2006 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
IІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының XХ сессиясының 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 219а шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2006 жылы 4 қаңтарда N 690 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 368 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 368 хатымен
"Қазақстан Республикасы Су Кодексінің"  38 бабының  5 тармақшасына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің  454 бабының  1 тармақшасына сәйкес III сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. 2006 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес қайта бекітілсін.
2. ІІІ сайланған Алматы мәслихатының ХХ сессиясының "2006 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 206 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология және төтенше жағдайлар мәселелер жөніндегі тұрақты бақылау комиссиясына (Біртанов А.Б.) және Алматы қаласы бойынша салық комитетінің төрағасы Қ.И. Баеділовке жүктелсін.
ІІІ сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
ХХ сессиясының төрағасы
ІІІ сайланған
Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
ІІІ сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
ХХ сессиясының
2005 жылғы 23 желтоқсандағы
N 219а шешіміне қосымша
2006 жылға арналған Алматы қаласы бойынша
жер үсті көздеріндегі су ресурстарын
пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары
Арнайы су пайдалану түрлері
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызмет,
тиын/текше
метр
Өнеркәсіп, жылу энергетикасын қосқанда,
тиын/текше метр
Ауыл шаруа
шылығы
тиын/текше метр
Су көздерінен су алуды жүзеге асыратын
тоған су шаруашылықтары,
тиын/текше метр
өзен, көл, теңіз бассейндері
1
2
3
4
Балқаш көлі мен өзендердің бассейні

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2006 год
Решение XХ сессии маслихата города Алматы III-го созыва N 219a от 23 декабря 2005 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 4 января 2006 года за N 690. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 13 апреля 2007 года N 368
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 13 апреля 2007 года N 368
В соответствии с подпунктом 5 статьи 38 "Водного  Кодекса  Республики Казахстан" и пункта 1 статьи 454  Кодекса  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ :
1. Переутвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2006 год, согласно приложению.
2. Отменить решение ХХ-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2006 год" от 13 декабря 2005 года N 206.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экологии и чрезвычайных ситуаций (Биртанов А.Б.) и на председателя налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.И.
Председатель
XX-й сессии маслихата города
Алматы III-го созыва                                  Т. Измухамбетов
Секретарь
маслихата города Алматы
III-го созыва                                         Т. Мукашев
Приложение
к решению XХ-й сессии
маслихата города Алматы III-го созыва
от 23 декабря 2005 года N 219a
Ставки платы
за пользование водными ресурсами поверхностных
источников по городу Алматы на 2006 год
Вид специального
водопользования
----------------  Бассейны рек,
озер, морей
Жилищно-
эксплуа-
тационные
и комму-
нальные
услуги,
тиын/куб.м.
Промышлен-
ность,
включая
тепло-
энерге-
тику,
тиын/куб.м
Сель-
ское
хозяй-
ство,
тиын/
куб.м
Прудовые
хозяйства,
осуществля-
ющие забор
из водных
источников,
тиын/куб.м
1
2
3
4
Бассейн рек и озера Балхаш