Облыс әкімиятының 2002 жылғы 17 қаңтардағы N 84 "Облысқа айрықша сіңірген еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету тәртібін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2005 жылғы 8 шілдедегі N 220 қаулысы. Атырау облыстық әділет Департаментінде 2005 жылғы 28 шілдеде N 2436 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкiмдігінің 2011 жылғы 4 қазандағы N 288 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкiмдігінің 2011.10.04 N 288 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 53-бабына сәйкес облыс әкімияты қаулы етеді:
1. Облыс әкімиятының 2002 жылғы 17 қаңтардағы N№84 "Облысқа айрықша сіңірген еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету тәртібін бекіту туралы" қаулысына (Атырау облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 28 ақпанда N№806 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының 2-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Атырау қаласы және аудандар әкімдері осы қаулымен бекітілген
тәртіпке сәйкес әлеуметтік көмектің тағайындалуы мен төленуін қамтамасыз етсін";
қаулының 3-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының қосымшасында:
бүкіл мәтін бойынша "еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау органдары»және еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау департаменті" деген сөздер "жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар органдары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"облыстық қаржы басқармасы", "облыстық бюджетте", "облыс бойынша" деген сөздер "жергілікті қаржы органдары", "жергілікті бюджетте", "қала, аудан бойынша"»деген сөздермен ауыстырылсын;"
11-тармақ алынып тасталсын;
13-тармақтағы "өтінімі бойынша" деген сөздер "қаржыландыру жоспары негізінде" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Облыс әкімиятының 2005 жылғы 23 мамырдағы № 178 "Атырау облысы әкімиятының 2002 жылғы 17 қаңтардағы № 84 "Облысқа айрықша сіңірген еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету тәртібін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары
Б. Рысқалиевқа жүктелсін.
Облыс әкімі

О внесении изменений в постановление акимата области от 17 января 2002 года N 84 "Об утверждении Порядка оказания социальной помощи лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед областью"
Постановление Атырауского областного Акимата от 8 июля 2005 года N 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области от 28 июля 2005 года за N 2436. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 4 октября 2011 года N 288.
Сноска. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 04.10.2011 N 288.
В соответствии со статьей 53 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан акимат области постановляет:
1. Внести в постановление акимата области от 17 января 2002 года № 84 "Об утверждении Порядка оказания социальной помощи лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед областью"»(зарегистрировано в Управлении юстиции Атырауской области 28 февраля 2002 года за № 806) следующие изменения:
пункт 2 постановления изложить в следующей редакции:
"Акимам города Атырау и районов обеспечить назначение и выплату социальной помощи в соответствии с Порядком, утвержденным настоящим постановлением";
пункт 3 постановления исключить;
в приложении к указанному постановлению:
по всему тексту слова "органы труда, занятости и социальной защиты населения" и "департамент труда, занятости и социальной защиты населения" заменить словами "органы занятости и социальных программ";
слова "областное финансовое управление", "в областном бюджете", "по области" заменить словами "местные финансовые органы", "в местном бюджете", "по городу, району";
пункт 11 исключить;
в пункте 13 слова "на основании заявок" заменить словами "на основании плана финансирования".
2. Отменить постановление акимата области N№178 от 23 мая 2005 года "О внесении изменений в постановление акимата области от 17 января 2002 года N№84 "Об утверждении Порядка оказания социальной помощи лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед областью".
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Рыскалиева Б.
Аким области