Қазақстан Республикасы әуе жолдарында жолаушыларды, багаж бен жүктi тасымалдау Ережелерiн бекiту туралы Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Азаматтық авиация комитетi төрағасының 2003 жылғы 25 сәуiрдегi N 182 бұйрығына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитеті Төрағасының 2006 жылғы 4 қаңтардағы N 2 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2006 жылғы 17 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4018. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрінің 2010 жылғы 7 қазандағы N 448 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 2010.10.07 N 448 (ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының әуе жолдарында жолаушыларды, багажды және жүктi тасымалдау тәртiбiн жетiлдiру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы әуе жолдарында жолаушыларды, багаж бен жүктi тасымалдау Ережелерiн бекiту туралы Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Азаматтық авиация комитетi төрағасының 2003 ж. 25 сәуiрдегi N 182  бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде
N 2301 тiркелдi) келесi толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған бұйрықпен бекiтiлген, Қазақстан Республикасы әуе жолдарында жолаушыларды, багаж бен жүктi тасымалдау ережелерiнде:
3-тармақта:
68) тармақшада "қосымша қызмет түрлерi үшiн" деген сөздерден кейiн "авиациялық керосин бағасы өсуiн өтем ақылау мақсатында" деген сөздермен толықтырылсын;
38-тармақта:
"5 жылға дейiнгi" деген сөздер "2 жылға дейiнгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшада "5 жылдан 12 жылға дейiн" деген сөздер "2 жылдан 12 жылға дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
39-тармақта:
"7 жылға дейiн" деген сөздер "2 жылға дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
"7 жылдан 15 жылға дейiн" деген сөздер "2 жылдан 15 жылға дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енедi және ресми жариялануға жатады.
Төраға

О внесении дополнения и изменений в приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года № 182 "Об утверждении Правил перевозки пассажиров, багажа и грузов на воздушных линиях Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 4 января 2006 года № 2. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 января 2006 года № 4018. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 октября 2010 года № 448
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 07.10.2010 № 448 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования порядка перевозки пассажиров, багажа и грузов на воздушных линиях Республики Казахстан  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года N 182 "Об утверждении Правил перевозки пассажиров, багажа и грузов на воздушных линиях Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2301) следующие дополнение и изменения:
в Правилах перевозки пассажиров, багажа и грузов на воздушных линиях Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в пункте 3:
в подпункте 68) после слов "дополнительное обслуживание" дополнить словами ", а также с целью компенсации роста цен на авиационный керосин.";
в пункте 38:
слова "до 5 лет" заменить словами "до 2 лет";
в подпункте 3) слова "от 5 до 12 лет" заменить словами "от 2 до 12 лет";
в пункте 39:
слова "до 7 лет" заменить словами "до 2 лет";
слова "от 7 до 15 лет" заменить словами "от 2 до 15 лет".
2. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2006 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель