Облыстық кейбір ауылдық елді мекендерінің қайта атауы туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 22 қазандағы N 22-3 бірлесткен шешімі мен Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2005 жылғы 6 қыркүйектегі N 293 қаулысы. Батыс Қазақстан облыстық Әділет департаментінде 2005 жылғы 9 қарашада N 2946 тіркелген.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, Бөкейордасы және Казталовка аудандарының жергілікті атқарушы және өкілетті органдарының бірлескен шешімдері мен ұсыныстарына сәйкес, облыстық ономастикалық комиссия мәжілісінің 2004 жылғы 1 қазандағы N 1-1, 2005 жылғы 6 шілдедегі N 1-2 қорытындысының есепке ала отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкімдігі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыс Қазақстан облысының кейбір ауылдық елді мекендерінің атаулары қайта аталсын:
Бөкейордасы ауданы бойынша:
Искра ауылдық округіндегі Искра ауылы Ұялы ауылы деп;
Искра ауылдық округі Ұялы ауылдық округі деп;
Казталовка ауданы бойынша:
Мирон ауылдық округіндегі Богатырев ауылы Болашақ ауылы деп;
Мирон ауылдық округі Болашақ ауылдық округі деп.
2. Осы шешім Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден кейін күшіне енеді.
Сессия төрағасы                  Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы

О переименовании некоторых сельских населенных пунктов области
Совместное решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 октября 2005 года N 22-3 и постановление акимата Западно-Казахстанской области от 6 сентября 2005 года N 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 ноября 2005 года за N 2946.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", согласно предложениям и совместным решениям местных исполнительных и представительных органов Бокейординского и Казталовского районов, учитывая заключения заседаний областной ономастической комиссии от 1 октября 2004 года N 1-1, от 6 июля 2005 года N 1-2 областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1.Переименовать некоторые сельские населенные пункты Западно-Казахстанской области:
по Бокейординскому району:
село Искра Искринского сельского округа в село Уялы;
Искринский сельский округ в Уялинский сельский округ;
по Казталовскому району:
село Богатырево Мироновского сельского округа в село Болашак;
Мироновский сельский округ в Болашакский сельский округ.
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
Председатель сессии              Аким области
Секретарь облмаслихата