"2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 28 қарашадағы N 20/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 15 желтоқсанда N 1605 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi  Бюджеттiк кодексiне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 548-П Заңына сәйкес, облыстық мәслихаттың "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жылғы 10 ақпандағы т/н N 1476, 2005 жылғы 21 ақпандағы "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi), облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 148 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 12/2, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жылғы 8 сәуiрдегi т/н N 1572, 2005 жылғы 13 сәуiрдегi "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi) облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы, N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 29 наурыздағы N 13/1, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жылғы 25 сәуiрдегi т/н N 1579, 2005 жылғы 1 мамырдағы "Солтүстiк Қазақстан", 2005 жылғы 2 мамырдағы "Северный Казахстан" газеттерi) 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 12 сәуiрдегi N 14/1 "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жылғы 13 маусымдағы т/н N 1587, 2005 жылғы 20 маусымдағы "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi) облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 12 сәуiрдегi N 15/2, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жылғы 26 шiлдедегi т/н N 1592, 2005 жылғы 26 шiлдедегi "Солтүстiк Қазақстан", 2005 жылғы 1 тамыздағы "Северный Казахстан" газеттерi) облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 12 шiлдедегi N 16/1N 17/1 "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 204 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгертулер енгiзу туралы" (т/н 1596 205 жылғы 7 қыркүйек, 2005 жылғы 21 қыркүйектегi "Солтүстiк Қазақстан", 2005 жылғы 29 қыркүйектегi "Северный Казахстан" газеттерi") 2005 жылғы 26 тамыздағы шешiмдерiмен нақтыланулары ескерiле отырып, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 (2004 жылғы 24 желтоқсандағы т/н N 1436, 2005 жылғы 10 қаңтардағы "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi)(2005 жылғы 3 қараша т/н 1600) 2005 жылғы 19 қазандағы N 19/1 шешімдерімен нақтыланулары ескеріле отырып 2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 (2004 жылғы 24 желтоқсандағы т/н 1436, 2005 жылғы 10 қаңтардағы Солтүстік Қазақстан, Северный Казахстан газеттері) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год"
Решение Северо-Казахстанского маслихата от 28 ноября 2005 года N 20/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 декабря 2005 года за N 1605. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-II, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2004 года N 12/2 "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1436 от 24 декабря 2004 года, 10 января 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан") с учетом его уточнения решениями областного маслихата N 13/1 от 24 января 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1476 от 10 февраля 2005 года, 21 февраля 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан"), N 14/1 от 29 марта 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1572 от 8 апреля 2005 года, 13 апреля 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан"), N 15/2 от 12 апреля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1579 от 25 апреля 2005 года, 1 мая 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", 2 мая 2005 года "Северный Казахстан"), N 16/1 от 27 мая 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1587 от 13 июня 2005 года, 20 июня 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан"), N 17/1 от 12 июля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1592 от 26 июля 2005 года, 1 августа 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", 29 июля 2005 года "Северный Казахстан"), N 18/5 от 26 августа 2005 года "О внесении изменений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1596 от 7 сентября 2005 года, 21 сентября 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", 29 сентября 2005 года "Северный Казахстан"); N 19/1 от 19 октября 2005 года «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата № 12/2 от 21 декабря 2004 года «Об областном бюджете на 2005 год» (Р/г № 1600 от 3 ноября 2005 года) следующие изменения:

287 803
018
Жаңа енгізілген білім беру объектілерін ұстау үшін аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалар) арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
409 009
019
Жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің Интернетке қосылуын және трафикке төлеуді қамтамасыз ету үшін аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалар) арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
58 627
020
Жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріне кітапхана қорын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік комплекстерді сатып алу үшін аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалар) арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
83 853
021
Жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріне линганофондық және мультимедиялық кабинеттер жасау үшін аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалар) арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
51 724
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
596 607
016
Білім беру объектілерін дамыту
596 607
05
Денсаулық сақтау
7 644 764
253
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
6 693 404
001
Денсаулық сақтау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
45 868
004
Бастапқы санитарлық-медициналық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының бағыты бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
3 043 292
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қан, оның компоненттері мен препараттарын өндіру
66 731
006
Ана мен баланы қорғау
42 182
007
Салауатты өмір сүруді насихаттау
3 552
008
Аурулар жеке түрлері бойынша халықты дәрілік заттармен қамтамасыз ету
308 052
009
Айналадағылар үшін қауіп төндіретін және әлеуметтік-елеулі аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1 250 783
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитралық көмек көрсету
1 792 425
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмекті көрсету
126 933
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
7 616
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерге жазылуға тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 970
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
597 346
018
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
11 400
019
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
585 946
269
Облыс мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті  (Басқармасы)
354 014
001
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
176 774
002
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
174 126
003
Індетке қарсы күрес
3 114
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
898 839
256
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)

287 803
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
409 009
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
58 627
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
83 853
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
51 724
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
596 607
016
Развитие объектов образования
596 607
05
Здравоохранение
7 644 764
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
6 693 404
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения
45 868
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
3 043 292
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
66 731
006
Охрана материнства и детства
42 182
007
Пропаганда здорового образа жизни
3 552
008
Обеспечение специализированными продуктами питания и лекарственными средствами населения  по отдельным видам заболеваний
308 052
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
1 250 783
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
1 792 425
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
126 933
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
7 616
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 970
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
597 346
018
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
11 400
019
Развитие  объектов здравоохранения
585 946
269
Департамент (Управление) государственного санитарно-эпидемиологического надзора области
354 014
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
176 774
002
Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения
174 126
003
Борьба с эпидемиями
3 114
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
898 839
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ области