"Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарында мемлекеттік аралық бақылауды өткізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылы 29 желтоқсандағы N 1056 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2006 жылғы 7 ақпандағы N 61 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 11 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 4088. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2007 жылғы 20 қарашадағы N 561 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2007.11.20.  N 561  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Бұйрығымен.
Білім беру ұйымдарында мемлекеттік аралық бақылаудың рәсімдерін жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарында мемлекеттік аралық бақылауды өткізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылы 29 желтоқсандағы N 1056  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3335 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2005 ж. N 3-8, 23-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарында мемлекеттік аралық бақылауды өткізу ережесінде:
8-тармақтың үшінші абзацындағы "2 ай" деген сөздер "1 ай" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"МАБ жалпы орта білім берудің бастауыш (4-сынып) және негізгі (9-сынып) сатысында ағымдағы жылы 20 ақпан 20 наурыз кезеңінде өткізіледі";
14-тармақта "15" деген сан "20" деген санмен ауыстырылсын;
20-тармақтың екінші абзацындағы "060000 - мәдениет, өнер, архитектура, 521100 - өнертану (түрлері бойынша), 521700 - өнер (түрлері бойынша), 521300 - дизайн (бейіндері бойынша), 522000 - архитектура топтар" деген сөздер "өнер" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Білім және ғылым саласындағы қадағалау және аттестаттау комитеті (Б.Әбдірәсілов) осы бұйрықты белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге ұсынсын.
3. Осы бұйрық алаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1056 "Об утверждении Правил проведения промежуточного государственного контроля в организациях образования Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 февраля 2006 года N 61. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 февраля 2006 года N 4088. Утратил силу - приказом и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 20 ноября 2007 года N 561.
Сноска. Приказ и.о. Министра образования и науки РК от 7 февраля 2006 года N 61 утратил силу приказом и.о. Министра образования и науки РК от 20 ноября 2007 года  N 561  (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования процедуры промежуточного государственного контроля в организациях образования,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1056 "Об утверждении Правил проведения промежуточного государственного контроля в организациях образования Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3335, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., N 3-8, ст. 23), следующие изменения:
в Правилах проведения промежуточного государственного контроля в организациях образования Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в абзаце третьем пункта 8 слова "2-х месяцев" заменить словами "1-го месяца";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. ПГК на начальной (4 класс) и основной ступени (9 класс) среднего общего образования проводится в период с 20 февраля по 20 марта текущего года";
в пункте 14 цифру "15" заменить цифрой "20";
в абзаце втором пункта 20 слова "групп: 060000 - культура, искусство, архитектура, по направлениям 521100 - искусствоведение (по видам), 521700 - искусство (по видам), 521300 - дизайн (по профилям), 522000 - архитектура" заменить словом "искусства".
2. Комитету по надзору и аттестации в сфере образования и науки (Абдрасилов Б.) представить в установленном порядке приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
И.о. Министра