Темір жол көлігінің әлеуметтік маңызды ауданаралық қатынастарын анықтау туралы
Бірлескен Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 18 қарашадағы N 381 қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 1 ақпандағы N 16/222-III шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 15 ақпанда N 2414 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 08 желтоқсандағы № 34/401-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.12.08 № 34/401-IV шешімімен.
"Темір жол көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабының 30-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙДЫ және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Темір жол көлігінің әлеуметтік маңызды ауданаралық қатынастары Защита - Лениногор, Защита - Зырян, Защита - Серебрянск болып анықталсын.
Облыс әкімі
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы

Об определении социально значимых межрайонных сообщений железнодорожным транспортом
Совместное постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 ноября 2005 года N 381 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 1 февраля 2006 года N 16/222-III. Зарегистрировано департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 февраля 2006 года за N 2414. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 08 декабря 2011 года № 34/401-IV
Сноска. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 08.12.2011 № 34/401-IV.
В соответствии с подпунктом 30-1) статьи 1 Закона Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте", подпунктом 13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить социально значимые межрайонные сообщения железнодорожным транспортом: Защита - Лениногорск, Защита - Зыряновск, Защита - Серебрянск.
Аким области
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата