Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 82-ө "Қолданыстағы заңға тәуелдi нормативтiк құқықтық актілерге оларда сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарға жағдай туғызатын нормалардың болуы тұрғысында тексеру жүргiзу жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы" өкімін жүзеге асыру жайындағы шаралар туралы
Алматы қаласы Әкімдігінің 2005 жылғы 26 тамыздағы N 4/546 қаулысы. Алматы қалалық Әділет департаментінде 2005 жылғы 29 қыркүйекте N 671 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 27 маусымдағы N 4/723 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 27 маусымдағы N 4/723 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Премьер - Министрінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 82-ө "Қолданыстағы заңға тәуелді нормативтік құқықтық актілерге оларда сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарға жағдай туғызатын нормалардың болу тұрғысында тексеру жүргізу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы"  өкімін  жүзеге асыру үшін, Алматы қаласының Әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы Әкімдігінің кейбір қаулыларына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Алматы қаласы Әкімдігінің 2004 жылғы 10 ақпандағы N 2/116 "Алматы қаласындағы коммуналдық мемлекеттік мүлікті алып тастау тәртібі жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы"  қаулысына  (Алматы ақшамы мен Вечерний Алматы газеттерінде жарияланған Нормалық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркелудің N ____ реестрінде тіркелген):
Аталған қаулымен бекітілген Алматы қаласындағы коммуналдық мемлекеттік мүлікті алып тастау тәртібі жөніндегі нұсқаулықта:
6 тармақ мынадай редакцияда берілсін: "Мемлекеттік мекемелердің мүлкін алып тастау Алматы қалалық Қаржы департаментінің келісімімен жүзеге асырылады (бұдан әрі-Департамент)";
9 тармақтың 1 абзацы мынадай редакцияда берілсін: "Комиссия, сараптау комиссиясының қорытындысы бойынша, мүлікті қалпына келтіруге және оны одан әрі пайдалануға келмейтінін анықтайды, осы Нұсқаулықтың 5 тармағында белгіленгеніндей, алып тасталған мүліктің кейбір тетіктерін, бөліктерін пайдалану мүмкіншілігін айқындайды, оларды бағалайды, оның алдын ала істен шығуына кінәлі тұлғаларды анықтайды және акт жазады"
2) Алматы қаласы Әкімдігінің 2004 жылғы 12 қарашадағы N 4/928 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі N 923 "Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдары Тұрғын үй құрылысын дамыту мемлекеттік бағдарламасын облыстардың, Астана қаласы мен Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдарының тұрғындарға жүзеге асыру жөніндегі ережесін бекіту туралы"  қаулысына  (Нормалық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркелудің 2004 жылғы 7 желтоқсандағы N 627 реестрінде тіркелген, Алматы ақшамы 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 142 мен Вечерний Алматы 20004 14 желтоқсандағы N 249 газеттерінде жарияланған) Алматы қаласы Әкімдігінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 2/258 қаулысымен енгізілген өзгерістерін қоса: (Нормалық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркелудің 2005 жылғы 7 маусымында N 661 реестрінде тіркелген):
Аталған қаулының қосымшасындағы ипотекалық несиелеу және тұрғын үй құрылысына жинақтау жолымен жүзеге асырылатын тұрғын үйлерді ресімдеу бөлігіндегі:

О мерах по реализации распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан "О создании рабочей группы по проведению ревизии действующих подзаконных нормативных правовых актов на предмет наличия в них норм, создающих условия для коррупционных правонарушений" от 8 апреля 2005 года N 82-р
Постановление Акимата города Алматы от 26 августа 2005 года N 4/546. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 29 сентября 2005 года за N 671. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 27 июня 2007 года N 4/723.
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 27 июня 2007 года N 4/723.
Во исполнение  распоряжения  Премьер-Министра Республики Казахстан «О создании рабочей группы по проведению ревизии действующих подзаконных нормативных правовых актов на предмет наличия в них норм, создающих условия для коррупционных правонарушений» от 8 апреля 2005 года № 82-р, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые постановления акимата города Алматы следующие изменения:
1) В  постановление  акимата города Алматы "Об утверждении Инструкции о порядке списания коммунального государственного имущества города Алматы" от 10 февраля 2004 года N 2/116 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 586 от 2 марта 2004 года, опубликовано в газетах Алматы Акшамы от 20 марта 2004 года N 32 и Вечерний Алматы от 1 апреля 2004 года N 60-61):
В Инструкции о порядке списания коммунального государственного имущества города Алматы, утвержденной указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующей редакции: "Списание имущества государственных предприятий осуществляется по согласованию с Департаментом финансов города Алматы (далее - Департамент)";
абзац первый пункта 9 изложить в следующей редакции: "Комиссия, на основании заключения экспертов, устанавливающих непригодность имущества к восстановлению и дальнейшему использованию, выясняет причины списания, определенные пунктом 5 настоящей Инструкции, определяет возможность использования отдельных узлов, деталей, материалов списываемого имущества, производит их оценку, выявляет лиц, по вине которых произошло преждевременное его выбытие из эксплуатации и составляет акт";
2) В  постановление  акимата города Алматы "О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года N 923 "Об утверждении Правил реализации местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы гражданам жилья, построенного в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" от 12 ноября 2004 года N 4/928 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за  N 627 от 7 декабря 2004 года, опубликовано в газетах Алматы Акшамы от 14 декабря 2004 года N 142 и Вечерний Алматы от 14 декабря 2004 года N 249), с изменениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 10 мая 2005 года N 2/258 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 661 от 7 июня 2005 года):
В Механизме оформления жилищ, реализуемых путем использования систем ипотечного кредитования и жилищных строительных сбережений, утвержденном указанным постановлением:

5 тармақтың 5) тармақшасының күші жойылсын;
8 тармақтың күші жойылсын.
2. Алматы қаласы Әкімдігінің 2002 жылғы 4 сәуірдегі N 2/118 "Алматы қаласының коммуналдық меншігіндегі пайдаланбайтын нысандарды шағын кәсіпкерлікке олардың таңдауы бойынша жалға немесе шағын кәсіпкерліктің одан кейін меншігіне беру үшін сенімді басқаруына беру тәртібі туралы ережені бекіту туралы "  қаулысының  күші жойылды деп танылсын (Нормалық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркелудің 2002 жылғы 14 мамырдағы N 453 реестрінде тіркелген, Вечерний Алматы 2002 жылғы 14 желтоқсандағы N 98 газетінде жарияланған)
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің орынбасары Р.Ш.Шамсутдиновке жүктелсін.
Алматы қаласының
Әкімі                     И.Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы          К.Тәжиева

подпункт 5) пункта 5 исключить;
пункт 8 исключить.
2. Признать утратившим силу  постановление  акимата города Алматы "Об утверждении Правил о порядке предоставления по выбору субъектов малого предпринимательства в аренду или доверительное управление с правом последующей передачи в собственность неиспользуемых объектов коммунальной собственности города Алматы субъектам малого предпринимательства" от 4 апреля 2002 года № 2/218 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 453 от 14 мая 2002 года, опубликовано в газете Вечерний Алматы от 14 декабря 2002 года N 98).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Шамсутдинова Р. Ш.
Аким города Алматы              И. Тасмагамбетов
Секретарь акимата               К. Тажиева