2004 жылдың 12 қарашасындағы Алматы қaласы Әкiмдiгiнiң "2004 жылдың 1-ші қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасы бойынша облыстардың, Астана және Алматы қалалары жергілікті атқарушы органдарының Қазақстан Республикасы азаматтарын тұрғын үймен қамтамасыз ету ережесін бекіту жөніндегі" N 923 қаулысын жүзеге асыру шаралары туралы" N 4/928 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 2/258 қаулысы. Алматы қалалық Әділет департаментінде 2005 жылғы 7 маусымда N 661 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 16 қаңтардағы N 1/79 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2007.01.16 N 1/79 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-т. қараңыз).
2005 жылдың 16 ақпанындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2004 жылдың 4 қазанындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің N 1022 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 141-1 және 2005 жылдың 24 ақпанындағы "Алматы қаласы Әкімдігінің қаулылары мен Алматы қаласы Әкімінің шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 1/104, сонымен қатар 2005 жылдың 4 сәуіріндегі Алматы қаласы Әкімдігінің Мемлекеттік мекеме "Алматы қаласының тұрғын үй Басқармасы" Ережесін бекіту туралы" N 2/180 қаулысына сәйкес Алматы қаласы бойынша тұрғын үй қатынастарын бақылау мен мемлекеттік басқару қызметтеріне өкілетті тұрғын үй Басқармасы болғандықтан және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы Департаментінің жойылуына байланысты, Алматы қаласының Әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2004 жылдың 12 қарашасындағы Алматы қаласы Әкiмдiгiнiң "2004 жылдың 1-ші   қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасы бойынша облыстардың, Астана және Алматы қалалары жергілікті атқарушы органдарының Қазақстан Республикасы азаматтарын тұрғын үймен қамтамасыз ету ережесін бекіту жөніндегі" N 923 қаулысын жүзеге асыру шаралары туралы" N 4/928  қаулысына, (Әділет департаментінде 2004 жылдың 7 желтоқсанында N 627 болып тіркелген және 2004 жылдың 14 желтоқсанындағы N 249 "Вечерний Алматы" мен 2004 жылдың 14 желтоқсанындағы N 142 "Алматы ақшамы" газеттерінде басылып шыққан) келесі өзгерістер енгiзілсін:
"Алматы қаласының Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы Департаменті" Мемлекеттік мекемесі", "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы Департаменті", "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы Департаментімен", "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы Департаментіне" деген сөздердің орнына бүкіл мәтін бойынша "Алматы қаласының тұрғын үй Басқармасы" Мемлекеттік мекемесі", "Тұрғын үй Басқармасы", "Алматы қаласының тұрғын үй Басқармасымен", "Тұрғын үй Басқармасына" деп өзгертілсін.

О внесении изменения в постановление Акимата города Алматы от 12 ноября 2004 года N 4/928 "О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года N 923 "Об утверждении Правил реализации местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы гражданам Республики Казахстан жилья, построенного в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы"
Постановление Акимата города Алматы от 10 мая 2005 года N 2/258. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 7 июня 2005 года за N 661. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 16 января 2007 года N 1/79
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 16.01.2007 N 1/79 (порядок введения в действие см. п.5).
Учитывая, что в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2005 года N 141-1 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2004 года N 1022" и постановлением Акимата города Алматы от 24 февраля 2005 года N 1/104 "О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления Акимата города Алматы и решения Акима города Алматы", а также с постановлением Акимата города N 2/180 от 04 апреля 2005 года "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление жилья города Алматы" Управление жилья является государственным органом, уполномоченным на выполнение функций государственного управления и контроля в области жилищных отношений на территории города Алматы, и в связи с ликвидацией Департамента жилищно-коммунального хозяйства города, Акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Акимата города Алматы от 12 ноября 2004 года N 4/928 "О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года N 923 "Об утверждении Правил реализации местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы гражданам Республики Казахстан жилья, построенного в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы, 07 декабря 2004 года, N 627 и опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" от 14 декабря 2004 года, N 249 и "Алматы акшамы" от 14 декабря 2004 года, N 142) следующее изменение:
по всему тексту слова: "Государственное учреждение "Департамент жилищно-коммунального хозяйства города Алматы", "Департамент жилищно-коммунального хозяйства", "Департаментом жилищно-коммунального хозяйства", "Департаменту жилищно-коммунального хозяйства" заменить словами: "Государственное учреждение "Управление жилья по городу Алматы", "Управление жилья", "Управлением жилья по городу Алматы", "Управлению жилья" соответственно.

2. Осы қаулының орындалуын қадағалау Алматы қаласы Әкімінің бірінші орынбасары Я.Заяцқа жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі
Әкімдік хатшысы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя Акима города Алматы Я.Заяц.
Аким города Алматы
Секретарь Акимата