Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Жарияланған акциялар шығарылымын мемлекеттік тіркеуді, акцияларды орналастыру және акциялар шығарылымын жою қорытындысы туралы есепті бекіту және "Жарияланған акциялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу, акцияларды орналастыру және акциялар шығарылымын жою қорытындысы жөніндегі есепті бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 4 шілдедегі N 217 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 25 маусымдағы N 217 қаулысына және "Бағалы қағаздарды ұстаушылар жүйесін енгізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 16 ақпандағы N 32 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2005 жылғы 30 шілдедегі N 268 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 наурыздағы N 73 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 26 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 4214. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 76 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 29.02.2016 № 76 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Нормативтік құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы  нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Жарияланған акциялар шығарылымын мемлекеттік тіркеуді, акцияларды орналастыру және акциялар шығарылымын жою қорытындысы туралы есепті бекіту және "Жарияланған акциялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу, акцияларды орналастыру және акциялар шығарылымын жою қорытындысы жөніндегі есепті бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 4 шілдедегі N 217 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 25 маусымдағы N 217 қаулысына және "Бағалы қағаздарды ұстаушылар жүйесін енгізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 16 ақпандағы N 32 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2005 жылғы 30 шілдедегі N 268  қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3832 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 июля 2005 года N 268 "Об утверждении Правил государственной регистрации выпуска объявленных акций, утверждения отчета об итогах размещения акций и аннулирования выпуска акций и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2005 года N 217 "О внесении дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 217 "Об утверждении Правил государственной регистрации выпуска объявленных акций, утверждения отчета об итогах размещения акций и аннулирования выпуска акций" и постановление Правления Агентства Республики Казахстан по Регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 16 февраля 2004 года N 32 "Об утверждении Правил ведения системы реестров держателей ценных бумаг"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 марта 2006 года N 73. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 апреля 2006 года N 4214. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 февраля 2016 года № 76
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 29.02.2016 № 76 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях приведения нормативных правовых актов в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 июля 2005 года N 268 "Об утверждении Правил государственной регистрации выпуска объявленных акций, утверждения отчета об итогах размещения акций и аннулирования выпуска акций и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2005 года N 217 "О внесении дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 217 "Об утверждении Правил государственной регистрации выпуска объявленных акций, утверждения отчета об итогах размещения акций и аннулирования выпуска акций" и постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 16 февраля 2004 года N 32 "Об утверждении Правил ведения системы реестров держателей ценных бумаг", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3832), следующие изменения и дополнения:

атауында "және "Жарияланған акциялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу, акцияларды орналастыру және акциялар шығарылымын жою қорытындысы жөніндегі есепті бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 4 шілдедегі N 217 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 25 маусымдағы N 217 қаулысына және "Бағалы қағаздарды ұстаушылар жүйесін енгізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 16 ақпандағы N 32 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" деген сөздер алынып тасталсын;
2-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Жарияланған акциялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу, акцияларды орналастыру қорытындылары туралы есепті бекіту және акциялар шығарылымын жою  Ережесінде :
2-тармақ мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) қайта ұйымдастыру туралы шешімді қабылдау күнгі жағдай бойынша, тиісті лицензиясы бар, бағалаушы әзірлеген, жауапкершілігі шектеулі серіктестігі қатысушысының үлесін бағалау туралы есептің көшірмесін ұсынады;";
4-тармақтың 1) тармақшасында "осы Ереженің  1-1-қосымшасына сай нысан бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
8-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Заңды тұлға атауының, оның орналасқан жерінің, акциялар саны мен түрінің өзгеруі негіздері бойынша акциялар шығарылымының проспектісіне өзгерістер мен толықтырулар енгізілген жағдайда уәкілетті орган акциялар шығарылымының проспектісіне өзгеріс пен толықтырулар данасынан басқа ауыстыру себептерін көрсете отырып бағалы қағаздар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті ауыстырады.";
9, 11 және 12-тармақтар алынып тасталсын;
14-тармақтың 2) тармақшасында "және тіркеушінің анықтамасымен" деген сөздермен толықтырылсын;
15-тармақтың 1) тармақшасында "осы Ереженің  2-1-қосымшасына сай нысан бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
20-тармақта:
":" деген тыныс белгі "." деген тыныс белгімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Акциялар шығарылымын жою туралы өтініште тіркеушінің атауы, қоғам тіркеушісімен жасалған бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімінің жүйесін жүргізу шартының күні мен нөмірі туралы мәліметтер болады.";
24-тармақта "қоғамға" деген сөзден кейін "осы Ереженің  2-2-қосымшасына сай нысан бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
28-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"28. Акциялар шығарылымының проспектісі (мемлекеттік және орыс тілдерінде) қаржы есебінің көшірмелерімен, аудиторлық (аудиторлық) есептің (есептердің) көшірмелерімен және есеп саясаты жөніндегі ақпаратпен бірге тігіледі, тігілген және нөмірленген парақтардың саны туралы жазба жасалатын қағаз пломбамен бекітіледі және қоғам мөрінің таңбасы қойылады.

в названии слова "и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2005 года N 217 "О внесении дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 217 "Об утверждении Правил государственной регистрации выпуска объявленных акций, утверждения отчета об итогах размещения акций и аннулирования выпуска акций" и постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 16 февраля 2004 года N 32 "Об утверждении Правил ведения системы реестров держателей ценных бумаг" исключить;
пункт 2 исключить;
в  Правилах государственной регистрации выпуска объявленных акций, утверждения отчета об итогах размещения акций и аннулирования выпуска акций, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) копию отчета об оценке доли участников товарищества с ограниченной ответственностью, подготовленного оценщиком, обладающим соответствующей лицензией, по состоянию на дату принятия решения о реорганизации;";
подпункт 1) пункта 4 дополнить словами "по форме согласно приложению 1-1 к настоящим Правилам";
пункт 8 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"В случае внесения изменений и дополнений в проспект выпуска акций по основаниям изменения наименования юридического лица, его места нахождения, количества и вида акций уполномоченный орган помимо экземпляра изменений и дополнений в проспект выпуска акций осуществляет замену свидетельства о государственной регистрации выпуска ценных бумаг с указанием причин замены.";
пункты 9, 11 и 12 исключить;
подпункт 2) пункта 14 дополнить словами "и справкой регистратора";
подпункт 1) пункта 15 дополнить словами ", по форме согласно приложению 2-1 к настоящим Правилам";
в пункте 20:
знак препинания ":" заменить знаком препинания ".";
дополнить предложением следующего содержания:
"Заявление об аннулировании выпуска акций содержит сведения о наименовании регистратора, дате и номере договора на ведение системы реестров держателей ценных бумаг, заключенного с регистратором общества.";
пункт 24 дополнить словами "по форме свидетельства об аннулировании выпуска акций согласно Приложению 2-2 к настоящим Правилам";
пункт 28 изложить в следующей редакции:
"28. Проспект выпуска акций (на государственном и русском языках) прошивается вместе с копиями финансовой отчетности, копиями аудиторского (аудиторских) отчета (отчетов) и информацией об учетной политике, скрепляется бумажной пломбой, на которой делается запись о количестве прошитых и пронумерованных листов, и ставится оттиск печати общества.

Ағымдағы жылдың 1 қаңтарынан бастап 1 маусымына дейінгі кезеңде аяқталған қаржы жылы үшін аудит жасалған қаржы есебі болмаған жағдайда қоғам уәкілетті органға соңғы аяқталған жылдың алдындағы екі жыл үшін аудит жасалған қаржы есебін ұсынады (аяқталған қаржы жылы үшін аудит жасалған қаржы есебін қоғам акционерлердің жалпы жиналысы аудит жасалған жылдық қаржы есебін бекіткен күннен бастап бір ай ішінде ұсынады).
Акциялар шығарылымының проспектісіндегі мәліметтер, акциялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін құжаттарды тапсыру алдындағы соңғы тоқсанның аяғындағы жағдай бойынша көрсетілетін қоғамның қаржылық жай-күйі туралы ақпаратты (осы Ереженің 1-қосымшасының 4 және 5-бөлімдерінде көрсетілетін) қоспағанда, уәкілетті органға құжаттарды тапсыру күнінің алдындағы айдың соңғы күніне келтіріледі.";
1-Қосымшада:
19-тармақтың екінші сөйлеміндегі "мәліметтерді" деген сөзден кейін "оларды аффилиирленген тұлғаларға жатқызу үшін негіздерді көрсете отырып" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тараудың атауы "(акциялар шығарылымы "Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 2 шілдедегі  Заңы қабылданғанға дейін тіркелген қоғамдар үшін)" деген сөздермен толықтырылсын;
44-тармақта:
2) тармақша алынып тасталсын;
3) тармақшада екінші сөйлем алынып тасталсын;
4) тармақшада бірінші сөйлем алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 44-1-тармақпен толықтырылсын:
"44-1. Егер қоғамның акциялары ұйымдастырылған бағалы қағаздар рыногында айналыста болған жағдайда, жылдар бойынша бөле отырып соңғы аяқталған үш жыл үшін, тоқсан бойынша бөле отырып соңғы аяқталған екі жыл үшін, акциялар шығарылымының проспектісі шыққан күннен бастап соңғы алты ай үшін акциялардың ең жоғары және ең төмен нарықтық бағасы туралы мәліметтерді көрсету қажет.
Акциялардың баланстық құнының тарихы туралы ақпаратта жылдар бойынша бөле отырып соңғы аяқталған үш жыл үшін, тоқсан бойынша бөле отырып соңғы аяқталған екі жыл үшін, акцияларды орналастыру кезеңі аяқталған күннен бастап соңғы алты ай үшін (айдың 1-ші күніне) акциялардың баланстық құны туралы мәліметтер болуы тиіс.";
2-қосымшада:
10-тармақта:
1) тармақшада "төлем құжатының" деген сөздердің алдынан "құрылтайшылардың (инвесторлардың) акцияларды төлеуін растайтын (төлем құжаттарының)" деген сөздермен толықтырылсын;
қайталанған 10-тармақта:
"10" деген цифр "10-1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) андеррайтердің акцияларды орналастыру тәсілі туралы;";
4) тармақшада "орналастырылған акциялардың" деген сөздердің алдынан "есепті кезеңде" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

В случае отсутствия аудированной финансовой отчетности за завершенный финансовый год в период с 1 января по 1 июня текущего года общество представляет в уполномоченный орган аудированную финансовую отчетность за два года, предшествующих последнему завершенному году (аудированная финансовая отчетность за завершенный финансовый год представляется обществом в течение месяца с даты утверждения аудированной годовой финансовой отчетности общим собранием акционеров).
Сведения в проспекте выпуска акций приводятся на дату последнего дня месяца, предшествующего дате сдачи документов в уполномоченный орган, за исключением информации о финансовом состоянии общества (указываемой в разделах 4 и 5 Приложения 1 к настоящим Правилам), которая указывается по состоянию на конец последнего квартала перед подачей документов для государственной регистрации выпуска акций.";
в Приложении 1:
второе предложение пункта 19 дополнить словами "с указанием основания для отнесения их к аффилированным лицам";
название главы 6 дополнить словами "(для обществ, выпуск акций, которых зарегистрирован до принятия  Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг" от 2 июля 2003 года)";
в пункте 44:
подпункт 2) исключить;
в подпункте 3) второе предложение исключить;
в подпункте 4) первое предложение исключить;
дополнить пунктом 44-1 следующего содержания:
"44-1. В случае, если акции общества обращаются на организованном рынке ценных бумаг, необходимо указать сведения о наивысшей и наименьшей рыночной цене акций за последние три завершенных года с разбивкой по годам, за последние два завершенных года с разбивкой по кварталам, за последние шесть месяцев с даты проспекта выпуска акций.
Информация об истории балансовой стоимости акций должна содержать сведения о балансовой стоимости акций за последние три завершенных года с разбивкой по годам, за последние два завершенных года с разбивкой по кварталам, за последние шесть месяцев с даты окончания периода размещения акций (на 1 число месяца).";
в Приложении 2:
в пункте 10:
подпункт 1) после слов "платежного документа" дополнить словами" (платежных документов), подтверждающего (подтверждающих) оплату акций учредителями (инвесторами),";
в повторяющемся пункте 10:
цифры "10" заменить цифрами "10-1";
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) о способе размещения акций андерайтером;";
подпункт 4) после слов "размещенных акций" дополнить словами "в отчетном периоде";
пункт 11 изложить в следующей редакции:

"11. Опциондарды орындау бағасы туралы мәліметтер.";
мынадай мазмұндағы 11-1-тармақпен толықтырылсын:
"11-1. Акциялардың нарықтық және баланстық құнының тарихы туралы ақпарат.
Егер қоғамның акциялары ұйымдастырылған бағалы қағаздар рыногында айналыста болған жағдайда, жылдар бойынша бөле отырып соңғы аяқталған үш жыл үшін, тоқсан бойынша бөле отырып соңғы аяқталған екі жыл үшін, акциялар шығарылымының проспектісі шыққан күннен бастап соңғы алты ай үшін акциялардың ең жоғары және ең төмен нарықтық бағасы туралы мәліметтерді көрсету қажет.
Акциялардың баланстық құнының тарихы туралы ақпаратта жылдар бойынша бөле отырып соңғы аяқталған үш жыл үшін, тоқсан бойынша бөле отырып соңғы аяқталған екі жыл үшін, акцияларды орналастыру кезеңі аяқталған күннен бастап соңғы алты ай үшін (айдың 1-ші күніне) акциялардың баланстық құны туралы мәліметтер болуы тиіс.";
14-тармақта:
кесте мынадай редакцияда жазылсын:
Заңды тұлға - акционер-
лердің толық
атауы немесе
жеке тұлға -
акционер-
лердің аты-жөні,
болса әкесі-
нің аты
Жеке тұлға -
акционердің
жеке басын
куәландыра-
тын құжаттың
атауы мен
деректемеле-
рі немесе
заңды тұлға -
акционерді
мемлекеттік
тіркеу (қайта
тіркеу) нөмі-
рі мен күні
Акцияның
түрін көр-
сете отырып,
акционерге
тиесілі
акциялардың
жалпы саны
Акция түрін
көрсете
отырып
акционерге
тиесілі
акциялардың
орналасты-
рылған
акциялардың
жалпы саны-
на процент-
тік арақа-
тынасы
Акционер-
ге тиесі-
лі акция-
лардың
дауыс
беруші
акциялар-
дың жалпы
санына
процент-
тік ара-
қатынасы
осы қаулының қосымшасына сай осы Ереженің 1-1, 2-1, 2-2-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Бағалы қағаздар нарығының субъектілерін және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаменті (Тоқобаев Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне жіберсін, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігіне, "Қазақстан тізілім ұстаушылар қауымдастығы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігіне, орталық депозитарийге, сауда-саттықты ұйымдастырушыға жіберсін.
4. Агенттіктің Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.

"11. Сведения о цене исполнения опционов.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Информация об истории рыночной и балансовой стоимости акций.
В случае, если акции общества обращаются на организованном рынке ценных бумаг, то необходимо указать сведения о наивысшей и наименьшей рыночной цене акций за последние три завершенных года с разбивкой по годам, за последние два завершенных года с разбивкой по кварталам, за последние шесть месяцев с даты проспекта выпуска акций.
Информация об истории балансовой стоимости акций должна содержать сведения о балансовой стоимости акций за последние три завершенных года с разбивкой по годам, за последние два завершенных года с разбивкой по кварталам, за последние шесть месяцев с даты окончания периода размещения акций (на 1 число месяца).";
в пункте 14:
таблицу изложить в следующей редакции:
Полное
наиме-
нование
акционеров-
юридических
лиц или
фамилия,
имя, при
наличии -
отчество
акционеров
физических
лиц
Наименование
и реквизиты
документа,
удостове-
ряющего
личность
акционера-
физического
лица, или
номер и дата
государст-
венной
регистрации
(перере-
гистрации)
акционера-
юридического
лица и его
место
нахождения
Общее
количество
акций,
принад-
лежащих
акционеру,
с указа-
нием вида
акций
Процентное
соотношение
акций, при-
надлежащих
акционеру,
к общему
количеству
размещенных
акций с
указанием
вида акций
Процентное
соотношение
акций, при-
надлежащих
акционеру,
к общему
количеству
голосующих
акций
дополнить  приложениями 1-1 ,  2-1 ,  2-2 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами (Токобаев Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц в форме ассоциации "Ассоциация финансистов Казахстана", Объединения юридических лиц в форме ассоциации "Казахстанская ассоциация реестродержателей", центрального депозитария, организатора торгов.
4. Отделу международных отношений и связей с общественностью Агентства (Пернебаев Т.Ш.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2006 жылғы
25 наурыздағы N 73 қаулысына
қосымша
"Жарияланған акциялар шығарылымын
мемлекеттік тіркеу, акцияларды
орналастыру қорытындылары туралы
есепті бекіту және акциялар
шығарылымын жою ережесіне
1-1-қосымша
Бағалы қағаздар шығарылымын мемлекеттік тіркеу
туралы куәлік
"____" __________ 200__ жыл     Алматы қаласы N ____
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу
мен қадағалау агенттігі ___________________________________тіркеген
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікті
берген әділет органының атауы, берілген күні, айы, жылы және
нөмірі)
____________________________________________ акционерлік қоғамның
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікке
сай қоғамның атауы мен мекен-жайы)
жарияланған акцияларының шығарылымын мемлекеттік тіркеуге алды.
Шығарылым ___________________________________ акцияларға бөлінген
(акциялардың саны цифрмен және жазбаша, акциялар түрі)
әрі оларға _________________ ұлттық бірегейлендіру нөмірі берілген.
Шығарылым _________________ нөмірмен эмиссиялық бағалы қағаздардың
Мемлекеттік тізіліміне енгізілді.
Шығарылым туралы қосымша ақпарат:
___________________________________________________________________.
Куәлікке қол қойған адамның фамилиясы, аты, әкесінің аты және
лауазымы, қолы, мөрі.";
"Жарияланған акциялар шығарылымын
мемлекеттік тіркеу, акцияларды
орналастыру қорытындылары туралы
есепті бекіту және акциялар
шығарылымын жою ережесіне
2-1-қосымша
Акцияларды орналастыру қорытындылары туралы есепті
бекіту жөніндегі Хабарлама
"____" __________ 200__ жыл        Алматы қаласы N ____
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу
мен қадағалау агенттігі "Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының  24-бабына сәйкес ____________________________
_________________________________________________________ тіркеген
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікті
берген әділет органының атауы, берілген күні, айы, жылы және
нөмірі)
____________________________________________ акционерлік қоғамның
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікке
сай қоғамның атауы мен мекен-жайы)
акцияларын орналастыру қорытындылары туралы есепті бекітті.
Шығарылым _________________ нөмірмен эмиссиялық бағалы қағаздардың
Мемлекеттік тізіліміне енгізілді.
Шығарылым ___________________________________ акцияларға бөлінген
(акциялардың саны цифрмен және жазбаша, акциялар түрі)
________________________________________________ жағдай бойынша
(акцияларды орналастырудың аяқталған күні, айы, жылы)
орналастырылған акциялар ___________________________________________
орналастырылмаған акциялар__________________________________________
Жарғылық капитал _______________ теңге мөлшерінде қалыптастырылды.
(сомасы цифрмен және жазбаша)
Хабарламаға қол қойған адамның фамилиясы, аты, әкесінің аты және
лауазымы, қолы, мөрі.
"Жарияланған акциялар шығарылымын
мемлекеттік тіркеу, акцияларды
орналастыру қорытындылары туралы
есепті бекіту және акциялар
шығарылымын жою ережесіне

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Приложение
к постановлению Правления
Агентства Республики
Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и
финансовых организаций
от 25 марта 2006 года N 73
"Приложение 1-1
к Правилам государственной
регистрации выпуска объявленных
акций, утверждения отчета об
итогах размещения акций и
аннулирования выпуска акций
Свидетельство
о государственной регистрации выпуска ценных бумаг
"___" __________ 200_ года     город Алматы N _____
Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций произвело
государственную регистрацию выпуска объявленных акций
акционерного общества (наименование и адрес общества согласно
свидетельству о государственной регистрации (перерегистрации)
юридического лица), зарегистрированного ________________________
(наименование органа юстиции, выдавшего свидетельство о
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица,
дата, месяц, год и номер выдачи).
Выпуск разделен на ______________________________________ акций,
(количество акций цифрами и прописью, вид акций),
которым присвоен национальный идентификационный номер
________________.
Выпуск внесен в Государственный реестр эмиссионных ценных бумаг
за номером _________________.
Дополнительная информация о выпуске:
________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество и занимаемая должность лица, подписавшего
свидетельство, подпись, печать,";
"Приложение 2-1
к Правилам государственной
регистрации выпуска объявленных
акций, утверждения отчета об
итогах размещения акций и
аннулирования выпуска акций
Уведомление
об утверждении отчета об итогах размещения акций
"__" _________ 200_ года     город Алматы N ___
Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций в соответствии со
статьей 24 Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг"
утвердило отчет об итогах размещения акций
________________________________________________________________
(наименование и адрес общества согласно свидетельству о
________________________________________________________________
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица),
зарегистрированного _____________________________________________
(наименование органа юстиции, выдавшего свидетельство о
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица,
дата, месяц, год и номер выдачи).
Выпуск внесен в Государственный реестр эмиссионных ценных бумаг
за номером _______________
Выпуск разделен на ______________________________________ акций,
(количество акций цифрами и прописью, вид акций),
По состоянию на ________________________________________________
(дата, месяц, год окончания размещения акций)
размещенных акций __________________
неразмещенных акций ________________
Уставный капитал сформирован в размере __________________ тенге.
( сумма цифрами и прописью )
Фамилия, имя, отчество и занимаемая должность лица, подписавшего
уведомление, подпись, печать.";

2-2-қосымша
Акциялар шығарылымын жою туралы куәлік
"____" __________ 200__ жыл            Алматы қаласы N ____
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу
мен қадағалау агенттігі ___________________________________________
_________________________________________________________ тіркеген
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікті
берген әділет органының атауы, берілген күні, айы, жылы және
нөмірі)
____________________________________________ акционерлік қоғамның
(заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікке
сай қоғамның атауы мен мекен-жайы)
акциялар шығарылымын жойды.
Шығарылым _________________ нөмірмен эмиссиялық бағалы қағаздардың
Мемлекеттік тізіліміне енгізілді.
Шығарылым ___________________________________ акцияларға бөлінген
(акциялардың саны цифрмен және жазбаша, акциялар түрі)
Шығарылым _________________________________ байланысты жойылды.
(жою себебі)
Куәлікке қол қойған адамның фамилиясы, аты, әкесінің аты және
лауазымы, қолы, мөрі.".

Приложение 2-2
к Правилам государственной
регистрации выпуска объявленных
акций, утверждения отчета об
итогах размещения акций и
аннулирования выпуска акций
Свидетельство об аннулировании выпуска акций
"__" _________ 200_ года         город Алматы N ____
Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций аннулировало выпуск
акций __________________________________________________________
(наименование и адрес общества согласно свидетельству о
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица),
зарегистрированного ____________________________________________
(наименование органа юстиции, выдавшего свидетельство о
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица,
дата, месяц, год и номер выдачи).
Выпуск внесен в Государственный реестр эмиссионных ценных бумаг
за номером ____________________
Выпуск разделен на акций _______________________________________
(количество акций цифрами и прописью, вид акций),
Выпуск аннулирован в связи с ___________________________________
(причина аннулирования)
Фамилия, имя, отчество и занимая должность лица, подписавшего
свидетельство, подпись, печать.".