1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Атырау облысы әкімінің 2005 жылғы 21 ақпандағы N 3 шешімі. Атырау облыстық әділет департаментінде 2005 жылғы 1 сәуірде N 2404 тіркелді. ҚР Атырау облысы әділет департаментінің 2006 жылғы 23 мамыр 3-2185/06 хаты негізінде мемлекеттік тіркелуге жатпайды.№
ҚР Атырау облысы әділет департаментінің
2006 жылғы 23 мамыр 3-2185/06 хатынан
үзінді:
Атырау облыстық әділет департаменті ертеде тіркелген нормативтік құқықтық актілеріне қайта тексеріс жүргізілген қорытындысы бойынша және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментінің 2006 жылғы 31 наурыздағы N 4-2-1/и623 хатына сәйкес, Сізге Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 38-бабының талаптарына сәйкес келмейтін тіркелген нормативтік құқықтық актілердің тізімін, "Заң" деректер базасына тиісті жазбаларды енгізу үшін, жолдайды.
Қосымша 2 бетте.
АОӘД бастығы
Қосымша:
15) Атырау облысы әкімінің 2005 жылғы 21 ақпандағы N 3 "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 60 жылдығын  мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" шешімі (Атырау облыстық әділет департаментінде 2005 жылғы 1 сәуірде N 2404 тіркелді)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 қарашадағы N№1173 "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" қаулысын іске асыру мақсатында шешемін:
1. Қоса беріліп отырған 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Атырау қаласының және аудандардың әкімдері 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі тиісті өңірлік жоспарларын бекітсін және Ұлы Отан соғысына қатысушылардың материалдық-тұрмыстық  және әлеуметтік жағдайларына айрықша көңіл бөле отырып, оларды жүзеге асыру жөніндегі жұмысты ұйымдастырсын.
3. 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі комиссия мерейтойдың сапалы және уақтылы өтуі үшін іс-шаралар жоспарының орындалуы жөніндегі жұмысты үйлестіруді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау В.В.Супрунға - облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
Облыс әкімі
Облыс әкімінің
2005 жылғы шешіміне қосымша
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
п/п
Іс-шаралар
Орындалуына жауаптылар
Орындалу мерзімі
1941-1945
жылдардағы Ұлы
Отан соғысындағы
Жеңістің 60
жылдығы мерекелік медалі тапсырылатын
азаматтардың саны мен санатын
айқындау
Аудандар және Атырау қаласы әкімдері, Атырау облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті, Мемлекеттік
зейнетақы төлеу
орталығының Атырау
облыстық филиалы (келісім
бойынша), Атырау облысының
қорғаныс істері жөніндегі
департаменті (келісім бойынша), Атырау облысының ішкі істер
басқармасы (келісім бойынша)
2005 жылғы
ақпан
2
Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен
мүгедектеріне
бір жолғы
материалдың
көмек төлеуге
материалдарды
уақтылы дайындау
Атырау облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және
әлеуметтік бағдарламалар
департаменті, Атырау облысы экономика және
бюджеттік жоспарлау
департаменті
2005 жылы
ІІ тоқсан
3
Жергілікті
бюджет есебінен
бір жолғы
әлеуметтік көмек
көрсету:
- Ұлы Отан
соғысының
қатысушылары мен
мүгедектеріне,
- Ұлы Отан
соғысы
жылдарында қаза
тапқан
жауынгерлердің
(қайтыс болған,
із-түссіз
жоғалып кеткен)
екінші рет
некеге отырмаған
жесірлеріне,
-«Ерлік еңбегі
үшін» медалімен
наградталған тыл
еңбеккерлеріне,
- Ұлы Отан
соғысы
жылдарында 6
айдан кем емес
жұмыс жасаған
тыл еңбеккер-
леріне
Аудандар және Атырау қаласы әкімдері, Атырау облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті
2005 жылғы сәуір
4
Астана және Москва қалаларында өтетін 1941-1945 жылдардағы Ұлы
Отан соғысындағы
Жеңістің 60 жылдығын мерекелеуге арналған парадқа
облыстан қатысатын делегацияның
тізімдерін жасау
Облыс әкімі аппаратының
үйымдастыру-инспекторлық
бөлімі
2005 жылғы наурыз-сәуір
5
Астана, Москва
қалаларында өтетін Ұлы Жеңістің мерекелік шараларына қатысатын облыс
делегациясын
теміржол және
әуе көліктеріне
билеттерді брондау мен сатып алуды,
медициналық қызметкерлерді алып жүруін қамтамасыз етуді ұйымдастыру
Облыс әкімі аппаратының
ұйымдастыру-инспекторлық
бөлімі, Атырау облыстық
денсаулық сақтау департаменті, Қазақстан темір жолы»Ұлттық
компаниясы Акционерлік
қоғамының Батыс аймақтағы өкілдігі (келісім бойынша), Отырар тревел Авиаагенттігі
(келісім бойынша)
2005 жылғы

Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов
Решение Акима Атырауского области от 21 февраля 2005 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 апреля 2005 года за N 2404. Не подлежит гос.регистрации - письмо ДЮ Атырауской области N 3-2185/06 от 23.05.2006 г.
Извлечение из письма N 3-2185/06 от 23 мая 2006г.
"Согласно заключения, проведенной повторной юридической экспертизы департаментом юстиции Атырауской области и письма ДРНПА Министерства юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 44-2-1/и623 направляется список ранее зарегистрированных нормативно-правовых актов, не отвечающие требованиям статьи 38 Закона "Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", и, следовательно, не подлежащие государственной регистрации для внесения соответствующей записи в Базу Данных "Закон".
Приложение на 2 листах.
Начальник ДЮ
15) Решение Акима Атырауского области от 21 февраля 2005 года N 3 "Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 апреля 2005 года за N 2404.)
В целях реализации Постановления Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 1173 "Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов":
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов.
2. Акимам город Атырау и районов утвердить соответствующие региональные планы по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов и организовать работу по их осуществлению, уделяя особое внимание материально-бытовым и социальным условиям, состоянию здоровья участников Великой Отечественной войны.
3. Комиссии по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов обеспечить координацию работы по выполнению плана мероприятий для своевременного и качественного проведения юбилея.
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на Супруна В.В. - первого заместителя акима области.
Аким области
Приложение
к  решению акима области
от 21 февраля 2005 года N 3
План мероприятий по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов
Мероприятия
Ответственные за исполнение
Срок исполнения
1
Определить численность и категории граждан, которым будет вручена юбилейная медаль "60 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов"
Акимы районов и города Атырау,
Департамент координации занятости и социальных программ Атырауской области, Атырауский
областной филиал Государствен ного центра по выплате пенсий (по согласованию), Департамент по делам обороны Атырауской области (по согласованию),
Управление внутренних дел Атырауской области (по согласованию)
Февраль
2005 года
2
Своевременно подготовить материалы к выплате единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
Департамент координации занятости и социальных программ Атырауской области, Департамент экономики и бюджетного планирования Атырауской области
II квартал
2005 года
3
Оказать единовременную социальную помощь за счет средств местного бюджета:
- инвалидам и участникам Великой Отечественной войны,
- вдовам, не вступившим в повторный брак, погибших (умерших, пропавших без вести) в годы Великой Отечественной войны,
- труженикам тыла, награжденным медалью "За доблестный труд",
- труженикам тыла, проработавшим не менее 6 месяцев в годы Великой Отечественной войны
Акимы районов и города Атырау
Департамент координации занятости и социальных программ Атырауской области
Апрель 2005года
4
Составить списки делегации
от области для участия в параде, посвященном празднованию 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне  1941-1945 годов в городах Астане и Москве
Организационно-инспекторский отдел аппарата акима Атырауской области
Март-апрель2005 года
5
Организовать бронирование и приобретение билетов на железнодорожный и воздушный транспорт для делегации области, участвующей в торжествах юбилея Победы в городах Астане и Москве, обеспечивая сопровождение медицинскими работниками
Организационно-инспекторский отдел аппарата акима Атырауской области, Департамент здравоохра нения Атырауской области,
Представительство Акционерного общества Национальная компания "Казахстан Темир Жолы" по Западному региону (по согласованию), Авиаагентство "Отырар тревел" (по согласованию)

5-10 мамыр
6
Астана, Москва қалаларындағы
парадқа қатысушылар үшін
арнайы киім үлгісінің толық
жинағына тапсырыс беру
Атырау облысың мәдениет бөлімі
2005 жылғы сәуір
7
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысына
қатысушылардың материалдық-тұрмыстық және әлеуметтік жағдайларын жақсарту бойыншақосымша шаралар алу
Аудандар және Атырау қаласы әкімдері
2005 жыл бойына
8
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен
қатысушыларына
облыстық медициналық ұйымдарында медициналық тексеру, сауықтыру мен оларды емдеуді ұйымдастырылуын
бақылауды күшейту
Аудандар әкімдері, Атырау облыстық денсаулық сақтау
департаменті
2005 жыл бойына
9
Ұлы Отан соғысына
қатысушылардың жерленген жерлерін
көріктендіруді, Отан қорғаушылардың
ескерткіштерін жөндеу мен жаңғыртуды
жүргізу
Аудандар және Атырау қаласы әкімдері, Атырау облысы мәдениет бөлімі, Атырау облыстық тарихи-мәдени мұраны қорғау инспекциясы Коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорны
2005 жылғы
10 сәуірге дейін
10
Ұлы Отан соғысының
ардагерлеріне табыстау үшін Жеңістің 60 жылдығына арналған естелік кәдесыйлар мен баспа өнімдерін
дайындау
Атырау облыстық ішкі саясат департаменті, Атырау-Ақпарат Коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорны, Атырау облысы мәдениет бөлімі
2005 жылғы
наурыз-сәуір
11
Ұлы Отан соғысының
қатысушылары туралы Естелік кітабын шығару жөніндегі
құжаттарды дайындау
Атырау облыстық ішкі саясат департаменті, Атырау-Ақпарат Коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорны, Атырау облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті (келісім бойынша), Атырау облыстық Соғыс және еңбек ардагерлері кеңесі (келісім бойынша)
2005 жылғы сәуір
12
Ұлы Отан соғысы туралы атыраулық шығармашылардың, жазушылардың естеліктерін, сонымен қатар облыстық Соғыс және еңбек ардагерлері кеңесінің жұмысы туралы кітап серияларын шығаруды
ұйымдастыру
Демеушілік көмек
Жыл бойына
13
Халық қаһарманы Х.Доспанованың өмірі мен қызметі туралы деректі фильм шығару
Демеушілік көмек
Жыл бойына
14
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу
жөніндегі іс-шараларды бұқаралық ақпарат
құралдарында кеңінен
жариялауды қамтамасыз ету
Аудандар және Атырау қаласы әкімдері, Атырау облыстық ішкі саясат департаменті
үнемі
15
Облыстық телеканалдарында
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы
оқиғаларға арналған
фильмдерді көрсетуді
ұйымдастыру
Атырау облыстық ішкі саясат департаменті, Атырау облысы мәдениет бөлімі
2005 жылғы наурыз-мамыр
16
Облыс суретшілерінің
1941-1945 жылдардағы ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 60 жылдығына арналған көрмесін ұйымдастыру
Атырау облысы мәдениет бөлімі
2005 жылғы мамыр
17
Оқушы жастар арасында Елім менің әскери-партиоттық әндер фестивалін ұйымдастыру
Атырау облысы білім беру департаменті, Атырау облысы мәдениет бөлімі

5-10 мая
2005 года
6
Заказать полный комплект специальной формы одежды для участников парада в городах Астана, Москва
Отдел культуры Атырауской области
Апрель 2005года
7
Принять дополнительные меры по улучшению материально-бытовых и социальных условий жизни участников Великой Отечественной войны 1941-1945 годов
Акимы районов и города Атырау
В течение
2005 года
8
Усилить контроль за организацией медицинского обслуживания, лечением и оздоровлением инвалидов и участников Великой Отечественной войны в медицинских организациях области
Акимы районов, Департамент здравоохранения Атырауской области
В течение
2005 года
9
Провести благоустройство воинских захоронений участников Великой Отечественной войны, ремонт и реставрацию памятников Защитникам Отечества
Акимы районов и города Атырау,
Отдел культуры Атырауской области, Коммунальное государственное казенное предприятие "Инспекция по охране памятников и культурных наследий Атырауской области"
До 10
апреля
2005 года
10
Изготовить памятные сувениры и печатную продукцию, посвященную 60-летию Победы для вручения ветеранам Великой Отечественной войны
Департамент внутренней политики Атырауской области,Коммунальное государственное предприятие "Атырау-Акпарат", Отдел культуры Атырауской области
Март-апрель2005 года
11
Подготовить материалы для издания Книги Памяти об участниках Великой Отечественной войны
Департамент внутренней политики Атырауской области, Коммунальное государственное предприятие "Атырау-Акпарат", Департамент по делам обороны Атырауской области (по согласованию), Совет ветеранов войны и труда Атырауской области (по согласованию)
Апрель 2005года
12
Организовать издание серии книг о Великой Отечественной войне атырауских публицистов, писателей, воспоминаний фронтовиков, а также о работе областного Совета ветеранов войны и труда
Спонсорская помощь
В течение
года
13
Выпуск документального фильма о жизни и деятельности "Халык кахарманы"»Х.Доспановой
Спонсорская помощь
В течение года
14
Обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации мероприятий по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов
Акимы районов и города Атырау, Департамент внутренней политики Атырауской области
Постоянно
15
Организовать на
телеканалах области показ фильмов, посвященных событиям Великой Отечественной войны 1941-1945 годов
Департамент внутренней политики Атырауской области, Отдел культуры Атырауской области
Март-май
2005 года
16
Организовать выставку художников области, посвященную 60-годовщине Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов
Отдел культуры Атырауской области
Май
2005 года
17
Организовать фестиваль военно-патриотической песни "Елім менін" среди учащейся молодежи
Департамент образования Атырауской области, Отдел культуры Атырауской области

2005 жылғы 28-29 наурыз
18
Оқу орындары мен елді мекендерде Жеңіс күніне ұштастырылған
тәрбиелік-насихаттық, мәдени-ойын-сауық және бұқаралық-спорт-
тық іс-шараларды өткізу, осы мақсатта, Халық қақарманы»Х. Доспанова, Кеңес Одағының батырларын еске алуға арналған республикалық турнирлер өткізу
Аудандар жәәне Атырау қаласы әкімдері, Атырау облысы білім беру департамені, Атырау облысы дене шынықтыру және спорт бөлімі
2005 жылғы наурыз-мамыр
19
Ұлы Отан соғысы жылдарында Совет Одағының батыры атағымен марапатталған атыраулықтардың және Халық қаhарманы Х.Доспанованың мерейтой күндерін атап өтуге арналған
шараларды ұйымдастыру және өткізу
Аудандар және Атырау қаласы әкімдері, Атырау облысы білім беру департаменті
2005 жыл бойына
20
әскери-патриоттықклубтардың Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 60 жылдығына арналған өңірлік слетін өткізу
Атырау облысы білім беру департаменті
2005 жылғы мамыр
21
Х. Доспанованың "Халық қаһарманы" атын насихаттау мақсатында, Атырау облысында және тұрғылықты жері бойынша шаралар ұйымдастыру
Атырау облыстық ішкі саясат департаменті, Атырау облысы білім беру департаменті, Атырау облысы мәдениет бөлімі
2005 жылғы
25-30 сәуір
22
Соғыс батырларының атымен аталатын көшелердің, мектеп алаңдардың мерекелерін ұйымдастыру бойынша жұмыс жүргізуді ұсыну
Аудандар және Атырау қаласы әкімдері, Атырау облыстық Соғыс және еңбек ардагерлері кеңесі (келісім бойынша)
2005 ж. сәуір-
мамыр
23
"Сөнбейтін Жеңіс жарығы" атты фотокітаптар сатып алу
Демеушілік көмек
2005 жылғы сәуір
24
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 60 жылдығына арналған салтанатты
жиналыстар өткізу, соғыс ардагерлері мен еңбек ұжымдарындағы тыл
еңбеккерлерін мемлекеттік наградалар, 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 60 жылдығы» мерекелік медальдарымен құрметтеу, естелік кәдесыйлар мен сыйлықтарды табыстай отырып, ұлығылау
Аудандар және Атырау қаласы әкімдері, Атырау облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті, Атырау облыстық ішкі саясат депаратаменті, Атырау облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті (келісім бойынша), Атырау облыстық денсаулық сақтау департаменті, Атырау облысы мәдениет бөлімі
2005 жылғы
6 мамыр
25
Аудандар делегацияларын және мерейтой салтанатына
қатысушыларға қызмет көрсетуді және шараларды өткізуді, кәсіпорын, ұйым және мекемелердің өкілдеріне бекітіп беру
Облыс әкімі аппаратының ұйымдастыру-инспекторлық бөлімі
2005 жылғы сәуір
26
Аудандардан келген делегацияларды күтіп алуды және орналастыруды, көлікпен қамтамасыз етуді ұйымдастыру
Облыс әкімі аппаратының
ұйымдастыру-инспекторлық бөлімі, "Атырау облысы әкімі аппаратының шаруашылық басқармасы" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2005 жылғы мамыр
27
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 60 жылдығын
мерекелеу құрметіне Мұнайшы стадионында театрланған көрініс және республикаға,облысқа танымал атақты орындаушылардың қатысуымен гала-концерт ұйымдастыру
Атырау қаласы әкімі, Атырау облысы мәдениет бөлімі
2005 жылғы 6 мамыр
28
Жергілікті гарнизон әскерлерінің және құқықтық құрылымдарының парадын, соғыс ардагерлері мен тыл
еңбеккерлерінің мерекелік шеруін өткізу
Атырау қаласы әкімі, Атырау облысы мәдениет бөлімі, Атырау облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті (келісім бойынша), Атырау облысының ішкі істер басқармасы (келісім бойынша)
2005 жылғы 9 мамыр
29
Мәңгілік алауға гүл дестелерін қою, мерекелік от шашу
Атырау қаласы әкімі, Атырау облыстық ішкі саясат департаменті, Атырау облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті (келісім бойынша), Атырау облысы мәдениет бөлімі, Атырау облысының ішкі істер басқармасы (келісім бойынша)
2005 жылғы 9 мамыр
30
Жеңістің 60-жылдығына арналған, ипподромда ат-спорты жарыстарын өткізу
Ауыл шаруашылығы департаменті, Атырау облысы дене тәрбиесі және спорт бөлімі, Демеушілік көмек

28-29 марта 2005 года
18
В учебных заведениях и населенных пунктах провести воспитательно- пропагандистские, культурно-развлекательные и спортивно-массовые мероприятия, приуроченные ко Дню Победы; республиканские турниры, посвященные памяти Героев Советского Союза, "Халык кахарманы" Х.Доспановой
Акимы районов и города Атырау, Департамент образования Атырауской области, Отдел физической культуры и спорта Атырауской области
Март-май
2005 года
19
Организовать и провести мероприятия, посвященные празднованию юбилейных дат атырауцев, которым в годы Великой Отечественной войны присвоено звание "Герой Советского Союза", и "Халык кахарманы" Х.Доспановой
Акимы районов и города Атырау,
Департамент образования Атырауской области
В течение
2005 года
20
Провести региональный слет военно- патриотических клубов, посвященный 60-летию Победы в Великой Отечественной войне
Департамент образования Атырауской области
Май 2005
года
21
Организовать мероприятия с целью пропаганды имени "Халык кахарманы" Х.Доспановой в Атырауской области и по месту проживания
Департамент внутренней политики Атырауской области, Департамент образования Атырауской области,
Отдел культуры Атырауской области
25-30 апреля 2005 года
22
Рекомендовать провести работу по организации праздников улиц, школ, площадей, носящих имена героев войны
Акимы районов и города Атырау, Совет ветеранов войны и труда Атырауской области (по согласованию)
Апрель-май
2005 года
23
Приобрести фотокниги  "Немеркнущий свет Победы"
Спонсорская помощь
Апрель 2005года
24
Провести торжественные собрания, посвященные 60-летию Победы в Великой Отечественной войне, чествования ветеранов войны и тружеников тыла  в трудовых коллективах с вручением государственных наград, юбилейных медалей "60 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941- 1945 годов", памятных сувениров и подарков
Акимы районов и города Атырау, Департамент координации занятости и социальных программ Атырауской области, Департамент внутренней политики Атырауской области, Департамент по делам обороны Атырауской области (по согласованию), Департамент здравоохранения Атырауской области, Отдел культуры Атырауской области
6 мая 2005 года
25
Закрепить за делегациями районов и участниками юбилейных торжеств представителей предприятий, организаций и учреждений, обеспечивающих обслуживание делегаций и проведение мероприятий
Организационно-инспекторский отдел аппарата акима Атырауской области
Апрель 2005года
26
Организовать встречу и размещение делегаций из районов, транспортное обслуживание
Организационно-инспекторский отдел аппарата акима Атырауской области, Коммунальное государственное казенное предприятие "Хозяйственное управление аппарата акима области"
Май 2005 года
27
Организовать театрализованное представление и гала-концерт на стадионе "Мунайшы" с участием известных коллективов и исполнителей республики, области в честь празднования 60-летия Великой Победы
Аким города Атырау Отдел культуры Атырауской области
6 мая 2005 года
28
Провести парад войск местного гарнизона и силовых структур, праздничное шествие ветеранов войны и тружеников тыла
Аким города Атырау, Департамент по делам обороны Атырауской области (по согласованию), Отдел культуры Атырауской области, Управление внутренних дел Атырауской области (по согласованию)
9 мая 2005 года
29
Провести возложение венков к Вечному огню, праздничный фейерверк
Аким города Атырау, Департамент
внутренней политики Атырауской области, Департамент по делам обороны Атырауской области (по согласованию), Отдел культуры Атырауской области, Управление внутренних дел Атырауской области (по согласованию)
9 мая 2005 года
30
Провести на ипподроме конно-спортивные состязания, посвященные 60-летию Победы
Департамент сельского хозяйства Атырауской области, Отдел физической культуры и спорта Атырауской области, Спонсорская помощь