Асыл тұқымды мал шаруашылығындағы кейбiр мәселелер туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2006 жылғы 4 мамырдағы N 285 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 30 мамырда тіркелді. Тіркеу N 4242. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 26 қыркүйектегі № 11-03/472 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.09.26 № 11-03/472 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қыркүйектегi N 1061 "Асыл тұқымды мал зауыты, асыл тұқымды мал шаруашылығы, мал тұқымын асылдандыру орталығы және дистрибьютерлiк орталық мәртебесiн беру  Ережесiн бекiту жөнiндегi, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы субъектiлердiң қызметiне мемлекеттiк аттестаттау (қайта аттестаттаудан) өткiзу туралы" қаулысын орындау мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлгендер бекiтiлсiн:
1) асыл тұқымды мал зауыты, асыл тұқымды мал шаруашылығы, мал тұқымын асылдандыру орталығы және дистрибьютерлiк орталық мәртебесiн алуға заңды тұлғаның өтiнiш нысаны;
2) асыл тұқымды мал зауыты, асыл тұқымды мал шаруашылығы, мал тұқымын асылдандыру орталығы және дистрибьютерлiк орталық мәртебесiн алуға жеке тұлғаның өтiнiш нысаны;
3) асыл тұқымды мал зауыты, асыл тұқымды мал шаруашылығы, мал тұқымын асылдандыру орталығы және дистрибьютерлiк орталық мәртебесiн беру жөнiндегi аттестат бланкасының нысаны;
4) малды өз төлiнен өсiруге қызмет көрсететiн заңды тұлғаның аттестаттаудан өту жөнiндегi өтiнiш нысаны;
5) малды өз төлiнен өсiруге қызмет көрсететiн жеке тұлғаның аттестаттаудан өту жөнiндегi өтiнiш нысаны;
2. Жергiлiктi атқарушы органдарға аттестаттар дайындауды қамтамасыз ету ұсынылады асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы, асыл тұқымды мал зауыты, асыл тұқымды мал шаруашылығы, мал тұқымын асылдандыру орталығы және дистрибьютерлiк орталық мәртебесiн беру туралы аттестат бланкасы (қорғау дәрежесiмен).
3. "Асыл тұқымды мал шаруашылығындағы кейбiр мәселелер туралы" Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң 2003 жылғы 5 наурыздағы N 112  бұйрығының күшi жойылған деп танылсын (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2220 нөмiрмен тiркелген, "Ресми газетте" 2003 жылы 6 желтоқсанда N 49 (153) жарияланған).
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Мал шаруашылығы департаментiне жүктелсiн (С.Ш.Сатығұл).
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрiнiң
2006 жылғы 4 мамырдағы
N 285 бұйрығымен бекiтiлген
____________________________________________________________________
(асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы жергiлiктi атқарушы
____________________________________________________________________
органның толық атауы)
кiмнен _____________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы)
ӨТIНIШ
Мәртебе алу үшiн аттестаттаудан өткiзуiңiздi сұраймын
____________________________________________________________________
(мәртебенiң толық атауы)
Заңды тұлға жөнiнде мәлiмет:

О некоторых вопросах племенного животноводства
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 мая 2006 года № 285. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 мая 2006 года № 4242. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 сентября 2012 года № 11-03/472
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 26.09.2012 № 11-03/472.
Во исполнение  постановления Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1061 "Об утверждении Правил присвоения статуса племенного завода, племенного хозяйства, племенного центра и дистрибьютерного центра, а также проведения аттестации (переаттестации) деятельности субъектов в области племенного животноводства"  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) форму заявления юридического лица для прохождения аттестации в качестве племенного завода, племенного хозяйства, племенного центра и дистрибьютерного центра;
2) форму заявления физического лица для прохождения аттестации в качестве племенного завода, племенного хозяйства, племенного центра и дистрибьютерного центра;
3) форму бланка аттестата о присвоении статуса соответствующего племенного завода, племенного хозяйства, племенного центра и дистрибьютерного центра;
4) форму заявления юридического лица для прохождения аттестации на оказание услуг по воспроизводству животных;
5) форму заявления физического лица для прохождения аттестации на оказание услуг по воспроизводству животных.
2. Рекомендовать местным исполнительным органам обеспечить изготовление бланков аттестатов (со степенью защиты) о присвоении соответствующего статуса племенного завода, племенного хозяйства, племенного центра и дистрибьютерного центра в области племенного животноводства.
3. Признать утратившим силу  приказ Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 марта 2003 года N 112 "О некоторых вопросах племенного животноводства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2220 и опубликованный в "Официальной газете" от 6 декабря 2003 года N 49 (154).
4. Контроль за выполнением настоящего приказа возложить на Департамент животноводства (Сатыгул С.Ш.).
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Утверждено
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 4 мая 2006 года N 285
____________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного
____________________________________________________________
органа в области племенного животноводства)
от _________________________________________________________
(полное наименование юридического лица)
З А Я В Л Е Н И Е
Прошу провести аттестацию для присвоения статуса
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(указать полное наименование статуса)
Сведения о юридическом лице:

1. Меншiк түрi________________________________________________
2. Құрылған жылы______________________________________________
3. Мемлекеттiк тiркелгенi жөнiнде куәлiк______________________
______________________________________________________________
(аудан, облыс, кiмнен және қашан берiлген N)
4. Мекен жайы_________________________________________________
(индексi, қала, аудан, облыс, көше, үйдiң N, телефон, факс)
5. Есеп-айырысу шоты__________________________________________
(шоттың N, атауы және банктiң орналасқан жерi)
6. Филиалы, өкiлдiгi__________________________________________
(орналасқан жерi және реквизиттерi)
7. Тiгiлетiн құжаттар: мал тұқымын асылдандыру селекциялық перспективалық жоспарын жасау жөнiндегi бағдарламаның жобасы, ең талаптар бойынша сан және сапа көрсеткiштерiнiң сәйкестiк анықтамасы, материалдық-техникалық және жемшөп базасының, ғылыми қамтамасыз етудiң, есеп жүргiзу және есеп берудiң жай-күйi туралы анықтама, ветеринариялық-санитариялық қорытынды туралы анықтама, салық берешегiнiң жоқтығы туралы анықтама.
Басшысы ________________________   ___________________________
(қолы)                       (аты-жөнi)
Мөрдiң орыны
"___"___________20_____ж.
Өтiнiш қарауға алынды "___"___________20_____ж.
______________________________________________________________
(жергiлiктi атқарушы органдағы жауапты тұлғаның аты-жөнi, қолы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрiнiң
2006 жылғы 4 мамырдағы
N 285 бұйрығымен бекiтiлген
____________________________________________________________________
(асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы жергiлiктi атқарушы
____________________________________________________________________
органның толық атауы)
кiмнен______________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы)
ӨТIНIШ
Мәртебе алу үшiн аттестаттаудан өткiзуiңiздi сұраймын
____________________________________________________________________
(мәртебенiң толық атауы)
Жеке тұлға жөнiнде мәлiмет:
1. Жеке кәсiпкердiң мемлекеттiк тiркелгенi жөнiнде куәлiк_____
____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы қаржы министрлiгiнiң салық комитетi, аудан,
облыс, кiмнен және қашан берiлген N)
2. Мекен жайы_________________________________________________
(индексi, қала, аудан, облыс, көше, үйдiң N, телефон, факс)
3. Есеп-айырысу шоты__________________________________________
(салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрi, әлеуметтiк жеке код,
____________________________________________________________________
шоттың N, атауы және банктiң орналасқан жерi)

1. Форма собственности ___________________________________
2. Год создания __________________________________________
3. Свидетельство о государственной регистрации
________________________________________________________________
(N, кем и когда выдано, район, область)
4. Местонахождение _______________________________________
(индекс, город, район,
________________________________________________________________
область, улица, N дома, телефон, факс)
5. Расчетный счет ________________________________________
(N счета, наименование и местонахождение банка)
6. Филиалы, представительства ____________________________
(местонахождение и реквизиты)
7. Прилагаемые документы: проект программы по составлению
перспективного селекционного племенного плана, справка
соответствия количественных и качественных показателей по
минимальным требованиям, справка о состоянии материально-
технической и кормовой базы, научного обеспечения, состояния
учета и отчетности, справка о ветеринарно-санитарном заключении,
список специалистов, справка об отсутствии налоговой
задолженности.
Руководитель __________________ ________________________
(подпись)       (фамилия, имя, отчество)
Место печати
"___"____________20____г.
Заявление принято к рассмотрению "__"_________20___г.
________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество ответственного лица, местного
исполнительного органа)
Утверждено
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 4 мая 2006 года N 285
________________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного органа в области
племенного животноводства)
от _____________________________________________________________
(Ф.И.О. физического лица)
З А Я В Л Е Н И Е
Прошу провести аттестацию для присвоения статуса
________________________________________________________________
(указать полное наименование статуса)
Сведения о физическом лице:
1. Свидетельство о государственной регистрации
индивидуального предпринимателя
________________________________________________________________
(N, кем и когда выдано, район, область, налоговый комитет
________________________________________________________________
министерства финансов Республики Казахстан)
2. Место жительства_______________________________________
(индекс, город, район, область,
________________________________________________________________
улица, N дома, телефон, факс)
3. Расчетный счет ________________________________________
(РНН, СИК, N счета,
________________________________________________________________
наименование и местонахождение банка)

4. Тiгiлетiн құжаттар: мал тұқымын асылдандыру селекциялық перспективалық жоспарын жасау жөнiндегi бағдарламаның жобасы, ең талаптар бойынша сан және сапа көрсеткiштерiнiң сәйкестiк анықтамасы, материалдық-техникалық және жемшөп базасының, ғылыми қамтамасыз етудiң, есеп жүргiзу және есеп берудiң жай-күйi туралы анықтама, ветеринариялық-санитариялық қорытынды туралы анықтама, салық берешегiнiң жоқтығы туралы анықтама.
________________________   ___________________________
(қолы)                       (аты-жөнi)
Мөрдiң орыны
"___"___________20_____ж.
Өтiнiш қарауға алынды "___"___________20_____ж.
______________________________________________________________
(жергiлiктi атқарушы органдағы жауапты тұлғаның аты-жөнi, қолы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрiнiң
2006 жылғы 4 мамырдағы
N 285 бұйрығымен бекiтiлген
____________________________________________________________________
(асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы жергiлiктi атқарушы
органның толық атауы)
АТТЕСТАТ
N _________
Қазақстан Республикасы жергiлiктi атқарушы органының
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы
____________________________________________________________________
немесе жеке тұлғаның аты-жөнi)
20___жылғы "____"_________ N қаулысының негiзiнде аттестациядан өтiп
____________________________________________________________________
(асыл тұқымды мал шаруашылығы субъектiнiң түрi)
________________________________________________________деп танылды.
Аттестат берген орган_______________________________________________
(аттестат берген органның
____________________________________________________________________
толық атауы)
Басшы_______________________________________________________________
(лауазымы, аты-жөнi, қолы)
Берiлген күнi 20_____ жылғы "____"________________
М.О.
қ.____________________________
(облыс орталығының атауы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрiнiң
2006 жылғы 4 мамырдағы
N 285 бұйрығымен бекiтiлген
____________________________________________________________________
(аттестат берушi органның толық атауы)
кiмнен______________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы)
____________________________________________________________________
ӨТIНIШ
Қызметтер көрсету жөнiнде аттестаттау жүргiзуiңiздi сұраймын
____________________________________________________________________
(мал және құсқа қызмет көрсету түрiнiң толық атауы)
Заңды тұлға жөнiнде мәлiмет:

4. Прилагаемые документы: проект программы по составлению
перспективного селекционного племенного плана, справка
соответствия количественных и качественных показателей по
минимальным требованиям, справка о состоянии
материально-технической и кормовой базы, научного обеспечения,
состояния учета и отчетности, справка о ветеринарно-санитарном
заключении, список специалистов, справка об отсутствии налоговой
задолженности.
__________________ ________________________
(подпись)      (фамилия, имя, отчество)
Место печати
"___"____________20____г.
Заявление принято к рассмотрению "__"_________20___г.
________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество ответственного лица,
________________________________________________________________
местного исполнительного органа)
Утвержден
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 4 мая 2006 года N 285
________________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного органа)
А Т Т Е С Т А Т
N _____
Выдан  _________________________________________________________
(Ф.И.О. физического лица или
________________________________________________________________
полное наименование юридического лица)
которому на основании постановления местного исполнительного
органа Республики Казахстан от "___"___________20___года N _____
присвоен статус ________________________________________________
________________________________________________________________
(вид статуса)
________________________________________________________________
Орган, выдавший аттестат _ ___________________________________
(полное наименование органа
________________________________________________________________
выдавшего аттестат)
Руководитель __________________________________________
(должность)
Дата выдачи "____"_____________20____года
М.П.
г.______________________________
(название областного центра)
Утверждено
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 4 мая 2006 года N 285
________________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного органа,
________________________________________________________________
выдающего аттестат)
от______________________________________________________________
(полное наименование юридического лица)
________________________________________________________________
З А Я В Л Е Н И Е
Прошу провести аттестацию на оказание услуг
________________________________________________________________
(указать вид услуг по видам животных)
Сведения о юридическом лице: