Жеңістің алпыс жылдығына орай Ұлы Отан Соғысына қатысушыларға, мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға тұрғын-үй жәрдемақысын төлеу жөніндегі Алматы қаласының Әкімі И.Н. Тасмағамбетовтың ұсынысы туралы
III-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХІI сессиясының 2005 жылғы 28 қаңтардағы N 110 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2005 жылғы 01 ақпанда N 640 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық мәслихатының 2009.10.30 № 253 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық мәслихатының 2009.10.30 № 253 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылы 23 қаңтардағы N 148-II
"Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару жөніндегі", 1999 жылы 16 қарашадағы N 477 "Қазақстан Республикасының халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша кейбір заң актілеріне өзгертулер енгізу жөніндегі" Заңдарына сәйкес, III сайланған Алматы қаласының Мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлы Жеңіске қосқан халықтың ерлігіне ерекше мән бере отырып және Жеңістің алпыс жылдығына орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға жыл сайын тұрғын-үй жәрдемақысын ай сайын төлеу туралы Алматы қаласының Әкімі И.Н.Тасмағамбетовтың ұсынысы мақұлдансын.
2. Алматы қаласының Еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті үстіміздегі жылдың 1 ақпанынан бастап тұрғын-үй көмегінің уақытылы төленіп тұруын қамтамасыз етсін.
3. Алматы қаласының Әкіміне "Алматы қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" III сайланған Алматы қаласы Мәслихатының 2004 жылғы 27 желтоқсандағы XI-і сессиясының шешіміне тиісті өзгертулерді әзірлеу ұсынылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау әлеуметтік мәселелер мен денсаулық сақтау жөніндегі тұрақты комиссияға (Тәжиев Е.Б), Алматы қаласы Әкімінің орынбасары А.З Мурзинге жүктелсін.
III сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының кезектен тыс
XII сессиясының төрағасы
III сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының хатшысы

О предложении акима города Алматы Тасмагамбетова И. Н. о выплате жилищной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним в честь шестидесятилетия Победы
Решение внеочередной XII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 28 января 2005 года N 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 1 февраля 2005 года за N 640. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 30.10.2009 N 253
Сноска. Утратило силу решением XXII-й сессии маслихата города Алматы IV созыва от 30.10.2009 N 253.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II " О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 16 ноября 1999 года N 477 " О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социальной защиты населения", Маслихата города Алматы III-го созыва РЕШИЛ:
1. Придавая особую значимость подвигу народа и в честь шестидесятилетия Великой Победы, поддержать предложение акима города Алматы Тасмагамбетова И.Н. о ежемесячной выплате на ежегодной основе жилищной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним.
2. Департаменту занятости и социальных программ города Алматы обеспечить своевременные выплаты жилищной помощи с 1 февраля текущего года.
3. Рекомендовать акиму города Алматы подготовить соответствующие изменения в решение XI-й сессии Маслихата города Алматы III-го созыва от 27 декабря 2004 года "О бюджете города Алматы на 2005 год".
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и здравоохранению (Тажиев Е.Б.), заместителя акима города Алматы Мурзина А.З.
Председатель
внеочередной ХІІ-й сессии
Маслихата города Алматы
ІІІ-го созыва                                 А.Кузнецов
Секретарь
Маслихата города Алматы
III-го созыва                                 Т. Мукашев