Облыстық мәслихаттың (III сайланған IХ сессиясы) 2005 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 7 қазандағы N 63/14 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 17 қазанда N 3050 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24-сәуiрдегi Бюджет кодексiнiң 111-бабының 5 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI :
Облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 24 желтоқсандағы (III сайланған IХ сессиясы) "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 (әдiлет департаментiнде 2004 жылғы 29 желтоқсанда N 2823 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 12 ақпандағы 17- санында, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 11 қаңтардағы 3-санында жарияланған) 2005 жылғы 4 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың (III сайланған IХ сессиясы) 2004 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" (әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 11 наурызда N 2915 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 5 сәуiрдегi 37 санында жарияланған, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 7 сәуiрдегi 38 санында жарияланған) N 2/10 шешiмiмен , 2005 жылғы 15 сәуiрдегi "Облыстық мәслихаттың (III сайланған IХ сессиясы) 2004 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы (әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 22 сәуiрде N 3004 болып тiркелген, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 17 мамырдағы 53-санында жарияланған) N 30/11 шешiмiмен , 2005 жылғы 30 мамырдағы "Облыстық мәслихаттың (III сайланған IХ сессиясы) 2004 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" (әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 1 маусымда N 3030 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 23 маусымдағы 69-санында, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 11 маусымдағы 64- санында жарияланған) N 45/12 шешiмiмен , 2005 жылғы 26 тамыздағы "Облыстық мәслихаттың (III сайланған IХ сессиясы) 2004 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" (әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 31 тамызда N 3044 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 20 қыркүйектегi 106 санында, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 27 қыркүйектегi 106 санында жарияланған) N 56/13 шешiмiмен енгiзiлген өзгерiстер мен толықтырулары бар шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24.12.2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год"
Решение Павлодарского областного маслихата от 7 октября 2005 года N 63/14. Зарегистрировано департаментом юстиции 17 октября 2005 года за N 3050. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
внести в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 2832 от 29 декабря 2004 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 12 февраля 2005 года N 17, в газете "Звезда Прииртышья" от 11 января 2005 года N 3) с внесенными изменениями и дополнениями решением от 4 марта 2005 года N2/10 "О   внесении изменений и дополнений в решение областного   маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год"  (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 2915 от 11 марта 2005 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 5 апреля 2005 года N 37, в газете "Звезда Прииртышья" от 7 апреля 2005 года N 38), решением от 15 апреля 2005 года N 30/11 "О внесении изменений в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 3004 от 22 апреля 2005 года, опубликованное в газете "Звезда Прииртышья" от 17 мая 2005 года N 53), решением от 30 мая 2005 года N 45/12 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (IХ сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 3030 от 1 июня 2005 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 23 июня 2005 года N 69, в газете "Звезда Прииртышья" от 11 июня 2005 года N 64), решением от 26 августа 2005 года N 56/13 "О  внесении  изменений и дополнений в решение областного маслихата (IХ сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 3044 от 31 августа 2005 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 20 сентября 2005 года N 106, в газете "Звезда Прииртышья" от 27 сентября 2005 года N 106) следующие изменения и дополнения:

көрсетiлген шешiмiнiң 4-4-тармағындағы:
мына мазмұндағы жол алынып тасталсын:
"Павлодар қаласының коммуналдық меншiгiндегi объектiлердi күрделi жөндеуге 5000 мың теңге";
мына мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ақтоғай ауданының аз қамтамасыз етiлген азаматтарына мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек төлеуге 5000 мың теңге";
көрсетiлген шешiм мына мазмұндағы 4-7-тармақпен толықтырылсын:
"4-7. Облыс әкiмiнiң гранты бойынша жоғары оқу орындарында оқитын аз қамтамасыз етiлген отбасыларының студенттерiне ай сайынғы көмек төлеуге қалалар мен аудандардың бюджеттерiне облыстық бюджеттен 2005 жылға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер көлемiнiң жалпы сомасы 9200 мың теңге болып бекiтiлсiн, соның iшiнде:
Ақсу қаласының
900 мың теңге
Павлодар қаласының
1100 мың теңге
Екiбастұз қаласының
900 мың теңге
Ақтоғай ауданының
700 мың теңге
Баянауыл ауданының
700 мың теңге
Железин ауданының
600 мың теңге
Ертiс ауданының
600 мың теңге
Качиры ауданының
700 мың теңге
Лебяжi ауданының
700 мың теңге
Май ауданының
700 мың теңге
Павлодар ауданының
600 мың теңге
Успен ауданының
400 мың теңге
Шарбақты ауданының
600 мың теңге.";
көрсетiлген шешiмнiң 7-тармағындағы:
"111644" деген сандар "90876" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 1-қосымшасы осы шешiмге қоса берiлiп отырған қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Сессия төрағасы А. Касицин
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(III сайланған XIII сессиясы)
2005 жылғы 7 қазандағы
"Облыстық мәслихаттың
(III сайланған IX сессиясы)
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
"2005 жылға арналған облыстық
бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне
өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы" N 63/14 шешiмiне
қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(III сайланған IX сессиясы)
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
"2005 жылға арналған облыстық
бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне
1-қосымша
2005 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстер және толықтырулармен)
Санаты
С омасы (мың теңге)
Сыныбы            Атауы
Кiшi сыныбы
Ерекшелiгi
1
2
3
4
5
6
I. КIРIСТЕР

в пункте 4-4 указанного решения:
исключить строку следующего содержания:
"5000 тысяч тенге на капитальный ремонт объектов коммунальной собственности г. Павлодара";
дополнить строкой следующего содержания:
"5000 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи малообеспеченным гражданам Актогайского района";
указанное решение дополнить пунктом 4-7 следующего содержания:
"4-7. Установить на 2005 год размеры целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджетам городов и районов на выплату ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей, обучающимся в высших учебных заведениях по гранту акима области в общей сумме 9200 тысячи тенге, в том числе:
города Аксу
900 тысяч тенге
города Павлодара
1100 тысяч тенге
города Экибастуза
900 тысяч тенге
Актогайского района
700 тысяч тенге
Баянаульского района
700 тысяч тенге
Железинского района
600 тысяч тенге
Иртышского района
600 тысяч тенге
Качирского района
700 тысяч тенге
Лебяжинского района
700 тысяч тенге
Майского района
700 тысяч тенге
Павлодарского района
600 тысяч тенге
Успенского района
400 тысяч тенге
Щербактинского района
600 тысяч тенге.
в пункте 7 указанного решения:
цифры "111644" заменить цифрами "90876";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Председатель сессии А. Касицин
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров
Приложение к решению
Павлодарского областного маслихата
(XIV сессия, III созыв) от 7 октября
2005 года N 63/14 "О внесении
изменений и дополнений в решение
областного маслихата (IX сессия,
III созыв) от 24 декабря 2004 года
N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год
Приложение 1
к решению Павлодарского областного
маслихата (IX сессия, III созыв)
от 24 декабря 2004 года N 72/9
"Об областном бюджете на 2005 год"
Областной бюджет на 2005 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс          Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ