Павлодар облысы әкімдігінің 2003 жылғы 25 қарашадағы "Коммуналдық меншік объектілерін кейіннен өтеуін төлеп алу құқығынсыз сенімгерлік басқаруға беру Қағидасын бекіту туралы" N 242/11 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2005 жылғы 16 мамырдағы N 177/4 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 26 мамырда N 3027 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі N 70/4 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі N 70/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 2-тармақшасы мен 2-тармағына, Павлодар облысы әкiмiнiң 2004 жылғы 5 қарашадағы "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдары жүйесiн жетiлдiру туралы" N 26 шешiмiне сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 25 қарашадағы "Коммуналдық меншiк объектiлерiн кейiннен өтеуiн төлеп алу құқығынсыз сенiмгерлiк басқаруға беру қағидасын бекiту туралы"      N 242/11 қаулысына (облыс әдiлет департаментiнде 2003 жылғы 8 желтоқсанда N 2136 болып тiркелдi, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2004 жылғы 20 қаңтардағы 8-нөмiрiнде жарияланды) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
тақырыбындағы "Қағидасы" деген сөз "нұсқаулық" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармағындағы:
"қоса берiлiп отырған беру Қағидасы" деген сөздер "қоса берiлiп отырған беру нұсқаулығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"(бұдан әрi - қағида)" деген сөздер "(бұдан әрi - Нұсқаулық)" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "қағиданың" деген сөз "Нұсқаулықтың" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген коммуналдық меншiк объектiлерiн кейiннен өтеуiн төлеп алу құқығынсыз сенiмгерлiк басқаруға беру Қағидасындағы:
тақырыбындағы "беру Қағидасы" деген сөздер "беру нұсқаулығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
преамбуладағы:
"осы беру қағидалары" деген сөздер "осы беру нұсқаулығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"(бұдан әрi - қағидалар)" деген сөздер "(бұдан әрi - Нұсқаулық)" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "қағидада" деген сөз "Нұсқаулықта" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақтың 8)-тармақшасындағы "облыс коммуналдық меншiк департаментi" деген сөздер "облыс қаржы департаментi" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақ мына мазмұндағы 9) және 10)-тармақшаларымен толықтырылсын:
"9) "уәкiлеттi орган" - коммуналдық заңды тұлғаларға қатысы бойынша коммуналдық меншiк құқығы субъектiсiнiң функциясын жүзеге асыратын орган (бұдан әрi - Уәкiлеттi орган)";

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 25 ноября 2003 года N 242/11 "Об утверждении Правил передачи объектов коммунальной собственности в доверительное управление без права последующего выкупа".
Постановление Акимата Павлодарской области от 16 мая 2005 года N 177/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 мая 2005 года за N 3027. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 2 апреля 2008 года N 70/4.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 2 апреля 2008 года N 70/4.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 и пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", решением акима Павлодарской области от 5 ноября 2004 года N 26 "О совершенствовании системы исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Павлодарской области от 25 ноября 2003 года N 242/11 "Об утверждении Правил передачи объектов коммунальной собственности в доверительное управление" (зарегистрировано в департаменте юстиции области за N 2136 от 8 декабря 2003 года, опубликовано в газете "Звезда Прииртышья" от 20 января 2004 года N 8) следующие изменения и дополнения:
в заголовке слово "Правил" заменить словом "инструкции";
в пункте 1:
слова "прилагаемые Правила передачи" заменить словами "прилагаемую инструкцию по передаче";
слова "(далее - Правила)" заменить словами "(далее - Инструкция)";
в пункте 2 слово "Правил" заменить словом "Инструкции";
в Правилах передачи объектов коммунальной собственности в доверительное управление без права последующего выкупа, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке слова "Правила передачи" заменить словами "Инструкция по передаче";
в преамбуле:
слова "Настоящие Правила передачи" заменить словами "Настоящая инструкция по передаче";
слова "(далее - Правила)" заменить словами "(далее - Инструкция)";
в пункте 1 слово "В Правилах" заменить словом "В Инструкции";
в подпункте 8) пункта 1 слова "департамент коммунальной собственности области" заменить словами "департамент финансов области";
пункт 1 дополнить подпунктами 9) и 10) следующего содержания:
"9) "уполномоченный орган" - орган, осуществляющий функции субъекта права коммунальной собственности по отношению к коммунальным юридическим лицам (далее - Уполномоченный орган)"

"10) "мемлекеттiк басқару органы" - облыстық бюджеттен қаржыландырылатын әкiм уәкiлеттiлiк берген атқарушы орган (бұдан әрi - Мемлекеттiк басқару органы)";
2-тармақтағы бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Құрылтайшы Мүлiктi кейiннен өтеуiн төлеп алу құқығынсыз сенiмгерлiк басқаруға беру туралы шешiмдi Уәкiлеттi органның немесе облыстық бюджеттен қаржыландырылатын Мемлекеттiк басқару органының қолдау хаты негiзiнде қабылдайды";
мына мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. Құрылтайшы облыс қаржы департаментi алқа шешiмiнiң негiзiнде сенiмгерлiк басқарушыға қосымша құқықтар беру туралы шешiм қабылдайды";
мына мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. Құрылтайшы беру тәсiлi туралы шешiм қабылдайды";
5-тармақ мына редакцияда жазылсын:
"5. Мүлiк, соның iшiнде тарихи, мәдениет және сәулет ескерткiш-ғимараттарын сенiмгерлiк басқаруға беру осы Мүлiк үшiн ең төмен жалдау төлемiнiң сомасына Пайда алушының мүддесiнде жұмыстарды (қызметтердi) орындау шартында жеке және заңды тұлғаларға берiледi";
мына мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. Күрделi ауру түрлерiмен ауыратын ересек және балалардың мәселелерiн шешуге бағытталған жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерге, қайырымдылық қызметiмен айналысатын коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындар, қоғамдық бiрлестiктер, сондай-ақ өз қызметiн әлеуметтiк бағыттағы мемлекеттiк бағдарламалардың  шеңберiнде iске асыратын қоғамдық бiрлестiктерге Мүлiктi мақсатты, қаржылық пайдасыз, сенiмге берiлген Мүлiктi ұстау және сақтау шарты бойынша тапсыруға болады";
6-тармақтағы "осы қағидалардың 5-тармағында көрсетiлген тұлғалардан басқа" деген сөздер алынып тасталсын;
6-тармақтағы екiншi абзац алынып тасталсын;
мына мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9.1. Тендерге өтiнiмдердiң болмаған жағдайында құрылтайшы объектiнi пайдалану жөнiнде басқа шешiм қабылдайды";
12-тармақтың 4)-тармақшасы алынып тасталсын;
15-тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Тендерге бiр өтiнiм берiлген жағдайда объект өтiнiм берушiге мақсатты бағытта тапсырылады";
23-тармақ мына мазмұндағы 9)-тармақшамен толықтырылсын:
"9) сенiмгерлi мүлiктiң жүргiзiлген жөндеуiне сараптау өткiзуге тиiстi қызметтердi тарту жөнiндегi Басқарушының мiндеттерi";
29-тармақтағы "осы қаулыда" деген сөздер "Нұсқаулықта" деген сөзбен ауыстырылсын.
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов

"10) "орган государственного управления" - уполномоченный акимом исполнительный орган, финансируемый из областного бюджета (далее - Орган государственного управления)";
в пункте 2 абзац первый изложить в следующей редакции:
"Решение о передаче Имущества в доверительное управление без права последующего выкупа принимается Учредителем на основании ходатайства Уполномоченного органа или Органа государственного управления, финансируемых из областного бюджета";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Решение о передаче дополнительных прав доверительному управляющему принимается Учредителем на основании решения коллегии департамента финансов области";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Решение о способе передачи принимается Учредителем";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Передача Имущества в доверительное управление, в том числе, зданий-памятников истории, культуры и архитектуры производится физическим и юридическим лицам при условии выполнения ими работ (услуг) в интересах Выгодоприобретателя на сумму не менее размера минимальной арендной платы за это Имущество";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Государственным учреждениям, финансируемым из местных бюджетов, коммунальным государственным казенным предприятиям, общественным объединениям, занимающимся благотворительной деятельностью, направленной на решение проблем взрослого и детского населения с тяжелыми формами заболеваний, а также общественным объединениям, осуществляющим свою деятельность в рамках государственных программ, имеющих социальную направленность, передачу Имущества возможно производить по целевому назначению, без финансовой выгоды, на условиях содержания и сохранности доверенного Имущества";
в пункте 6 слова "кроме указанных в пункте 5 настоящих Правил" исключить;
в пункте 6 абзац второй исключить;
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. В случае отсутствия заявок на тендер Учредитель принимает иное решение по использованию объекта";
подпункт 4) пункта 12 исключить;
пункт 15 дополнить абзацем следующего содержания:
"В случае подачи одной заявки на тендер объект передается по целевому назначению заявителю";
пункт 23 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) обязательства Управляющего по привлечению соответствующих служб для проведения экспертизы произведенного ремонта доверенного имущества".
в пункте 29 слова "настоящими Правилами" заменить словом "Инструкцией".
Аким области К. Нурпеисов