Облыс әкімиятының 2002 жылғы 2 қазандағы N 251 "Облыстың ауыл шаруашылығы ұйымдарының банкроттыққа ұшырау жағдайларындағы уәкілетті орган туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2005 жылғы 28 сәуірдегі N 152 қаулысы. Атырау облыстық әділет Департаментінде 2005 жылғы 16 мамырда N 2422 тіркелді ҚР Атырау облысы әділет департаментінің 2006 жылғы 23 мамыр 3-2185/06 хаты негізінде мемлекеттік тіркелуге жатпайды.№
ҚР Атырау облысы әділет департаментінің
2006 жылғы 23 мамыр 3-2185/06 хатынан
үзінді:
Атырау облыстық әділет департаменті ертеде тіркелген нормативтік құқықтық актілеріне қайта тексеріс жүргізілген қорытындысы бойынша және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментінің 2006 жылғы 31 наурыздағы N 4-2-1/и623 хатына сәйкес, Сізге Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 38-бабының талаптарына сәйкес келмейтін тіркелген нормативтік құқықтық актілердің тізімін, "Заң" деректер базасына тиісті жазбаларды енгізу үшін, жолдайды.
Қосымша 1 бетте.
АОӘД бастығы
Қосымша:
...
6) Атырау облыстық әкімиятының 2005 жылғы 28 сәуірдегі N 152 "Облыс әкімиятының 2002 жылғы 2 қазандағы N 251 "Облыстың ауыл шаруашылығы ұйымдарының банкроттыққа ұшырау жағдайларындағы уәкілетті орган туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Атырау облыстық әділет департаментінде 2005 жылғы 16 мамырда N 2422 тіркелді)
...
Облыс әкімиятының 2004 жылғы 10 желтоқсандағы N№245 "Атырау облысының мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру туралы" қаулысына сәйкес облыс әкімияты қаулы етеді :
Облыс әкімиятының 2002 жылғы 2 қазандағы N№251 "Облыстық ауыл
шаруашылығы ұйымдарының банкроттыққа ұшырау жағдайларындағы уәкілетті орган туралы"  қаулысына  келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы" сөздері "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы департаменті" сөздерімен ауыстырылсын.
Облыс әкімі

О внесении изменения в постановление акимата области от 2 октября 2002 года 251 "Об уполномоченном органе в случаях банкротства сельскохозяйственных организаций области"
Постановление Атырауского областного Акимата от 28 апреля 2005 года N 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 мая 2005 года N 2422. Не подлежит гос.регистрации - письмо ДЮ Атырауской области N 3-2185/06 от 23.05.2006 г.
Извлечение из письма N 3-2185/06 от 23 мая 2006 г.
"Согласно заключения, проведенной повторной юридической экспертизы департаментом юстиции Атырауской области и письма ДРНПА Министерства юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 44-2-1/и623 направляется список ранее зарегистрированных нормативно-правовых актов, не отвечающие требованиям статьи 38 Закона "Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", и, следовательно, не подлежащие государственной регистрации для внесения соответствующей записи в Базу Данных "Закон"
Приложение на 2 листах.
Начальник ДЮ
...
6) Постановление Атырауского областного Акимата от 28 апреля 2005 года N 152 "О внесении изменения в постановление акимата области от 2 октября 2002 года 251 "Об уполномоченном органе в случаях банкротства сельскохозяйственных организаций области" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 мая 2005 года N 2422.)
...
В соответствии с постановлением акимата области от 10 декабря 2004 года N 245 "О совершенствовании системы государственного управления Атырауской области", акимат области постановляет :
Внести в  постановление  акимата области от 2 октября 2002 года N 251 "Об уполномоченном органе в случаях банкротства сельскохозяйственных организации области" следующее изменение:
в 1 пункте слова "областное управление сельского хозяйства" заменить словами "Департамент сельского хозяйства Атырауской области".
Аким области