"Есірткі құралдары, психотроптық заттар және прекурсорлар айналымы саласындағы объектілер мен үйлерді пайдалану үшін рұқсат беру тәртібі туралы" нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 16 ақпандағы N 141 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 25 шілдедегі N 373 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2006 жылғы 1 тамызда тіркелді. Тіркеу N 4324. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 918 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 12.11.2015 № 918 бұйрығымен.
" Жеке кәсіпкерлік туралы " және " Қазақстан Республикасының Ішкі істер органдары туралы " Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Есірткі құралдары, психотроптық заттар және прекурсорлар айналымы саласындағы объектілер мен үйлерді пайдалану үшін рұқсат беру туралы" нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 16 ақпандағы N 141  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1426 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2001 жыл, N 18) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитетінің төрағасы, Астана, Алматы қалаларының, облыстардың және көліктегі ішкі істер департаменттерінің бастықтары:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Есірткі құралдары, психотроптық заттар және прекурсорлар айналымы саласындағы объектілер мен үйлерді пайдалану үшін рұқсат беру тәртібі туралы" нұсқаулықта:
100-тармақтағы "қалалар мен облыстардың ІІББ, ІІБ" деген сөздер "Астана және Алматы қалалары, облыстардың ішкі істер департаменттері" деген сөздермен ауыстырылсын;
102-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"102. Ішкі істер органдары "Қазақстан Республикасының Ішкі істер органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-1 бабының 5-тармағында белгіленген мерзімдерде бірінші, екінші, үшінші және төртінші топтардағы объектілер мен үй-жайларды, олардың техникалық нығайтылуы мен күзет, өрт және дабыл құралдарымен жарақтандырылу талаптарына, сондай-ақ есірткі құралдарымен, психотроптық заттар және прекурсорлармен жұмыс істеуге жіберілген адамдардың тізімге сәйкестігі тұрғысынан тексеруді жүзеге асырады.";
103-тармақтың екінші сөйлемі мынадай редакцияда жазылсын:
"Акт алдын ала Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы жанындағы Құқықтық статистика және арнаулы есепке алу комитетінің (бұдан әрі - ҚСжАЕК) аумақтық бөлімшелерінде тіркеледі, ҚСжАЕК бөлімшелері жоқ қалалар мен аудандардың аумақтарында тіркеуді осы қалалар мен аудандардың прокурорлары жүргізеді.".

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 16 февраля 2001 года N 141 "Об утверждении Инструкции "О порядке выдачи разрешения на использование объектов и помещений в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 июля 2006 года N 373. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 августа 2006 года N 4324. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 ноября 2015 года № 918
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 12.11.2015 № 918.
В целях реализации законов Республики Казахстан " О частном предпринимательстве" и " Об органах внутренних дел Республики Казахстан",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 16 февраля 2001 года N 141 "Об утверждении Инструкции "О порядке выдачи разрешения на использование объектов и помещений в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1426, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 год, N 18), следующие изменения:
абзац первый пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2. Председателю Комитета административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан, начальникам Департаментов внутренних дел городов Астана и Алматы, областей и на транспорте:";
в Инструкции "О порядке выдачи разрешения на использование объектов и помещений в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров", утвержденной указанным приказом:
в пункте 100 слова "ГУВД, УВД областей и городов" заменить словами "Департаментов внутренних дел городов Астана и Алматы, областей";
пункт 102 изложить в следующей редакции:
"102. Органы внутренних дел осуществляют проверки объектов и помещений первой, второй, третьей и четвертой групп на предмет их соответствия требованиям технической укрепленности и оснащению средствами охранной, пожарной и тревожной сигнализацией, а также соответствия списку лиц, допущенных к работе с наркотическими средствами, психотропными веществами, прекурсорами в сроки, установленные пунктом 5 статьи 11-1 Закона Республики Казахстан "Об органах внутренних дел Республики Казахстан".";
второе предложение пункта 103 изложить в следующей редакции:
"Акт предварительно регистрируется в территориальных подразделениях Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - КПСиСУ), на территории городов и районов, не имеющих подразделений КПСиСУ, регистрация производится у прокуроров этих городов и районов.".

2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Әкімшілік полиция комитетінің төрағасы, Астана, Алматы қалаларының, облыстардың және көліктегі ішкі істер департаменттерінің бастықтары сынақтар қабылдай отырып, осы бұйрықты тиісті қызметтер қызметкерлерінің зерделеуін ұйымдастырсын және оның мүлтіксіз орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер вице-министрі А.Ж. Шпекбаевқа, Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитетіне (Қ. Тоқсейітов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
2006 жылғы 26 шілде

2. Председателю Комитета административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан, начальникам Департаментов внутренних дел городов Астана и Алматы, областей и на транспорте организовать изучение настоящего приказа сотрудниками соответствующих служб с принятием зачетов и обеспечить его неукоснительное исполнение.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Шпекбаева А.Ж., Комитет административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Туксаитов К.Т.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти дней со дня его первого официального опубликования.
Министр
"СОГЛАСОВАНО"
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
____________________
26 июля 2006 года