Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 21 қазанындағы "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің түзеу мекемелеріндегі сотталғандармен тәрбие жұмысын ұйымдастыру жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" N 305 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 27 ақпандағы N 69 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 13 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4118
Қазақстан Республикасының түзеу мекемелеріндегі жазаларын өтеп жатқан сотталғандармен тәрбие жұмысын әрі қарай дамыту мақсатында, "Әділет органдары туралы" Заңның 7 бабы 2 тармақтың 3) тармақшасын басшылыққа алып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 21 қазанындағы "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің түзеу мекемелеріндегі сотталғандармен тәрбие жұмысын ұйымдастыру жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" N 305  бұйрығына  (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3228 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің түзеу мекемелеріндегі сотталғандармен тәрбие жұмысын ұйымдастыру жөніндегі Нұсқаулықта:
мынадай мазмұндағы 110-1 тармақпен толықтырылсын:
"110-1. ТМ комиссиясы сотталғанға рақымшылық туралы қолдаухатта өзінің осы қолдаухаттың іс-жүзіндегі көзқарасын білдіреді.".
2. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасы
Бас прокурорының бірінші орынбасары
2006 жылғы 20 ақпан

О внесении дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 305 "Об утверждении Инструкции об организации воспитательной работы с осужденными в исправительных учреждениях Министерства юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года N 69. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 марта 2006 года N 4118
В целях дальнейшего совершенствования воспитательной работы с осужденными, отбывающими наказание в исправительных учреждениях Республики Казахстан, руководствуясь подпунктом 3) пункта 2  статьи 7  Закона "Об органах юстиции",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 305 "Об утверждении Инструкции об организации воспитательной работы с осужденными в исправительных учреждениях Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3228), следующее дополнение:
в Инструкции об организации воспитательной работы с осужденными в исправительных учреждениях Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
дополнить пунктом 110-1 следующего содержания:
"110-1. Комиссия ИУ при ходатайстве осужденного о помиловании выражает свое мнение по существу данного ходатайства.".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр
СОГЛАСОВАНО
Первый заместитель
Генерального прокурора
Республики Казахстан
20 февраля 2006 г.