Қазақстан Республикасы Ауыл шарушылығы министрінің кейбір бұйрықтарына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі N 217 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 17 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 4192. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 10-1/18 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.01.17 № 10-1/18 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Агроөнеркәсіп кешенін және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын орындау мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) "Тракторларды және олардың базасында жасалған өзі жүретін шассилер мен механизмдерді, олардың тіркемелерін, соған қоса арнайы жабдық орнатылған тіркемелерді, өзі жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін мемлекеттік тіркеу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі N 467  бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2564 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2003 ж. N 43-48, 902-құжат):
атауы және 1-тармағындағы "машиналары мен механизмдерін" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарды" деген сөздермен толықтырылсын;
кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 19 тамыздағы N 827 қаулысын" деген сөздер "Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы"  Заңын " деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген Тракторларды және олардың базасында жасалған өзі жүретін шассилер мен механизмдерді, олардың тіркемелерін, соған қоса арнайы жабдық орнатылған тіркемелерді, өзі жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін мемлекеттік тіркеу ережесінде:
атауы "машиналары мен механизмдерін" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарды" деген сөздермен толықтырылсын;
кіріспедегі:
бірінші абзацта:
"машиналары мен механизмдерді" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарды" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении дополнений и изменений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года № 217. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 апреля 2006 года № 4192. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 10-1/18
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 17.01.2012 № 10-1/18.
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий"  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) в приказе Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 467 "Об утверждении Правил государственной регистрации тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2564, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 год, N 43-48, статья 902):
в наименовании и в пункте 1 после слов "машин и механизмов" дополнить словами ", а также специальных машин повышенной проходимости";
в преамбуле слова "постановления Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 827 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2002 года N 1096" заменить словами " Закона  Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территории";
в Правилах государственной регистрации тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, утвержденных указанным приказом:
в наименовании после слов "машин и механизмов" дополнить словами ", а также специальных машин повышенной проходимости";
в преамбуле:
в абзаце первом:
после слов "и менее" дополнить словами ", специальных машин повышенной проходимости";

"Жол жүрісі қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 тамыздағы N 827" деген сөздер "Агроөнеркәсіп кешенін және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңы және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі  N 310 " деген сөздермен алмастырылсын;
екінші абзацтағы 9)-тармақшадан кейінгі "." белгісі ";" белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мағынадағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) жоғары өтімді арнайы машиналар - қаршаналар, квадроциклдар.";
2) "Тракторларға және олардың базасында жасалған өзі жүретін шассилер мен механизмдерге, олардың тіркемелеріне, соған қоса арнайы жабдық орнатылған тіркемелерге, өзі жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдеріне жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқау өткізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі N 468  бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2563 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2003 ж. N 43-48, 901-құжат):
атауы және 1-тармағы "машиналары мен механизмдеріне" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарға" деген сөздермен толықтырылсын;
кіріспедегі "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 19 тамыздағы N 827 қаулысын" деген сөздер "Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы"  Заңын " деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген Тракторларға және олардың базасында жасалған өзі жүретін шассилер мен механизмдерге, олардың тіркемелеріне, соған қоса арнайы жабдық орнатылған тіркемелерге, өзі жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдеріне жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқау жүргізу ережесінде:
атауы "машиналары мен механизмдеріне" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарға" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақта:
"Жол жүрісі қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 тамыздағы N 827" деген сөздер "Агроөнеркәсіп кешенін және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңы және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі  N 310 " деген сөздермен алмастырылсын;
"машиналары мен механизмдеріне" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналарға" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақта:
"машиналары мен механизмдері" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ жоғары өтімді арнайы машиналар" деген сөздермен толықтырылсын.

слова "О безопасности дорожного движения" и постановления Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 827 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2002 года N 1096" заменить словами "О государственном регулировании развития агропромышленного комплексам сельских территорий" и  постановления  Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
в подпункте 9) абзаца второго знак препинание "." заменить знаком препинание ";";
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) специальные машины повышенной проходимости - снегоходы, квадроциклы.".
2) в  приказе  Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 468 "Об утверждении Правил проведения ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2563, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 год, N 43-48, статья 901):
в наименовании и в пункте 1 после слов "машин и механизмов" дополнить словами ", а также специальных машин повышенной проходимости";
в преамбуле слова "постановления Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 827 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2002 года N 1096" заменить словами " Закона  Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территории";
в Правилах проведения ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, утвержденных указанным приказом:
в наименовании после слов "машин и механизмов" дополнить словами ", а также специальных машин повышенной проходимости";
в пункте 1:
слова "О безопасности дорожного движения" и постановления Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 827 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2002 года N 1096" заменить словами "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и  постановления  Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
после слов "машин и механизмов" дополнить словами ", а также специальных машин повышенной проходимости";
в пункте 2:
после слов "машины и механизмы" дополнить словами ", а также специальных машин повышенной проходимости".

2. Ауыл шаруашылығы машиналарын жасау және техникалық саясат департаменті (Доскенов М.Ж.) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Вице-Министрі Д.Айтжановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық ол алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр

2. Департаменту сельскохозяйственного машиностроения и технической политики (Доскенов М.Ж.) в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Айтжанова Д.Н.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр