Павлодар облысы Баянауыл ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 7 қазандағы N 69/14 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 8 қарашада N 3052 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  6-бабы 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы  11 бабының 3) тармақшасына, Баянауыл ауданы әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 4 мамырдағы "Баянауыл ауданының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына өзгерiстер енгiзу туралы" N 75/5 қаулысына, Баянауыл ауданы мәслихатының (III сайланған IХ сессиясы) 2005 жылғы 19 мамырдағы "Баянауыл ауданының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына өзгерiстер енгiзу туралы" N 135 шешiмiне, облыс әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 26 шiлдедегi "Павлодар облысы Баянауыл ауданының  әкiмшiлiк-аумақтық құрылысындағы өзгерiстер туралы" N 247/6 қаулысына сәйкес және ауылдық округтері әкімдерінің ұсыныстарын ескере отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкiмдiгi ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Павлодар облысы Баянауыл ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Ақсан селолық округінің Жапалақ, Қамбаба, Маяжон ауылдары, Бірлік селолық округінің Қарашоқы, Подхоз ауылдары, Жаңажол селолық округінің Ербай ауылы, Жаңатілек селолық округінің Бәлтен, Ертісбай, Жуантөбе ауылдары, Қаратомар селолық округінің Верхний подхоз, Қаратомар, Нижний подхоз ауылдары, Құндыкөл селолық округінің Жапа, Қарашат, Қызыләскер, Сарыжал ауылдары, Күркелі селолық округінің Жәнібек, Қызылшілік, Сарыөлең ауылдары, Қызылтау селолық округінің Ақтөбе, База 19, Естекбай, Иса, Қарашоқы, Қобдық, Қызыл Октябрь, Қызылтау, Мерген, Рақыш, Старый угольный ауылдары, Сәтбаев селолық округінің Айрық, Бүркітті ауылдары, Торайғыр селолық округінің Верхний Қызыл, Жарықияқ,  Қайнақ, Малдыбұлақ, Сарықамыс ауылдары, Ұзынбұлақ селолық округінің Әлке, Амантау, Егінтөбе, Отделение 2, Отделение 4 ауылдары елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты таратылсын және есептік деректерден шығарылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қорғау және ақпараттық саясат жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы А.Касицин
Облыс әкiмi Қ.Нұрпейiсов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р.Гафуров

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Баянаульского района Павлодарской области
Решение Павлодарского областного маслихата от 7 октября 2005 года N 69/14. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 8 ноября 2005 года за N 3052
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением акимата Баянаульского района от 4 мая 2005 года N 75/5 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Баянаульского района Павлодарской области", решением маслихата Баянаульского района (ХIХ сессия, III созыв) от 19 мая 2005 года N 135 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Баянаульского района", с учетом предложений, внесенных акимами сельских округов, постановлением акимата области N 247/6 от 26 июля 2005 года "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Баянаульского района Павлодарской области", областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Внести в административно-территориальное устройство Баянаульского района следующие изменения:
упразднить села Жапалак, Камбаба, Маяжон Аксанского сельского округа, Карашокы, Подхоз Бирликского сельского округа, Ербай Жанажольского сельского округа, Балтен, Ертысбай, Жуантобе Жанатлекского сельского округа, Верхний подхоз, Каратомар, Нижний подхоз Каратомарского сельского округа, Жапа, Карашат, Кызыласкер, Сарыжал Кундыкольского сельского округа, Жаныбек, Кызылшилик, Сарыолен Куркелинского сельского округа, Актобе, База 19, Естекбай, Иса, Карашокы, Кобдык, Кызыл Октябрь, Кызылтау, Мерген, Ракыш, Старый Угольный Кызылтауского сельского округа, Айрык, Буркутты Сатпаевского сельского округа, Верхний Кызыл, Жарыкияк, Кайнах, Малдыбулак, Сарыкамыс Торайгыровского сельского округа, Алке, Амантау, Егинтобе, Отделение 2, Отделение 4 Узунбулакского сельского округа в связи с утратой ими статуса населенного пункта, с последующим исключением из учетных данных.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
Председатель сессии                        А. Касицин
Аким области                               К. Нурпеисов
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров