"Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 7 қазандағы N 357 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы N 202 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 30 маусымда тіркелді. Тіркеу N 4277. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Үзінді:

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 октября 2005 года N 357 "Об утверждении Правил составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 июня 2006 года N 202. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2006 года N 4277. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 179.
Извлечение из приказа
Министра финансов РК
от 15.04.2008 N 179

"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның  27-бабы  1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (Ж.Н. Айтжанова) бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп тану туралы хабарласын.

"В соответствии с пунктом 1  статьи 27  Закона "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии управления государственными активами Министерства финансов Республики Казахстан (Айтжанова Ж.Н.) в недельный срок сообщить Министерству юстиции Республики Казахстан и в официальные печатные издания о признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан.

20. ........ .
21. ........ .
22. ........ .
23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. "Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 7 қазандағы N 357 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы N 202 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4277 болып тіркелді,»"Ресми газет" газетінде 2006 жыл 16 қыркүйекте N 38 (299) жарияланды.
_____________________________________
Мемлекеттік сатып алу жөніндегі уәкілетті органға мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну тәртібін жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:

20. ........ .
21. ........ .
22. ........ .
23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 июня 2006 года N 202 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 октября 2005 года N 357 "Об утверждении Правил составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4277, опубликован в "Юридической газете" от 12 июня 2006 года, N 127 (1107)."
__________________________________________________________________________
В целях совершенствования порядка составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок в уполномоченный орган по государственным закупкам,  ПРИКАЗЫВАЮ:

1. "Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну ережесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 7 қазандағы N 357  бұйрығына  (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3909 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2005 жылғы 15 желтоқсандағы N 235-236 (969-970) санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну ережесінде:
бүкіл мәтін бойынша "әкімшілер", "әкiмшi", "әкімшінің", "әкімшіге", "әкімшімен" деген сөздер тиісінше "субъектілер", "субъекті", "субъектінің", "субъектіге", "субъектімен" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
бірінші абзацта "субъектілердің" деген сөзден кейін "(бұдан әрі - субъектілер)" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді осы тармақтың төртінші абзацында көрсетілген субъектілерді қоспағанда, субъектілер жасайды және осы Ережеде белгіленген тәртіппен электрондық мемлекеттік сатып алудың ақпараттық жүйелері арқылы және қағаз тасығыштарда ұсынады.";
үшінші абзац алынып тасталсын;
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық мемлекеттік сатып алудың ақпараттық жүйелерін енгізбеген субъектілер осы Ережеде белгіленген тәртіппен мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді қағаз тасығыштарда ұсынады.";
3-тармақтың 7) тармақшасында "әкімшілер мен" деген сөздер алынып тасталсын;
19-тармақтың 1) тармақшасында:
"сатып алынатын" деген сөздер алынып тасталсын;
"жоспарланған номенклатурасы және көлемі туралы" деген сөздер "жоспарланған мемлекеттік сатып алу туралы" деген сөздермен ауыстырылсын;
23-тармақта "7), 9) және 10)" деген цифрлар тиісінше "4), 7)" деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші тараудың 3-параграфінің тақырыбында "жүргізілген" деген сөз алынып тасталсын;
24-тармақта:
2) тармақшада "сатып алуды" деген сөздердің алды "мемлекеттік" деген сөзбен толықтырылсын;
3) тармақшада "(қорытындылары)" деген сөз алынып тасталсын;
28, 29 және 30-тармақтарда "дереу" деген сөз "бір жұмыс күні ішінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
31-тармақта "дереу" деген сөз "он жұмыс күні ішінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
37-тармақта:
"5-іне" деген сөз "3-іне" деген сөзбен ауыстырылсын;
"әкімшілер және" деген сөздер алынып тасталсын;
38-тармақта "әкімшілер және" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шағын кәсіпкерлік субъектілерінен тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алудың есеп беру нысанында:
N п.п.
Барлығы
Саны
Тауарлар, барлығы
соның ішінде импорт бойынша
Жұмыс
тар, барлығы
соның
ішінде
ҚР
резиденттері емес
болып
табылатындармен
орындалатын
Көрсетілетін
қызметтер, барлығы
соның
ішінде ҚР
резиденттері
емес
болып
табылатындармен
көрсетілетін
1
2
3
4
5
6
7
8
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
р/с N
Барлығы (мың теңге)
Оның ішінде
Тауарлар, барлығы
оның ішінде импорт бойынша тауарлар
Жұмыстар, барлығы
оның ішінде бейрезиденттер орындайтын жұмыстар
Қызметтер, барлығы
оның ішінде ҚР бейрезиденттері көрсететін қызметтер
1
2
3
4
5
6
7
8

1. Внести в  приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 7 октября 2005 года N 357 "Об утверждении Правил составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3909, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 15 декабря 2005 года N 235-236, (969-970), следующие изменения и дополнение:
в Правилах составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок, утвержденных указанным приказом:
по всему тексту слова "администраторами", "администратором", "администратора", "администратор", "администратору" заменить словами "субъектами", "субъектом", "субъекта", "субъект", "субъекту", соответственно;
в пункте 2:
абзац первый после слов "о государственных закупках" дополнить словами "(далее - субъекты)";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Отчетность по вопросам государственных закупок составляется и представляется субъектами в установленном настоящими Правилами порядке посредством информационной системы электронных государственных закупок, за исключением субъектов, указанных в абзаце четвертом настоящего пункта, и на бумажных носителях.";
абзац третий исключить;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"Субъекты, не внедрившие информационную систему электронных государственных закупок, представляют отчетность по вопросам государственных закупок в порядке, установленном настоящими Правилами, на бумажных носителях.";
в подпункте 7) пункта 3 слова "администраторами и" исключить;
в подпункте 1) пункта 19 слова "о планируемой номенклатуре и объемах закупаемых" заменить словами "о планируемых государственных закупках";
в пункте 23 цифры "7), 9) и 10)" заменить цифрами "4), 7)" соответственно;
в главе второй в заголовке параграфа 3 слова "об осуществленных государственных закупках" заменить словами "об осуществлении государственных закупок";
в пункте 24:
в подпункте 2) слова "государственной закупки" заменить словами "государственных закупок";
в подпункте 3) слово "(итогах)" исключить;
в пунктах 28, 29 и 30 слово "Незамедлительно" заменить словами "В течение одного рабочего дня";
в пункте 31 слово "Незамедлительно" заменить словами "В течение десяти рабочих дней";
в пункте 37:
цифру "5" заменить цифрой "3";
слова "администраторы и" исключить;
в пункте 38 слова "администраторами и" исключить;
в Форме отчета о государственных закупках товаров, работ и услуг у субъектов малого предпринимательства, утвержденной указанным приказом, строку:
N
п.п.
всего
Количество
Товары, всего
в
том
числе
по
им-
пор-
ту
Рабо-
ты,
всего
в том
числе
выпол-
няемые
нерези-
дентами
Услуги,
всего
в том
числе
оказы-
ваемых
нере-
зиден-
тами
РК
1
2
3
4
5
6
7
8
изложить в следующей редакции:
N
п.п.
Всего
(тыс.
тенге)
в том числе
Товары, всего
в том
числе
товары
по
им-
порту
Работы,
всего
в том
числе
работы,
выпол-
няемые
нерези-
дентами
Услуги,
всего
в том
числе
услуги,
оказы-
ваемые
нерези-
дентами
РК
1
2
3
4
5
6
7
8

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (М.Т.Мамашев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуіне және заңнамада белгіленген тәртіппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында оның кейіннен жариялануына шаралар қабылдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Ә.А.Смайыловқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

2. Департаменту методологии управления государственными активами Министерства финансов Республики Казахстан (Мамашев М.Т.) принять меры к государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующему опубликованию в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра финансов Республики Казахстан Смаилова А.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр