"Орманды пайдалануға арналған төлемақы ставкалары туралы" 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 9/118-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
III шақырылған Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының XIII сессиясының 2005 жылғы 18 қазандағы N 13/196-III шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 29 қазанда N 2399 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/226-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО мәслихатының 2009.12.21 № 17/226-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасы Орман кодексінің  14,   88,   105 -баптарына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің  470 473 -баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  6-бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Орманды пайдалануға арналған төлемақы ставкалары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 9/118-ІІІ (2004 жылғы 28 желтоқсандағы мемлекеттік тіркеу N 2095, "Дидар" газетінің 2005 жылғы 08 қаңтардағы N 2-3, "Рудный Алтай" газетінің 2005 жылғы 8 қаңтардағы N 3-4 сандарында жарияланған)  шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-қосымшадағы 5-тарау "Балұясы мен омарталарды орналастыру" мынадай редакцияда жазылсын:
5. Балұясы мен омарталарды орналастыру
Орманды қысқа мерзімді пайдалану кезінде балұяны орналастыру
100 кв.м
44
Орманды ұзақ мерзімді пайдалану кезінде омарталарды орналастыру
га
4350
2. Осы шешім Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Сессияның төрағасы
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы

О внесении изменений в решение от 22 декабря 2004 года N 9/118-III "О ставках платы за лесные пользования"
Решение XIII сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата III созыва от 18 октября 2005 года N 13/196-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 октября 2005 года за N 2399. Утратило силу решением ВКО маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/226-IV
Сноска. Утратило силу решением ВКО маслихата от 21.12.2009 года № 17/226-IV.
В соответствии со  статьями 14 88,   105 Лесного кодекса Республики Казахстан, статьями  470 473 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет",  статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "О ставках платы за лесные пользования" от 22 декабря 2004 года N 9/118-III (регистрационный N 2095, опубликовано в газетах "Дидар" от 8 января 2005 года N 2-3, "Рудный Алтай" от 8 января 2005 года N 3-4) следующие изменения:
В приложении 2 к указанному решению раздел 5 "Размещение ульев и пасек" изложить в следующей редакции:
5. Размещение ульев и пасек
Размещение ульев при краткосрочном лесопользовании
100 кв.м
44
Размещение пасек при долгосрочном лесопользовании
га
4350
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области.
Председатель сессии
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата