"2006 жылы суда жүзетін жабайы құстарды көктемде аулауды шектеу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2006 жылғы 28 ақпандағы N 46 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті Төрағасының 2006 жылғы 21 наурыздағы N 63 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 27 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4132. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті Төрағасының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 160 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті Төрағасының 2010.04.20 № 160 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Жануарлар дүниесі объектілерін пайдалануға шектеу қою мен тыйым салуды белгілеу жөніндегі комиссиясының шешіміне (2006 жылғы 20 наурыздағы N 2 хаттама) сәйкес және құс тұмауының таралуына жол бермеу мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "2006 жылы суда жүзетін жабайы құстарды көктемде аулауды шектеу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2006 жылғы 28 ақпандағы N 46  бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4110 нөмірмен тіркелген, 2006 жылғы 7 наурызда N 40 "Юридическая газетада" жарияланған) 1-тармағына мынадай толықтыру енгізілсін:
"жылқышы құстарды" деген сөздерден кейін ", құрды, саңырау құрды" деген сөздер қосып жазылсын, әрі қарай мәтін бойынша.
2. Бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға

О внесении дополнения в приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 февраля 2006 года № 46 "Об ограничении весенней охоты на водоплавающую дичь в 2006 году"
Приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 марта 2006 года № 63. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 27 марта 2006 года № 4132. Утратил силу приказом Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 апреля 2010 года № 160
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства РК от 20.04.2010 № 160.
В соответствии с решением Комиссии по установлению ограничений и запретов на пользование объектами животного мира Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства (протокол N 2 от 20 марта 2006 года) и в целях предотвращения распространения птичьего гриппа,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в пункт 1 приказа Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 февраля 2006 года N 46 "Об ограничении весенней охоты на водоплавающую дичь в 2006 году" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4110, опубликованный в "Юридической газете" от 7 марта 2006 года N 40) следующее дополнение:
после слова "вальдшнепа" дополнить словами ", тетерева, глухаря" далее по тексту.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель