Облыстық мәслихаттың (III сайланған IХ сессиясы) 2005 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 45/12 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 1 маусымда N 3030 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет кодексiнiң 111-бабы 2-тармағының 1-тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 24 желтоқсандағы (III сайланған IХ сессиясы) "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 (әдiлет департаментiнде 2004 жылғы 29 желтоқсанда N 2823 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 12 ақпандағы 17-санында, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 11 қаңтардағы 3-санында жарияланған), 2005 жылғы 4 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың (III сайланған IХ сессиясы) 2004 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" (әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 11 наурызда N 2915 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 5 сәуiрдегi 37 санында жарияланған, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 7 сәуiрдегi 38 санында жарияланған) N 2/10 шешiмiмен өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлген 2005 жылғы 15 сәуiрдегi "2004 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмi (әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 22 сәуiрде N 3004 болып тiркелген, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 17 мамырдағы 53 санында жарияланған) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген шешiмнiң 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 2005 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер - 23268249 мың теңге, соның iшiнде, мыналар бойынша:
салық түсiмдерi - 10257832 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсiмдер - 24746 мың теңге;
ресми трансферттерден түсетiн түсiмдер - 12985671 мың теңге;
2) шығындар - 22104243 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 1164006 мың теңге;
4) таза бюджеттiк кредиттеу - 1956800 мың теңге, соның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 2166000 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 209200 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год".
Решение Павлодарского областного Маслихата от 30 мая 2005 года N 45/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 июня 2005 года за N 3030. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 2 статьи 111 Бюджетного   Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 2832 от 29 декабря 2004 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 12 февраля 2005 года N 17, в газете "Звезда Прииртышья" от 11 января 2005 года N 3) с внесенными изменениями и дополнениями решением от 4 марта 2005 года N 2/10 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 2915 от 11 марта 2005 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 5 апреля 2005 года N 37, в газете "Звезда Прииртышья" от 7 апреля 2005 года N 38), решением от 15 апреля 2005 года N 30/11 "О внесении изменений в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 3004 от 22 апреля 2005 года, опубликованное в газете "Звезда Прииртышья" от 17 мая 2005 года N 53) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2005 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 23268249 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 10257832 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 24746 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 12985671 тысяча тенге
2) затраты - 22104243 тысячи тенге;
3) операционное сальдо - 1164006 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 1956800 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 2166000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 209200 тысяч тенге;

5) қаржы активтерiмен операциялар жөнiндегi сальдо - 48920 мың теңге, соның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу - 48920 мың теңге;
6) бюджеттiң тапшылығы - 841714 мың теңге;
7) бюджеттiң тапшылығын қаржыландыру - 841714 мың теңге, соның iшiнде:
қарыздардың түсуi - 1804000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1017812 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 55526 мың теңге";
көрсетiлген шешiм мына мазмұндағы 4-3, 4-4-тармақтармен толықтырылсын:
"4-3. Қалалар мен аудандардың бюджеттерiне мемлекеттiк қызметшiлердiң, мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшiлерi болып табылмайтын қызметкерлерiнiң және қазыналық кәсiпорындар қызметкерлерiнiң еңбекақысын көбейту үшiн облыстық бюджеттен 2005 жылға арналып бөлiнетiн ағымдағы мақсатты трансферттер көлемiнiң жалпы сомасы 764562 мың теңге болып бекiтiлсiн, соның iшiнде:
Ақсу қаласының
91053 мың теңге
Павлодар қаласының
114556 мың теңге
Екiбастұз қаласының
125902 мың теңге
Ақтоғай ауданының
40414 мың теңге
Баянауыл ауданының
42063 мың теңге
Железин ауданының
57985 мың теңге
Ертiс ауданының
55421 мың теңге
Качиры ауданының
46725 мың теңге
Лебяжi ауданының
35551 мың теңге
Май ауданының
38303 мың теңге
Павлодар ауданының
36230 мың теңге
Успен ауданының
34611 мың теңге
Шарбақты ауданының
45748 мың теңге;
4-4. 2005 жылға облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттерiне берiлетiн ағымдағы мақсатты трансферттер көлемiнiң жалпы сомасы 40000 мың теңге болып бекiтiлсiн, соның iшiнде:
Баянауыл ауданындағы Машхүр-Жүсiп Көпеев мазарына кiреберiс жолды жөндеуге 10000 мың теңге;
Успен ауданындағы Галицкое ауылының аудандық маңызы бар жолдарын жөндеуге 10000 мың теңге;
Успен ауданының материалдық-техникалық базасын нығайтуға және әлеуметтiк сала ұйымдарын күрделi жөндеуге, елдi мекендерiн көрiктендiруге 20000 мың теңге.";
көрсетiлген шешiмнiң 7-тармағындағы:
"100000" деген сандар "50791" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 1, 2-қосымшалары осы шешiмге қоса берiлiп отырған 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Сессия төрағасы Г. Досжанова
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(III сайланған XII сессиясы)2005 жылғы
30 мамырдағы "Облыстық мәслихаттың (III
сайланған IX сессиясы) 2004 жылғы
24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған
облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы"
N 45/12  шешiмiне 1-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(III сайланған IX сессиясы) 2004 жылғы
24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған
облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне
1-қосымша
2005 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстер және толықтырулармен)
Санаты
С омасы
(мың теңге)
Сыныбы                 Атауы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
1
2
3
4
5
6
I. КIРIСТЕР

5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 48920 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 48920 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - 841714 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 841714 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 1804000 тысяч тенге;
погашение займов - 1017812 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 55526 тысяч тенге.";
указанное решение дополнить пунктом 4-3, 4-4 следующего содержания:
"4-3. Установить на 2005 год размеры целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджетам городов и районов на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий, в общей сумме 764562 тысячи тенге, в том числе:
города Аксу 91053 тысячи тенге
города Павлодара 114556 тысяч тенге
города Экибастуза 125902 тысячи тенге
Актогайского района 40414 тысяч тенге
Баянаульского района 42063 тысячи тенге
Железинского района 57985 тысяч тенге
Иртышского района 55421 тысяча тенге
Качирского района 46725 тысяч тенге
Лебяжинского района 35551 тысяча тенге
Майского района 38303 тысячи тенге
Павлодарского района 36230 тысяч тенге
Успенского района 34611 тысяч тенге
Щербактинского района 45748 тысяч тенге.";
4-4. Установить на 2005 год размеры целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов в общей сумме 40000 тысяч тенге, в том числе:
10000 тысяч тенге на ремонт подъездной дороги к мазару Машхур-Жусупа Копеева в Баянаульском районе;
10000 тысяч тенге на ремонт дороги районного значения в с. Галицкое Успенского района;
20000 тысяч тенге на укрепление материально-технической базы и капитальный ремонт организаций социальной сферы, благоустройство населенных пунктов Успенского района.";
в пункте 7 указанного решения:
цифру "100000" заменить на цифру "50791";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Председатель сессии Г. Досжанова
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(XII сессия, III созыв) от 30 мая 2005 года
N 45/12 "О внесении изменений и дополнений
в решение областного маслихата (IX сессия,
III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9
"Об областном бюджете на 2005 год"
Приложение 1
к решению Павлодарского областного
маслихата (IX сессия, III созыв)
от 24 декабря 2004 года N 72/9
"Об областном бюджете на 2005 год"
Областной бюджет на 2005 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс             Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ