"Банкроттық рәсімдеріне және борышкерді соттан тыс тарату конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті Төрағасының 2002 жылғы 11 шілдедегі N 70 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті Төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 16 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 31 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4165. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы N 398 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.08.12.  N 398  Бұйрығымен.
---------------Бұйрықтан үзінді----------------
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-2-бабының 12) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
1) ...
2) ...
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) ...
2) Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 31 наурызда N 4165 тіркелген "Банкроттық рәсімдеріне және борышкерді соттан тыс тарату конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті Төрағасының 2002 жылғы 11 шілдедегі N 70 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті Төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 16 бұйрығы.
3. ...
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                            Б. Жәмішев
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын  жүзеге асыру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1944 нөмірімен тіркелген "Банкроттық рәсімдеріне және борышкерді соттан тыс тарату конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті Төрағасының 2002 жылғы 11 шілдедегі N 70  бұйрығына  (бұдан әрі - Бұйрық) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген Бұйрықпен бекітілген Банкроттық рәсімдеріне және борышкерді соттан тыс тарату конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу туралы ережесінде:
5 тармақта "мақұлдаған жағдайда" сөздері "қарағаннан кейін" сөздерімен ауыстырылсын;
6 тармақта:
сегізінші абзацта "жоспарын" сөзі "жоспар жобасын" сөздерімен ауыстырылсын.
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"әкімшілік шығындар сметасын анықтау және оны орындау";
1 Қосымша осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2 Қосымшаның 1 тармағындағы алтыншы абзац "+Д6" санымен толықтырылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті Төрағасының орынбасары Б.А. Парсеговқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Дәрменсіз борышкерлермен
жұмыс комитеті төрағасының
2006 жылғы»20 наурыздағы
N 16 бұйрығына 1-қосымша
Банкроттық және соттан тыс
тарату конкурстық өндірісін
жүргізу қорытындылары бойынша
конкурстық басқарушының
қорытынды есебін келісу
ережесіне 1-қосымша
Конкурстық өндірісін жүргізу   қорытындылары бойынша
конкурстық басқарушының қорытынды есебінің нысаны
____________                                  _____________
(күні)                                       (жасау орны)
____________________________________________________________________
(Конкурстық басқарушының аты-жөні)
____________________________________________________________________
(Таратылатын мекеменің оның ұйымдастырушылық құқықтық нысаны
көрсетілген толық және қысқаша аты, СТН)
____________________________________________________________________
(борышкердің заңды мекен-жайы)

О внесении изменений и дополнений в Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 70 "Об утверждении Правил согласования заключительного отчета конкурсного управляющего в процедурах банкротства и внесудебной ликвидации должника"
Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 16. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2006 года N 4165. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года N 398 (порядок введения в действие см. п.4).
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 12.08.2008  N 398  (порядок введения в действие см.  п.4 ).
В целях реализации Закона Республики Казахстан " О банкротстве ",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 70 "Об утверждении Правил согласования заключительного отчета конкурсного управляющего в процедурах банкротства и внесудебной ликвидации должника", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1944 следующие изменения и дополнения:
в Правилах согласования заключительного отчета конкурсного управляющего в процедурах банкротства и внесудебной ликвидации должника, утвержденных указанным Приказом:
в пункте 5 слова "В случае одобрения" заменить словами "После рассмотрения";
в пункте 6:
в абзаце восьмом слово "плана" заменить словами "проекта плана";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"определению сметы административных расходов и ее исполнение";
приложение 1 изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу;
абзац шестой пункта 1 Приложения 2 дополнить цифрой "+Д6".
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан Парсегова Б.А.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель
Приложение 1
к приказу Председателя Комитета
по работе с несостоятельными
должниками Министерства финансов
Республики Казахстан
от 20 марта 2006 года N 16
Приложение 1
к Правилам согласования
заключительного отчета конкурсного
управляющего по итогам проведения
конкурсного производства
и внесудебной ликвидации
Форма заключительного отчета
конкурсного управляющего
по итогам проведения конкурсного производства
__________                             ___________________
(дата)                                (место составления)
________________________________________________________________
(Ф.И.О. конкурсного управляющего)
________________________________________________________________
(полное и сокращенное наименование ликвидируемой - организации
с указанием ее организационно-правовой формы, РНН)
________________________________________________________________
(юридический адрес банкрота)

1. Ұйымдастыру-құқықтық іс-шаралар
1. Соттың конкурстық өндірісті қозғау туралы шешімі (шешім
шығарылған күні және соттың аты):
200_ жылдың "   «  "  бастап __________________________________
(соттың атауы)
2. Шығарылған бұйрықтар, соның ішінде конкурстық басқарушыға
өкілеттігін беру, алу актілері, мөрлерді, штамптарды беру,
қызметкерлерді қызметтен босату туралы бұйрықтар:
200_ жылдың "     « " _________
3. Конкурстық басқарушының борышкерді банкрот деп тану,
кредиторлардың талаптарын мәлімдеу тәртіптері мен мерзімдері туралы
бұқаралық ақпарат құралдарына берген хабарландыруы (шығарылым
нөмірі және газет атауы):
_____________________________       N____»"___"»_________ 200_ жыл
(газет атауы)
4. Еңбек ұжымының өткізілген жиналыстары, оларда қабылданған
шешімдер:
"___"________200__ жыл
2. Таратылатын банкрот - ұйымның
кредиторлар комитетін қалыптастыру
5. Кредиторлар комитетін қалыптастыру тәртібі, оның құрамы және саны:
"___"»________200__ жыл
6. Кредиторлар комитетінің құрамын Комитеттің немесе оның аумақтық
органының бекітуі
"___"»________200__ жыл_____________________________________________
(Комитеттің немесе оның аумақтық органы
бұйрығының нөмірі)
7. Конкурстық басқарушының кредиторлар комитетімен жасаған келісімі,
мүлікті түгендеу және бағалауға арналған тиісті мамандармен жасаған
шарттары:
"___"»________200__ жыл ____________________________________________
(хаттамалық шешімдер, шарттар)
8. Кредиторлар комитетінің отырыстары және оларда қабылданған
шешімдер, (соның ішінде конкурстық массаны сату жоспары мен оларға
енгізілген өзгерістерді бекіту, мамандандырылған ұйымдарды
қатыстыру және басқалар бойынша):
"___"»________200__ жыл ____________________________________________
(хаттамалық шешімдер)
3. Мүлікті (активтерді) түгендеу,
бағалау, конкурстық массаны қалыптастыру
9. Тарату өндірісінің басталуына баланс бойынша активтердің құны
(қалдық құны) ____________________
(мың, теңге)
соның ішінде :
Негізгі қаражат______________________________;
(мың. теңге)
Аяқталынбаған құрылыс _______________________;
(мың. теңге)
Көмекші материалдар _________________________;
(мың. теңге)
Бағасы арзан мәкәммар _______________________;
(мың. теңге)
Өндіріс қорлары _____________________________;
(мың. теңге)
Дайын өнім қалдықтары _______________________;
(мың. теңге)
10. _______________________________________________________________
(мүлікті түгендеу бойынша актінің және тізімдеменің күні мен
___________________________ борышкердің мүлкін түгендеу жүргізілді.
номері)
11. _______________________________________________________________
(қорытынды жасалған күні мен нөмірі және кіммен жүргізілді)
____________________________ борышкердің мүлкін бағалау жүргізілді.

1. Организационно-правовые мероприятия
1. Решение суда о возбуждении конкурсного производства
(дата решения и наименование суда):
от "__"________ 200_года ______________________________
(наименование суда)
2. Изданные приказы, в том числе о передаче полномочий
конкурсному управляющему, актов изъятия, передачи печатей,
штампов, увольнении сотрудников:
от "___"________200_года.
3. Объявление о признании должника банкротом, порядке и сроках
заявления требований кредиторами, данное конкурсным управляющим
в средства массовой информации (номер выпуска и наименование
газеты):
_____________________________ N ___ от "___"_________200_года.
(наименование газеты)
4. Проведенные собрания трудового коллектива, принятые на них
решения:
от "___"________200_года.
2. Формирование комитета кредиторов ликвидируемой
организации-банкрота
5. Порядок формирования комитета кредиторов, его состав и
количество
от "___"________200_года.
6. Утверждение Комитетом или его территориальным органом состава
комитета кредиторов
от "___"________200_года
________________________________________________________
(номер приказа Комитета или его территориального органа)
7. Соглашение, заключенное конкурсным управляющим с комитетом
кредиторов, договора с соответствующими специалистами на
проведение инвентаризации и оценки имущества
от "___"_______ 200_года _______________________________
(протокольные решения, договора)
8. Заседания комитета кредиторов и принятые на них решения,
(в том числе по утверждению плана продажи конкурсной массы и
изменений к нему, привлечении специализированных организаций и
иные)
от "___"________200_года______________________________.
(протокольные решения)
3. Инвентаризация, оценка имущества (активов),
формирование конкурсной массы
9. Стоимость активов по балансу на начало ликвидационного
производства (остаточная стоимость) _____________
(тыс. тенге)
в том числе:
Основные средства ________________________;
(тыс. тенге)
Незавершенное строительство _______________;
(тыс. тенге)
Вспомогательные материалы ________________;
(тыс. тенге)
Малоценный инвентарь _____________________;
(тыс. тенге)
Производственные запасы __________________;
(тыс. тенге)
Остатки готовой продукции _________________.
(тыс. тенге)
10. Инвентаризация имущества должника проведена:________________
________________________________________________________________.
(дата, номер описи и акта инвентаризации)
11. Оценка имущества должника проведена:
________________________________________________________________.
(дата, акт заключения оценки и наименование оценщика)

12. Мүлікті қайтаруға байланысты конкурстық масса құрамына
енгізілген өзгерістер: ___________________________________________.
(конкурстық массаның құрамына енгізілген мүлік)
4. Банкрот - ұйымның мүлкін сату
жоспары және конкурстық массаны жүзеге асыру
13. Конкурстық массаны сату жоспары жобасын қарау және Комитетпен
немесе оның аумақтық органымен келісілуі және оның кредиторлар
комитетімен бекітілуі, сату жоспарына өзгерістер (сауда әдістері,
лот құрылымы, бастапқы және төменгі бағада):
"___"________200__жыл ______________________________________________
(хаттамалық шешімдер)
14. Аукциондарды ұйымдастыру және өткізу, лоттар мазмұны, аукциондар
саны, сауда туралы жариялымдар, олар бойынша нәтижелер және
борышкердің мүлкін (активтерін) басқаша сату:
_____________________________       N____»"___"»_________ 200__ жыл
(газет атауы)
15. Конкурстық масса жүзеге асырылды
(мың, теңге)
N
Лоттың атауы
Бағалау
құны
Бастапқы
баға
Сату
әдісі
Жүзеге асырудың
нақты бағасы
1
2
3
4
5
6
5. Кредиторлар талаптарының тізілімін
қалыптастыру және бекіту
16. Конкурстық өндірісті жүргізу кезіндегі бухгалтерлік баланс
бойынша жалпы кредиторлық берешек ______________________
(мың, теңге)
Еңбекақы _______________________________________________;
(мың. теңге)
Кепілдік берешек _______________________________________;
(мың. теңге)
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер __________;
(мың. теңге)
Конкурстық кредиторлар алдындағы қарыз __________________;
(мың. теңге)
17. Кредиторлар өтініштері мен талаптарын қарау, кредиторлар
берешектерін есептеудің, қаржылық және салықтық есептіліктің
нақтылығы тексеру, кредиторлармен өзара салыстыру:
"___"»________200_ жыл _____________________________________________
(кредитор атауы)
18. Кредиторлар талаптарының тізілімі:
___________________________________________________________________
"___" ___________ 200__жыл N_____ ДБКБ бұйрығы
1 кезек __________________
(мың. теңге)
2 кезек __________________
(мың. теңге)
3 кезек __________________
(мың. теңге)
4 кезек __________________
(мың. теңге)
5 кезек __________________
(мың. теңге)
19. Кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістер енгізу туралы
мәліметтер: _______________________________________________________
20. Кредиторлар комитетінің келісімі:
N____»"___"___________200__жыл
21. Кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістер енгізу туралы
ДБЖКБ-ның бұйрығы:
___________________________________________________________________
N_____»"___"»______________200__ жыл
6. Конкурстық массаны жүзеге асырғаннан соң,
кредиторлық берешекті өтеу (оның ішінде өтеу нысандары мен
әдістері бойынша: ақшалай немесе заттай мәнде, өзара есепке
алу;) ________________________________________________________
____________________________________________________________________
Кредиторлар
талаптарының
тізілімі
Сома
(мың. теңге)
Кредиторлардың
қанағаттандырылған талаптарының
пайызы
Тізілімге сәйкес кредиторлардың талаптары
Кредиторлардың қанағаттандырылған
талаптары
1 кезек, барлығы,
оның ішінде:
2 кезек, барлығы,
оның ішінде:
3 кезек, барлығы,
оның ішінде:
4 кезек, барлығы,
оның ішінде:
5 кезек, барлығы,
оның ішінде:

12. Изменения в составе конкурсной массе в связи с возвратом
имущества:
________________________________________________________________
(имущество внесенное в состав конкурсной массы)
4. План продажи имущества организации-банкрота и
реализация конкурсной массы
13. Рассмотрение и согласование проекта плана продажи конкурсной
массы с Комитетом или его территориальным органом и утверждение
его комитетом кредиторов, изменения к плану продажи (по методам
торгов, структуре лотов, стартовой и минимальной ценах):
от "___"_______ 200_года _____________________________.
(протокольные решения)
14. Организация и проведение аукционов, содержание лотов,
количество аукционов, публикации о торгах, результаты по ним и
прочая продажа имущества (активов) должника:
_____________________________ N ____ от "___"________ 200_года.
(наименование газеты)
15. Реализовано конкурсной массы
(тыс. тенге)
Наименование
лота
Оценочная
стоимость
Стартовая
цена
Метод
торгов
Фактическая
цена
реализации
1
2
3
4
5
5. Формирование и утверждение реестра
требований кредиторов
16. Общая кредиторская задолженность по бухгалтерскому балансу
на момент возбуждения конкурсного производства _______________
(тыс. тенге)
в том числе:
заработная плата _________________________________;
(тыс. тенге)
залоговая задолженность _____________________________________;
(тыс. тенге)
налоги и другие обязательные платежи в бюджет _______________;
(тыс. тенге)
задолженность перед конкурсными кредиторами ________________.
(тыс. тенге)
17. Рассмотрение заявлений и требований кредиторов, проверка
достоверности начисления задолженностей кредиторов, финансовой и
налоговой отчетностей, взаимосверка с кредиторами:
от "___"_______ 200_года _____________________________
(наименование кредитора)
18. Реестр требований кредиторов:
Приказ УКНД от "___"_____________ 200_года N _____
1 очередь __________________
(тыс. тенге)
2 очередь __________________
(тыс. тенге)
3 очередь __________________
(тыс. тенге)
4 очередь __________________
(тыс. тенге)
5 очередь __________________
(тыс. тенге)
19. Сведения о внесении изменений в реестр требований кредиторов:
_________________________________________________________________
20. Согласие комитета кредиторов:
N ___ от "__"___________ 200_года
21. Приказ УКНД о внесении изменений в реестр требований кредиторов:
N __от "___"_____________ 200_ года
_________________________________________________________________
6. Погашение кредиторской задолженности после
реализации конкурсной массы (в том числе по формам и
методам погашения:
в денежном, натуральном и других способах):
___________________________________________________
Реестр
требований
кредиторов
Сумма (тыс. тенге)
Процент
удовлетворенных
требований
кредиторов
требования
кредиторов
согласно
реестру
удовлет-
воренные
требования
кредиторов
1 очередь
2 очередь
3 очередь
4 очередь
5 очередь