Павлодар облысы әкімдігінің 2002 жылғы 13 қыркүйектегі "Коммуналдық мемлекеттік мекемелердің балансындағы объектілерді жалға (жалдауға) беру Ережесін бекіту туралы" N 201/9 қаулысына өзгерістер енгізу туралы.
Павлодар облысы әкімиятының 2005 жылғы 16 мамырдағы N 178/4 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 26 мамырда N 3028 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 313/9 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 313/9 қаулысымен.
Облыс әкiмiнiң 2004 жылғы 5 қарашадағы "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдары жүйесiн жетiлдiру туралы" N 26 шешiмiне сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 3 ақпандағы "Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi "Коммуналдық мемлекеттiк мекемелердiң балансындағы объектiлердi мүлiктiк жалға (жалдауға) беру Ережесiн бекiту туралы" N 201/9 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" N 44/2 қаулысымен енгiзiлген өзгерiстерi мен толықтырулары бар (облыс әдiлет департаментiнде 2004 жылғы 28 ақпанда N 2317 болып тiркелдi, "Звезда Прииртышья" газетiнiң  2004 жылғы 30 наурыздағы 36-нөмiрiнде жарияланды) Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi "Коммуналдық мемлекеттiк мекемелердiң балансындағы объектiлердi мүлiктiк жалға (жалдауға) беру Ережелерiн бекiту туралы" N 201/9 қаулысына (облыс әдiлет департаментiнде 2002 жылғы 16 қазанда N 1493 болып тiркелдi, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2002 жылғы 19 қазандағы 120-нөмiрiнде жарияланды) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының тақырыбындағы "беру Ережесi" деген сөздер "беру жөнiндегi Нұсқаулық" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулының 1-тармағындағы "қоса берiлiп отырған Ереже" деген сөздер "қоса берiлiп отырған Нұсқаулық" деген сөздермен ауыстырылсын;
"(бұдан әрi - Ережелер)" деген сөздер "(бұдан әрi - Нұсқаулық)" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулының 1-1-тармағындағы "облыс коммуналдық    меншiк департаментiнiң шешiмiмен" деген сөздер "облыс қаржы департаментiнiң шешiмiмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
"жазбаша ұсынуынан кейiн мемлекеттiк мекемелердiң уәкiлеттi органдарының келiсiмi бойынша" деген сөздер "мемлекеттiк мекемелердiң уәкiлеттi органдарымен келiсiлгеннен немесе жазбаша ұсынымнан кейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
"облыс коммуналдық меншiк департаментi шешiмiнiң негiзiнде" деген сөздер "облыс қаржы департаментi шешiмiнiң негiзiнде" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген коммуналдық мемлекеттiк мекемелердiң балансындағы объектiлердi мүлiктiк жалға (жалдауға) беру Ережесiнде:
көрсетiлген ереженiң тақырыбындағы "беру Ережесi" деген сөздер "беру жөнiндегi Нұсқаулық" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген ереженiң 1-тармағындағы "Осы Ереже" әзiрлендi" деген сөздер "Осы Нұсқаулық" әзiрлендi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген ереженiң 4-тармағындағы "коммуналдық меншiк департаментi" деген сөздер "облыс қаржы департаментi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"және баланс ұстаушысының келiсiм бойынша" деген сөздер "немесе баланс ұстаушысының ұсынысы бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Кейбiр жағдайларда облыс қаржы департаментiнiң алқа шешiмi негiзiнде шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындар Жалға берушi бола алады.";

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Павлодарской области от 13 сентября 2002 года N 201/9 "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) объектов, находящихся на балансе коммунальных государственных учреждений".
Постановление Акимата Павлодарской области от 16 мая 2005 года N 178/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 мая 2005 года за N 3028. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 27 декабря 2007 года N 313/9.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 27 декабря 2007 года N 313/9.
В соответствии с решением акима области от 5 ноября 2004 года N 26 "О совершенствовании системы исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Павлодарской области от 13 сентября 2002 года N 201/9 "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) объектов, находящихся на балансе коммунальных государственных учреждений" (зарегистрировано в департаменте юстиции области за N 1493 от 16 октября 2002 года, опубликовано в газете "Звезда Прииртышья" от 19 октября 2002 года N 120), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 3 февраля 2004 года N 44/2 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 13 сентября 2002 года N 201/9 "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) объектов, находящихся на балансе коммунальных государственных учреждений" (зарегистрировано в департаменте юстиции области за N 2317 от 28 февраля 2004 года, опубликовано в газете "Звезда Прииртышья" от 30 марта 2004 года N 36) следующие изменения и дополнение:
в заголовке указанного постановления слова "Правил предоставления" заменить словами "инструкции по предоставлению";
в пункте 1 указанного постановления слова "прилагаемые Правила" заменить словами "прилагаемую Инструкцию";
слова "(далее - Правила)" заменить словами "(далее - Инструкция)";
в пункте 1-1 указанного постановления слова "решением департамента коммунальной собственности области" заменить словами "решением департамента финансов области";
слова "по согласованию с уполномоченными органами государственных учреждений после письменного предоставления" заменить словами "после согласования с уполномоченными органами государственных учреждений или письменного предоставления";
слова "На основании решения департамента коммунальной собственности области" заменить словами "На основании решения департамента финансов области";
в Правилах предоставления в имущественный наем (аренду) объектов, находящихся на балансе коммунальных государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке указанных правил слова "Правила предоставления" заменить словами "Инструкция по предоставлению";
в пункте 1 указанных правил слова "Настоящие Правила разработаны" заменить словами "Настоящая инструкция разработана";
в пункте 4 указанных правил:
слова "департаментом коммунальной собственности" заменить словами "департаментом финансов области";
слова "и предложению балансодержателя" заменить словами "или по предложению балансодержателя";
дополнить абзацем следующего содержания:
"В отдельных случаях Наймодателем могут выступать коммунальные государственные предприятия на праве хозяйственного ведения на основании решения коллегии департамента финансов области.";

көрсетiлген ереженiң 22-тармағындағы 7)-тармақша алынып тасталсын;
көрсетiлген ереженiң 28-тармағындағы 1)-тармақшада "бiр күн бұрын" деген сөздер "үш күн бұрын" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген ереженiң 49-1-тармағы алынып тасталсын;
көрсетiлген ереженiң 50-тармағы "ведомстволық қорғауға" деген сөздерден кейiн "немесе баланс ұстаушыға" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген ереженiң 52-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"52. Объектiлердi мүлiктiк жалға (жалдауға) облыс қаржы департаментi берген жағдайда жалдау төлемi жергiлiктi бюджетке немесе жалға берушi шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорын болғанда кәсiпорын кiрiсiне аударылады.";
көрсетiлген ереженiң 56-тармағындағы "Осы Ережемен" деген сөздер "Осы Нұсқаулықпен" деген сөздермен ауыстырылсын.
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов

в пункте 22 указанных правил подпункт 7) исключить;
в подпункте 1) пункта 28 указанных правил слова "за один день" заменить словами "за три дня";
пункт 49-1 указанных правил исключить;
в пункте 50 указанных правил после слов "ведомственной охране" дополнить словами "либо балансодержателю";
пункт 52 указанных правил изложить в следующей редакции:
"52. Арендная плата зачисляется в доход соответствующих местных бюджетов в случае предоставления объектов в имущественный наем (аренду) департаментом финансов области или в доход предприятия, если наймодателем выступают коммунальные государственные предприятия на праве хозяйственного ведения.";
в пункте 56 указанных правил слова "настоящими Правилами" заменить словами "настоящей инструкцией".
Аким области                  К. Нурпеисов