2006 жылы Халық спортының оныншы облыстық ойындарын өткiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 30 желтоқсандағы N 325 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 13 қаңтарда қыркүйектегі N 1611 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148  заңы 27 бабы 1 тармағына 18) тармақшасына, "Дене шынықтыру және спорт туралы Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 490  Заңы 23-1 бабы 2) және 4) тармақшаларына сәйкес, ауылда спорт және дене шынықтыруды дамыту үшiн облыс әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2006 жылы Оныншы облыстық халық спорт ойындары (iлгерiде - Ойындар) келесi кесте бойынша өткiзiлсiн:
16-19 ақпан аралығында Шал ақын ауданы Сергеевка қаласында "Север" қысқы спорт мерекесi;
22-25 маусым аралығында Петропавл қаласында "Надежда" облыстық мүгедектер спартакиадасы;
6-9 шiлде аралығында Тимирязев ауданы Тимирязев селосында "Ақ бидай"жазғы спорт мерекесi;
3-6 тамыз аралығында Жамбыл ауданы Пресновка селосында Ұлттық спорт түрлерiнен облыстық спартакиада.
2. Ойындарға дайындық жүргiзу және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
3. Солтүстiк Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы Ойындарының жарыстарды қолданыстағы регламентке сәйкес өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Аудандар әкiмi спортшыларды сапалы таңдау мақсатында Ойындар бағдарламасына енген спорт түрлерi бойынша аудандық жарыстар өткiзсiн және облыстық жарыстарға аудан құрама командаларының қатысуын қамтамасыз етсiн.
5. Петропавл қаласы, Жамбыл, Тимирязев және Шал ақын аудандарының әкiмi Ойындарды өткiзу орындарын дайындауды, қатысушыларды, өкiмдердi және төрешiлердi тамақтандыру мен орналастыруда қамтамасыз етсiн.
6. Денсаулық сақтау департаментi Ойындарды өткiзу кестесiне сәйкес оларды медициналық қызметiнен қамтамасыз етсiн.
7. Солтүстiк Қазақстан облысының Мәдениет басқармасы Ойындардың салтанатты ашылуы мен жабылуын өткiзу бағдарламасын дайындасын.
8. Ішкi iстер департаментi ойындар өткiзiлетiн, спортшылар, өкiлдер және төрешiлер орналасатын орындарда қоғамдық тәртiптi сақтауды қамтамасыз етсiн.
9. Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментi ойындар өткiзiлетiн орындарда санитарлық-гигиеналық бақылауды қамтамасыз етсiн.

О проведении десятых областных Игр народного спорта в 2006 году
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2005 года N 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 января 2006 года N 1611. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с подпунктом 18 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан о 23 января 2001 году  N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктами 2) и 4) статьи 23-1 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года  N490 "О физической культуре и спорте", в целях развития физической культуры и спорта на селе акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести в 2006 году десятые областные Игры народного спорта (далее - Игры) по следующему графику:
зимний спортивный праздник "Север" в городе Сергеевке района Шал акына в период с 16 по 19 февраля;
областную спартакиаду инвалидов "Надежда" в городе Петропавловске в период с 22 по 25 июня;
летний спортивный праздник "Ак бидай" в селе Тимирязево Тимирязевского района в период с 6 по 9 июля;
областную спартакиаду по национальным видам спорта в селе Пресновка Жамбылского района в период с 3 по 6 августа;
2. Утвердить состав организационного комитета по подготовке и проведению Игр согласно приложению.
3. Управлению физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области обеспечить проведение Игр в соответствии с имеющимся регламентом проведения соревнований.
4. Акимам районов в целях качественного отбора спортсменов провести районные соревнования по видам спорта, вошедшим в программу Игр и обеспечить участие сборных команд районов в областных соревнованиях.
5. Акимам города Петропавловска, Жамбылского, Тимирязевского районов и района Шал акына обеспечить подготовку мест проведения Игр, питания и размещения участников, представителей и судей.
6. Департаменту здравоохранения обеспечить медицинское обслуживание Игр согласно графику их проведения.
7. Управлению культуры Северо-Казахстанской области подготовить программу проведения торжественного открытия и закрытия Игр.
8. Департаменту внутренних дел обеспечить охрану общественного порядка в местах проведения Игр, проживания спортсменов, представителей и судей.
9. Департаменту государственного санитарно-эпидемиологического надзора обеспечить санитарно-гигиенический контроль в местах проведения Игр.

10. Ішкi саясат департаментi ойындардың өткiзiлуiн бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсiн.
11. Қаржы департаментi бекiтiлген күнтiзбелiк жоспарға сәйкес көзделген жоспарлы ассигнациялар көлемiнде Ойындарды дер кезiнде қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
12. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Е.Е.Нұрақаевқа жүктелсiн.
Облыс әкiмi
Облыс әкiмдiгiнiң
2006 жылғы 30 желтоқсандағы
N 325 қаулысына қосымша
2006 жылғы Халық спортының оныншы облыстық
ойындарын дайындау және өткiзу жөнiнде ұйымдастыру
комитетiнiң құрамы
Нұрақаев
Ерiк Есiмұлы
облыс әкiмiнiң орынбасары ұйымдастыру комитетiнiң төрағасы
Дайыров
Аменгелдi Алтайұлы
дене шынықтыру және спорт басқармасының бастығы Төрағаның орынбасары
Комитет мүшелерi:
Әбiлқайыров
Армия Әбiлқайырұлы
ауыл шаруашылығы департаментiнiң бастығы
Бикенев
Рүстем Төлегенұлы
мәдениет басқармасының бастығы
Воронцова
Наталья Геннадьевна
денсаулықты сақтау департаментiнiң бастығы
Ескендiров
Самат Сапарбекұлы
Жамбыл ауданының әкiмi
Зiкiриянов
Төлеген Қабыкенұлы
Тимирязев ауданының әкiмi
Есенев
Қайырғали Қапезұлы
мемлекеттiк санитарлық-эпидимиологиялық қадағалау департаментiнiң бастығы
Колода
Владимир Алексеевич
Шал ақын ауданының әкiмi
Құбаш
Асылбек Сайлыбекұлы
iшкi саясат департаментiнiң бастығы
Құлжанова
Тотықамал Ниязқызы
Петропавл қаласы әкiмiнiң орынбасары
Перепечина
Ольга Валентиновна
қаржы департаментiнiң бастығы
Рыскелдинов
Сағатбек Бектiлеуұлы
экономика департаментiнiң бастығы
Тоқсанбаев
Ысқақ Батайұлы
iшкi iстер департаментi бастығының орынбасары

10. Департаменту внутренней политики обеспечить освещение проведения Игр в средствах массовой информации.
11. Департаменту финансов обеспечить своевременное финансирование Игр согласно утвержденному календарному плану в пределах предусмотренных плановых ассигнований.
12. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуракаева Е.Е.
Аким области
Приложение
К постановлению акимата области
от 30 декабря 2006 года N 325
Состав организационного комитета по подготовке и проведению  десятых областных Игр народного спорта в 2006 году.
Нуракаев
Ерик Есимович
заместитель акима области
председатель оргкомитета
Даиров
Амангельды Алтаевич
начальник управления физической культуры и спорта
Члены комитета
Абулкаиров
Армия Абулкаирович
начальник департамента сельского хозяйства
Бикенев
Рустем Тулегенович
начальник управления культуры
Воронцова
Наталья Геннадьевна
начальник департамента здравоохранения
Ескендиров
Самат Сапарбекович
аким Жамбылского района
Закарьянов
Тулеген Кабыкенович
аким Тимирязевского района
Исенеев
Каиргали Капизович
начальник департамента государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Колода
Владимир Алексеевич
аким района Шал акына
Кубаш
Асылбек Сайлыбекович
начальник департамента внутренней политики
Кульжанова
Тотикамал Ниязовна
заместитель Акима города Петропавловска
Перепечина
Ольга Валентиновна
начальник департамента финансов
Рыскельдинов
Сагатбек Бектилеуович
начальник департамента экономики
Токсанбаев
Искак Батаевич
заместитель начальника департамента внутренних дел