Облыстық мәслихаттың (III сайланған VI(кезектен тыс) сессия) 2004 жылғы 30 маусымдағы "Облыста 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы мен құрылыс индустриясын дамыту аймақтық бағдарламасы туралы" N 45/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 42/11 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 20 мамырда N 3023 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Президенттiк 2005 жылдың 18 ақпанындағы Қазақстан халқына арналған Жолдауына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Облыстық мәслихаттың (III сайланған VI (кезектен тыс) сессия) 2004 жылғы 30 маусымдағы "Облыста 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы мен құрылыс индустриясын дамыту аймақтық бағдарламасы туралы" N 45/6 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген шешiмнiң қосымшасында:
"Бағдарламаның мақсаттары мен мiндеттерi" деген 4-бөлiмдегi "жергiлiктi ресурстық әлеуеттi пайдалану негiзiнде аймақтың құрылыс индустриясын дамыту" деген сөздерден кейiн "жазғы демалыс кезеңiне студенттер құрылыс отрядтарын тарту" деген сөздермен толықтырылсын;
"облыста құрылыс индустриясы мен тұрғын-үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған аймақтық бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiм осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Павлодар облыстық мәслихатының экономика және бюджет мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы Г. Досжанова
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихаттың (III сайланған
VI (кезектен тыс) сессиясы) 2004 жылғы
30 маусымдағы "Облыста тұрғын үй құрылысы
мен құрылыс индустриясын дамытудың
2005-2007 жылдарға арналған аймақтық
бағдарламасы туралы" N 45/6 шешiмiне
өзгерiстер енгiзу туралы" Павлодар облыстық
Мәслихаттың (III сайланған ХI (кезектен тыс)
сессиясы) 2005 жылғы 15 сәуiрдегi
N 42/11 шешіміне қосымша
8. Облыстағы құрылыс индустриясы мен тұрғын-үй құрылысын
дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған аймақтық бағдарламасын
iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары
1
2
3
4
5
6
7
N
р/с
Iс-шаралар
Аяқтау
нысаны
Орында-
луына
жауапты-
лар
Орын-
дау
мерзi-
мi
Болжам-
д ы
шығыс-
тар
(млн.
теңге)
Қаржылан-
дыру
көздерi
1
Құрылыс салу
ауданын
егжей-тегжей-
лi жоспарлау
жобаларын
әзiрлеудi
және келiсудi
аяқтау
Егжей-
тегжейлi
жоспарлау
жобаларын
белгiлеген
тәртiпте
бекiту
Облыс
сәулет,
қала
құрылысы
және
құрылыс
департа-
ментi
2005
жыл
бойы

О внесении изменений в решение областного маслихата (VI (внеочередная) сессия III созыв) от 30 июня 2004 года N 45/6 "О региональной программе развития жилищного строительства и стройиндустрии в области на 2005-2007 годы".
Решение Павлодарского областного Маслихата от 15 апреля 2005 года N 42/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 мая 2005 года за N 3023. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Послание Президента страны народу Казахстана от 18 февраля 2005 года, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (VI внеочередная) сессия III созыв) от 30 июня 2004 года N 45/6 "О региональной программе развития жилищного строительства и стройиндустрии в области на 2005-2007 годы" следующие изменения: в Приложении к указанному решению:
в разделе 4 "Цели и задачи Программы" после слов "развитие строительной индустрии региона на основе использования местного ресурсного потенциала" дополнить словами, "привлечение строительных студенческих отрядов в период летних каникул на строительство объектов жилищно-гражданского назначения",
раздел 8 "План мероприятий по реализации региональной программы развития стройиндустрии и жилищного строительства в области на 2005-2007 годы" изложить в новой редакции согласно приложению к решению.
2. Контроль за реализацией программы возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель сессии Г. Досжанова
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 15 апреля 2005 года N 42/11
"О внесении изменений в постановление
акимата Павлодарской области от
29 июня 2004 года N 178/6
"О региональной программе развития
жилищного строительства и стройиндустрии
в области на 2005-2007 годы"
8. План мероприятий по реализации региональной программы
развития жилищного строительства и стройиндустрии в области
на 2005 - 2007 годы
N п/п
Мероприятия
Форма завершения
Ответственные за исполнение
Срок исполнения
Предполагаемые расходы (млн. тенге)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Завершение разработки и согласования проектов детальной планировки районов застройки
Утверждение в установленном порядке проектов детальной планировки
Департамент архитектуры, градостроительства и строительства области
В течение 2005 года

28,9
Жергiлiктi
бюджет
2
Тұрғын үйле-
рiн, инженер-
лiк инфрақұры
лым объектi-
лерiнiң жоба-
лау-сметалық
құжаттамала-
рын әзiрлеу-
дi аяқтау
Жобалау-
сметалық
құжаттама-
ларды
белгiлеген
тәртiпте
бекiту
Павлодар
қаласының
әкiмi
2005
жыл
бойы
29,0
Жергiлiктi
бюджет
3
Тұрғын үй
қарқынын
арттыру
мақсатында
инженерлiк
желiлердiң,
коммуникация-
лардың,
жолдардың,
өткелдер мен
басқа да
құрылымдардың
құрылысын
алдын ала
салуды
қамтамасыз
ету
Облыс
әкiмiне
ақпарат
Павлодар
қаласының
әкiмi
2005
жыл
бойы
491,9
Республика
лық бюджет
4.
2005 жылға
тұрғын үй
көлемiнен
кем дегенде
30% коммунал
дық тұрғын
үйлердi
алдын ала
салуды қам-
тамасыз ету
Облыс
әкiмiне
ақпарат
Павлодар
қаласының
әкiмi
2004
жыл
бойы
539,0
Республика
лық бюджет
5.
8,1 мың
шаршы метр
коммуналдық
тұрғын үй
құрылысын
салу
Тұрғын
үйдi
пайдалану-
ға беру
Қалалар
мен
аудандар
әкiмдерi
2005
жыл
бойы
393,75
Республика
лық бюджет
6.
37,1 мың
шаршы метр
кредиттiк
тұрғын үй
құрылысын
салу
Тұрғын
үйдi
пайдалану-
ға беру
Павлодар
қаласының
әкiмi
2005
жыл
бойы
1 265,0
Республика
лық бюджет
7.
2006 жылға
тұрғын
көлемiнен кем
дегенде 30%
коммуналдық
тұрғын үйлер-
дi алдын
ала салуды
қамтамасыз
ету
Облыс
әкiмiне
ақпарат
Павлодар
қаласының
әкiмi
2005
жыл
бойы
539,0
Республика
лық бюджет
8.
8,1 мың
шаршы метр
коммуналдық
тұрғын үй
құрылысын
салу
Тұрғын
үйдi
пайдалану-
ға беру
Қалалар
мен
аудандар
әкiмдерi
2006
жыл
бойы
393,75
Республика
лық бюджет
9.
37,1 мың
шаршы метр
кредиттiк
тұрғын үй
құрылысын
салу
Тұрғын
үйдi
пайдалану-
ға беру
Павлодар
қаласының
әкiмi
2006
жыл
бойы
1 265,0
Республика
лық бюджет
10
2007 жылға
тұрғын үй
көлемiнен
кем дегенде
30%
коммуналдық
тұрғын
үйлердi
алдын ала
салуды
қамтамасыз
ету
Облыс
әкiмiне
ақпарат
Павлодар
қаласының
әкiмi
2006
жыл
бойы
539,0
Республика
лық бюджет
11
8,1 мың
шаршы метр
коммуналдық
тұрғын үй
құрылысын
салу
Тұрғын
үйдi
пайдалану-
ға беру
Қалалар
мен
аудандар
әкiмдерi
2007
жыл
бойы
393,75
Республика
лық бюджет
12
37,1 мың
шаршы метр
кредиттiк
тұрғын үй
құрылысын
салу
Тұрғын
үйдi
пайдалану-
ға беру
Павлодар
қаласының
әкiмi
2007
жыл
бойы
1 265,0
Республика
лық бюджет
13
Павлодар
қаласындағы
1078 орынға
арналған
мектептiң
құрылысы
Құрылысты
салу
Облыс
сәулет,
қала
құрылысы
және
құрылыс,
бiлiм
департа-
менттерi
2005
жыл
бойы
150,0
Республика
лық бюджет
14
Павлодар
қаласындағы
1078 орынға
арналған
мектептiң
құрылысы
Мектептi
пайдалану-
ға беру
Облыс
сәулет,
қала
құрылысы
және
құрылыс,
бiлiм
департа-
менттерi
2005
жыл
бойы
250,0
Республика
лық бюджет
15
Павлодар
қаласындағы
1078 орынға
арналған
мектептiң
құрылысы
Мектептi
пайдалану-
ға беру
Облыс
сәулет,
қала
құрылысы
және
құрылыс,
бiлiм
департа-
менттерi
2007
жыл
бойы

28,9
Местный бюджет
2
Завершение разработки проектно-сметной документации жилых домов, объектов инженерной инфраструктуры
Утверждение в установленном порядке проектно-сметной документации
Аким города Павлодара
В течение 2005 года
29,0
Местный бюджет
3
Обеспечение опережающего строительства инженерных сетей, коммуникаций, дорог, проездов и другой инфраструктуры с целью наращивания темпов строительства жилья
Информация акиму области
Аким города Павлодара
В течение 2005 года
491,9
Республиканский бюджет
4
Обеспечение задела по строительству не менее 30 % кредитных жилых домов от объема строительства жилья к 2005 году
Информация акиму области
Аким города Павлодара
В течение 2004 года
539,0
Республиканский бюджет
5
Строительство 8,1 тыс. м 2 коммунального жилья
Ввод в эксплуатацию жилья
Акимы городов и районов
В течение 2005 года
393,75
Республиканский бюджет
6
Строительство 37,1 тыс. м 2 кредитного жилья
Ввод в эксплуатацию жилья
Аким города Павлодара
В течение 2005 года
1 265,0
Республиканский бюджет
7
Обеспечение задела по строительству не менее 30 % кредитных жилых домов от объема строительства жилья к 2006 году
Информация акиму области
Аким города Павлодара
В течение 2005 года
539,0
Республиканский бюджет
8
Строительство 8,1 тыс. м 2 коммунального жилья
Ввод в эксплуатацию жилья
Акимы городов и районов
В течение 2006 года
393,75
Республиканский бюджет
9
Строительство 37,1 тыс. м 2 кредитного жилья
Ввод в эксплуатацию жилья
Аким города Павлодара
В течение 2006 года
1 265,0
Республиканский бюджет
10
Обеспечение задела по строительству не менее   30 % кредитных жилых домов от объема  строительства жилья к 2007 году
Информация акиму области
Аким города Павлодара
В течение 2006 года
539,0
Республиканский бюджет
11
Строительство 8,1 тыс. м 2 коммунального жилья
Ввод в эксплуатацию жилья
Акимы городов и районов
В течение
2007 года
393,75
Республиканский бюджет
12
Строительство 37,1 тыс. м 2 кредитного жилья
Ввод в эксплуатацию жилья
Аким города Павлодара
В течение 2007 года
1 265,0
Республиканский бюджет
13
Начало строительства школы на 1078 мест в городе Павлодаре
Строительство
Департаменты архитектуры, градостроительства и строительства; образования области
В течение 2005 года
150,0
Республиканский бюджет
14
Продолжение строительства школы на 1078 мест в городе Павлодаре
Строительство
Департаменты архитектуры, градостроительства и строительства; образования области
В течение 2006 года
250,0
Республиканский бюджет
15
Окончание строительства школы на 1078 мест в городе Павлодаре
Ввод в эксплуатацию школы
Департаменты архитектуры, градостроительства и строительства; образования области
В течение 2007 года

400,0
Республика
лық бюджет
16
Павлодар
қаласындағы
ұзындығы 1,7
км академик
Сәтбаев-Аман
гелдi-Майра
көшелерi
бойындағы
автожол
құрылысы
Автожолды
пайдалану-
ға беру
Павлодар
қаласының
әкiмi
2005
жыл
бойы
220,0
Жергiлiктi
бюджет
17
Павлодар
қаласындағы
420 орынға
арналған
мектеп
құрылысы
Мектептi
пайдалану-
ға беру
Облыс
сәулет,
қала
құрылысы
және
құрылыс,
бiлiм
департа-
менттерi
2006
жыл
бойы
410,0
Республика
лық бюджет
18
Павлодар
қаласындағы
330 орынға
арналған
балалар
бақшасының
құрылысы
Бала
бақшаны
пайдалану-
ға беру
Облыс
сәулет,
қала
құрылысы
және
құрылыс,
бiлiм
департа-
менттерi
2007
жыл
бойы
250,0
Республика
лық бюджет
19
Кәсiпорындар
ға жұмыс
iстеп тұрған
өндiрiстердi
жаңғырту мен
қайта құрудан
өткiзу жөнiн-
де көмек
көрсету,
соның iшiнде:
қуаттылығы
жылына 20
млн. дана
силикат
кiрпiшiн
шығару
өндiрiсiн
техникалық
қайта жарақ-
тандыру;
темiрбетон
бұйымдарын,
кiрпiш пен
ұсақ
қабырғалық
блоктар
шығару
өндiрiсiн
қайта құру
және кеңейту
Өндiрiстер
дi жаңғыр-
ту
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
2005-
2007
жылдар
бойы
Кәсiпорын
дардың өз
қаражат-
тары мен
банктер
кредиттерi
20
Құрылыс индус
триясының
кәсiпорында-
рымен 9000
және 14000
сериялы ИСО
халықаралық
стандарттар
талабына
сәйкес сапа
менеджментi
жүйесiн
енгiзу
жөнiндегi
жұмысты
ұйымдастыру
Сертификат
тар алу
Облыс
кәсiпкер-
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
2005-
2007
жылдар
бойы
Кәсiпорын
дардың өз
қаражат-
тары мен
банктер
кредиттерi
21
Студенттiк
құрылыс
отрядтары
үшiн (СҚО)
жұмыс
қажеттiлiгi
мен көлемi-
нiң мониторин
гiн жүргiзу
Жұмыс
көлемiн
белгiлеу
Облыс
сәулет,
қала
құрылысы
және
құрылыс
департа-
ментi,
қалалар
мен
аудандар
әкiмдерi
2005-
2007
жылдар
бойы
Қаржылан-
дыруды
қажет
етпейдi
22
Студенттiк
құрылыс
отрядтарын
(СҚО) тұрғын
үй-азаматтық
бағыттағы
объектiлер
құрылысына
тарту
Шарттар
жасасу
Облыс
iшкi
саясат
департа-
ментi,
Павлодар
мемлдекет
тiк
универси-
тетiнiң
ректоры
(келiсiм
бойынша),
Павлодар
универси-
тетiнiң
ректоры
(келiсiм
бойынша)
2005-
2007
жылдар
бойы
Қаржылан-
дыруды
қажет
етпейдi
23
Жергiлiктi
құрылыс ма-
териалдары
кен орындарын
игеру жөнiн-
дегi жер қой-
науын пайда-
лануды игеру
құқығын алу
үшiн инвес-
тициялық бағ-
дарламаларға
конкурстар
және тiкелей
келiссөздер
өткiзу
Шарттар
жасау
Облыстық
кәсiпкер
лiк және
өнеркәсiп
департа-
ментi
2005-
2007
жылдар
бойы
Қаржылан-
дыруды
қажет
етпейдi

400,0
Республиканский бюджет
16
Строительство автодороги по улицам Академика Сатпаева-Амангельды-Майры протяженностью 1,7 км в городе Павлодаре
Ввод в эксплуатацию автодороги
Аким города Павлодара
В течение 2005 года
220,0
Местный бюджет
17
Строительство школы на 420 мест в городе Павлодаре
Ввод в эксплуатацию школы
Департаменты архитектуры, градостроительства и строительства; образования области
В течение 2006 года
410,0
Республиканский бюджет
18
Строительство детского сада на 330 мест в городе Павлодаре
Ввод в эксплуатацию детского сада
Департаменты архитектуры, градостроительства и строительства; образования области
В течение 2007 года
250,0
Республиканский бюджет
19
Оказание содействия предприятиям по проведению модернизации и реконструкции действующих производств, в том числе: техническое перевооружение производства по выпуску силикатного кирпича мощностью 20 млн. штук в год; реконструкция и расширение производств по выпуску железобетонных изделий, кирпича и мелкостеновых блоков
Модернизация производств
Департамент предпринимательства и промышленности области
В течение 2005-
2007 годов
Собственные средства предприятий и кредиты банков
20
Организация работы с предприятиями  стройиндустрии по внедрению систем менеджмента качества, соответствующих требованиям международных стандартов ИСО серий 9000 и 14000
Получение сертификатов
Департамент предпринимательства и промышленности области, руководители предприятий (по согласованию)
В течение2005-
2007 годов
Собственные средства предприятий
21
Проведение мониторинга потребности и объема работ для строительных студенческих отрядов (ССО)
Определение объемов работ
Департамент архитектуры, градостроительства и строительства области, акимы городов и районов
В течение 2005-
2007 годов
Финансирование не требуется
22
Привлечение строительных студенческих отрядов (ССО) на строительство объектов жилищно-гражданского назначения
Заключение договоров
Департамент внутренней политики области, ректор Павлодарского Государственного университета (по согласованию), ректор Павлодарского университета (по согласованию)
В течение 2005-
2007 годов
Финансирование не требуется
23
Проведение конкурсов инвестиционных программ и прямых переговоров на получение права недропользования по освоению месторождений местных строительных материалов
Заключение договоров
Департамент природных ресурсов и регулирования природопользования области
В течение 2005-
2007  годов
Финансирование не требуется