
N 208 шешіміне 2 қосымша
1 шаршы метр жер құнының базалық
мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері
Нөмірі
1 шаршы метр жер құнының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері
1

В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
Утвердить границы зон земель города Костаная, с установлением поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за землю, продаваемую в частную собственность государством, согласно приложениям 1, 2.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского областного маслихата
Секретарь Костанайского
областного маслихата
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 июля 2005 года N 208
Схема размещения оценочных зон города Костаная
(См. бумажный вариант)
Приложение 2
к решению маслихата
от 8 июля 2005 года N 208
Поправочные коэффициенты
к базовой ставке стоимости 1 квадратный метр земли
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
к базовой ставке стоимости
1 квадратный метр земли
1