"Қазақстан Республикасында электр энергиясының орталықтандырылған сауда-саттығын ұйымдастыру мен жұмыс істеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрі міндетін атқарушының 2004 жылғы 10 қыркүйектегі N 212 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2006 жылғы 23 маусымдағы N 180 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 21 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 4305. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2007 жылғы 8 қарашадағы N 259 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2007 жылғы 8 қарашадағы N 259 бұйрығымен.
Үзінді:
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салалық реттеуіштер қызметінің мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) ...
2) ...
3) "Қазақстан Республикасында электр энергиясының орталықтандырылған сауда-саттығын ұйымдастыру мен жұмыс істеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрі міндетін атқарушының 2004 жылғы 10 қыркүйектегі N 212 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 23 маусымдағы N 180 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4305 тіркелген, 2006 жылғы 11 тамыздағы N 147(953) "Заң газеті" газетінде жарияланған);
2. ...
4. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Министр
________________________________________
"Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  14-бабының 4-тармағына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасында электр энергиясының орталықтандырылған сауда-саттығын ұйымдастыру мен жұмыс істеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрі міндетін атқарушының 2004 жылғы 10 қыркүйектегі N 212  бұйрығына  (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркелу Тізілімінде N 3087 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2005 ж., N 2, 14-бап, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4195 болып тіркелген Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2006 жылғы 6 сәуірдегі N 113  бұйрығымен  енгізілген өзгерістер және толықтыруларымен) мынадай өзгеріс енгізілсін:

О внесении изменения в приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 10 сентября 2004 года N 212 "Об утверждении Правил организации и функционирования централизованных торгов электрической энергией в Республике Казахстан"
Приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 23 июня 2006 года N 180. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2006 года N 4305. Утратил силу - приказом Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 8 ноября 2007 года N 259.
Извлечение из приказа Министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
от 8 ноября 2007 года N 259.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности отраслевых регуляторов", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1).... ;
2).... ;
3) приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
от 23 июня 2006 года N 180 "О внесении изменения в приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 10 сентября 2004 года N 212 "Об утверждении Правил организации и функционирования централизованных торгов электрической энергией в Республике Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4305, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 11 августа 2006 года N 147 (1127).
2. ..... .
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_____________________________________________________
В соответствии с пунктом 4  статьи 14  Закона Республики Казахстан "Об электроэнергетике"  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 10 сентября 2004 года N 212 "Об утверждении Правил организации и функционирования централизованных торгов электрической энергией в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3087, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., N 2, ст. 14, с внесенными изменениями и дополнениями  приказом  Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 6 апреля 2006 года N 113, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4195), следующее изменение:

4-тармақтың 2) тармақшасындағы "- кепілдікпен жеткізушілер" деген сөздер ", электр энергиясын кепiлдiкпен жеткiзушiлер және электр энергиясын кейіннен сату мақсатында сатып алуды жүзеге асыратын ұйымдар" сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің Электр энергетикасы және көмір өнеркәсібі департаменті (Н.Б.Бертісбаев) бұйрықты бекітілген заңнамалық тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда министрі
2006 ж. 11 шілде

в подпункте 2) пункта 4 слова "- гарантирующими поставщиками" заменить словами ", гарантирующими поставщиками электрической энергии и организациями, осуществляющими покупку электрической энергии в целях последующей продажи".
2. Департаменту электроэнергетики и угольной промышленности Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан (Бертисбаев Н.Б.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. Министра
Согласовано:
Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан
_________________
11 июля 2006 года