Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 3 мамырдағы № 149 "Халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 6 желтоқсандағы № 399 қаулысы. Батыс Қазақстан облыстық Әділет департаментінде 2005 жылғы 13 желтоқсанда № 2950 тіркелген. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2009 жылғы 30 наурыздағы № 89 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2009.03.30 № 89 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 3 мамырдағы № 149 "Халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына (тіркеу № 2930, 2005 жылғы 28 мамырдағы № 62 облыстық "Орал өңірі" мен "Приуралье" газеттерінде жарияланған) төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген халықтың нысаналы топтарындағы жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесінде:
2-інші бөлімдегі 8-інші тармақ алынып тасталсын.
Облыс әкімі Н.Әшімов

О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 мая 2005 года № 149 "О мерах по организации социальных рабочих мест для целевых групп населения"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2005 года № 399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 декабря 2005 года за № 2950. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 30 марта 2009 года № 89.
Cноска. Утратило силу - Постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 30.03.2009 № 89.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", "О нормативных правовых актах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 мая 2005 года № 149 "О мерах по организации социальных рабочих мест для целевых групп населения" (регистрационный № 2930, опубликовано в областных газетах "Орал өңірі" и "Приуралье" от 28 мая 2005 года № 62) следующее изменение:
в Правилах организации и финансирования социальных рабочих мест для трудоустройства безработных граждан из целевых групп населения, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 2 пункт 8 исключить.
Аким области Н.Ашимов