"Қазақстан Республикасының Ішкіісмині оқу орындарының бітірушілерін дербес бөлу және жас мамандармен жұмыс ұйымдастыру туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 12 желтоқсандағы N 692 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 20 сәуірдегі N 184 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 5 мамырда тіркелді. Тіркеу N 4223. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 02 сәуірдегі № 220 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 02.04.2013 № 220 (алғаш ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер органдары туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 6-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Ішкіісмині оқу орындарының бітірушілерін дербес бөлу және жас мамандармен жұмыс ұйымдастыру туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 12 желтоқсандағы N 692  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1364 болып тіркелген, 2001 жылғы ақпан айында N 3 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және де өзге де мемлекеттік органдарының Нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2-тармақтағы "ІІББ, ІІБ, көліктегі ІІБ" деген аббревиатуралар "ІІД, көліктегі ІІД" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын.
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ішкіісмині оқу орындарының бітірушілерін жеке бөлу және жас мамандармен жұмыс ұйымдастыру туралы нұсқаулықта:
барлық мәтін бойынша "ІІББ, ІІБ, көліктегі ІІБ" деген аббревиатуралар "ІІД, көліктегі ІІД" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
барлық мәтін бойынша "КжТЖД" деген аббревиатура "КЖД" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
мемлекеттік тілдегі барлық мәтін бойынша "және тәрбие" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақта:
"басқармасы" деген сөзден кейін "(бұдан әрі - КЖД)" деген сөздермен толықтырсын;
4-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Ішкісминінің Кадр және тәрбие жұмысы департаментінің (бұдан әрі - КжТЖД)" деген сөздер "КЖД" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
8-тармақтың 3) тармақшасындағы "1,5 жасқа" деген сөздер "3 жасқа" деген сөздермен ауыстырылсын;
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Жас мамандарды және Ішкі істер министрлігі оқу орындарының күндізгі бөлімдерін бітіргеннен кейін бес жылдан кем жұмыс істеген ішкі істер органдарының қызметкерлерін қызметтен босату КЖД-нің келісімімен ғана жүргізіледі.".

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 декабря 2000 года N 692 "Об утверждении Инструкции о персональном распределении выпускников учебных заведений МВД Республики Казахстан и об организации работы с молодыми специалистами"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 апреля 2006 года N 184. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 мая 2006 года N 4223. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 апреля 2013 года № 220
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 02.04.2013 № 220 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2  статьи 6  Закона Республики Казахстан "Об органах внутренних дел Республики Казахстан"  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 декабря 2000 года N 692 "Об утверждении Инструкции о персональном распределении выпускников учебных заведений МВД Республики Казахстан и об организации работы с молодыми специалистами" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1364, опубликованный в феврале 2001 года в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан N 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 2 аббревиатуры "ГУВД, УВД, УВДТ" заменить аббревиатурами "ДВД, ДВДТ";
в Инструкции о персональном распределении выпускников учебных заведений МВД Республики Казахстан и об организации работы с молодыми специалистами, утвержденной указанным приказом:
по всему тексту аббревиатуры "ГУВД, УВД, УВДТ" и "ГУВД, УВД областей и УВД на транспорте" заменить аббревиатурами "ДВД, ДВДТ";
по всему тексту аббревиатуру "ДКиВР" заменить аббревиатурой "ДКР";
в пункте 3:
слова "и воспитательной" исключить;
после слов "Республики Казахстан" дополнить словами "(далее - ДКР)";
в пункте 4 слова "Департаментом кадровой и воспитательной работы МВД Республики Казахстан (далее - ДКиВР)" заменить аббревиатурой "ДКР";
в подпункте 3) пункта 8 слова "1,5 лет" заменить словами "до трех лет";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Увольнение молодых специалистов и сотрудников органов внутренних дел, проработавших менее пяти лет после окончания очных отделений учебных заведений Министерства внутренних дел производится после согласования с ДКР.".

2. Кадр жұмысы департаменті (Рахымбеков Б.Ғ.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

2. Департаменту кадровой работы (Рахимбеков Б.Г.) обеспечить государственную регистрацию в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр